10 parimat odavat veebimajutusteenust üle vaadatud ja testitud

Odav veebimajutus – mõned ettevõtted vannutavad seda, teised aga seda ei puuduta. Odavaimate veebimajutusplatvormidega on asi selles, et seal on palju kohutavaid võimalusi. Kuid lugupeetud hosting ettevõtetel on kindel koht veebisaitide majutamise maailmas, nähes, kuidas see on suurepärane võimalus saada väikeettevõtetele usaldusväärne, turvaline ja taskukohane hostimine..


Mida oodata odavalt veebimajutuselt

Teie esimene küsimus on tõenäoliselt midagi sellist: “Kuidas saavad odavad veebihostid pakkuda madalaimat hinda, samas kui muud võimalused võtavad 30 dollarit + kuus?”

Siit saate teada, kuidas odavate veebimajutusteenuste pakkujad kulusid vähendavad:

 • Jagatud hostimine. Seda tüüpi hostimise korral jagate serveriressursse teiste inimestega ja toimivus ei pruugi olla nii hea kui kallimate hostide puhul. Virtuaalsed privaatserverid (VPS) ja pilvemajutus pakuvad tavaliselt paremat jõudlust, kuid kõrgema hinnaga.
 • Mitte nii palju lisaväärtusi pakkuvaid funktsioone kui kallimate hostide puhul. Kuigi kallimad hallatud WordPress-hostid võivad pakkuda selliseid funktsioone nagu automaatsed varundamised ja lavastussaidid, on odav veebimajutus tavaliselt pisut rohkem paljasteid.
 • Pikad kohustused saada madalaim hind. Tavaliselt peate pühenduma vähemalt aasta hostimisele. Ja kui soovite madalaimat reklaamitavat määra, peate pühenduma ~ 3 aastale.
 • Soodne hinnakujundus. Tavaliselt kehtivad kõige odavamad hinnad ainult teie esimese arveldustsükli ajal. Pärast seda on hind tavaline, et see tõuseb.

Kas odav veebimajutus on teie jaoks hea valik?

Paljude veebimeistrite jaoks on need kompromissid väärt hinnasäästu, mida saate odava veebimajutuse abil. Kui teie sait ei teeni palju liiklust ja olete nõus loobuma mõnest mugavast funktsioonist, näiteks automaatsetest varundamistest, leiate odava, usaldusväärse ja kiire veebimajutuse. piisav enamiku saitide jaoks.

Lisaks, kui olete alles oma esimese veebisaidiga alustamas, on odavad veebimajutustel palju mõtet, kuna see hoiab teie kulud madalal. Kui soovite odava valiku ületada, saate tulevikus alati minna üle hallatavale WordPressi hostimisele või mõnele muule premium-hostimise lahendusele.

Viis odavat veebimajutusplatvormi, mis on endiselt seda väärt

Siin on kokkuvõte viiest valikust, mida vaatleme.

HostAlghind (kuus)Veebisaidid on lubatudTasuta domeeninimiKettaruumRibalaiusHinnang
SiteGround3,95 dollarit1010 GB10 000 külastust kuus⭐⭐⭐
Sinine vaim2,95 dollarit1150 GBmõõtmata⭐⭐⭐
A2 majutamine3,92 dollarit10mõõtmatamõõtmata⭐⭐
Liikumises3,99 dollarit20mõõtmatamõõtmata⭐⭐
HostGator2,75 dollarit10mõõtmatamõõtmata

1. SiteGround (www.siteground.com)

SiteGround on suurepärane hostimisplatvorm algajatele ja väiksemate saitidega ettevõtetele. Hinnakujundus on mõistlik, saate kogu aeg tehnilist tuge ja WordPressi integreerimine on sujuv.

saidiplats pakub suurepärast odavat veebimajutust

Hinnakujundus

SiteGroundil on erihind neile, kes registreeruvad ühe, kahe või kolme aasta jooksul ette.

Siin on kolm kava:

 • StartUp – 3,95 dollarit kuus (11,95 dollarit pärast promo) ühe veebisaidi kohta, 10 GB veebiruumi ja tugi kuni 10 000 igakuise külastuse korral.
 • GrowBig – 5,95 dollarit kuus (19,95 dollarit pärast promo) mitme veebisaidi jaoks, 20 GB veebiruumi ja tugi kuni 25 000 igakuise külastuse korral.
 • GoGeek – 11,95 dollarit kuus (34,95 dollarit pärast promo) mitme veebisaidi jaoks, 30 GB veebiruumi ja tugi kuni 100 000 igakuise külastuse korral.

Seadistamise lihtsus

SiteGroundi seadistusprotsess on algajatele piisavalt lihtne. Valite plaani, registreerite domeeni (või kannate selle üle saidile SiteGround) ja seejärel täitke oma makseteave enne juhtpaneelile saatmist.

Kui olete esimest korda sisse loginud, annab SiteGround teile veebisaidi seadistusviisardi, mis võimaldab teil WordPressi või muid tavalisi sisuhaldussüsteeme hõlpsalt installida..

Klienditugi

SiteGroundi klienditugi on saadaval ööpäevaringselt otsevestluse või telefoni teel. Samuti pakuvad nad üksikasjalikku teadmistebaasi.

�� Täpsema ülevaate saamiseks lugege meie täielikku saidi GroundGear ülevaade.

2. A2 hostimine (www.a2hosting.com)

A2 Hosting on maine, pakkudes kiiremat kiirust kui enamik jagatud hoste. See on ka üsna taskukohane ja kasutajasõbralik algajatele.

a2 majutamine

Hinnakujundus

Võite valida Linuxi või Windowsi hostimise vahel. Mõlemad hinnakujunduskavad on sarnased, kuid keskendume Linuxi valikutele:

 • Lite – 3,92 dollarit kuus (7,99 dollarit kuus pärast tutvustamist) ühe saidi jaoks, piiramatu salvestusruum ja tasuta SSL.
 • Kiire – 4,90 dollarit kuus (9,99 dollarit kuus pärast tutvustamist) piiramatu saitide, piiramatu salvestusruumi ja tasuta SSL-i jaoks.
 • Turbo – 9,31 dollarit kuus (18,99 dollarit kuus pärast tutvustamist) piiramatu saitide, piiramatu salvestusruumi, tasuta SSL-i, turbokiiruse suurendamise ja A2 saidi kiirendi jaoks.

Seadistamise lihtsus

A2 Hostingu armatuurlaual toimub palju, kuid kui olete selle üles riputanud, saate mõne minuti jooksul saidi avada. A2-hostimine pakub ühte tasuta migratsiooni koos mitme ühe klõpsuga installivahendiga (näiteks WordPress). Lõpuks, tasuta SSL sobib suurepäraselt e-kaubanduse saitidele.

Klienditugi

A2 Hosting pakub ööpäevaringset e-posti, vestlust ja telefoni tuge. Veebiressursid on täis, kuid juhtpaneeli, arvelduse ja WordPressi optimeerimise kohta leiate palju artikleid.

�� Täpsema ülevaate saamiseks tutvuge meie täieliku A2 Hosting ülevaatega.

3. Bluehost (www.bluehost.com)

Bluehost on üks vanadest usaldusväärsetest, nähes, kuidas see oli üks esimesi võõrustajaid, kelle WordPress kinnitas, ja asjaolu, et tal on õnnestunud hostimine alati taskukohaseks muuta.

Sinine vaim

Hinnakujundus

Bluehosti hinnakujundus põhineb rangelt sellel, mitu kuud olete ette maksnud. Näiteks 36-kuuline plaan on kuus odavam kui 24-kuuline.

Toome välja 36 kuu plaanid allpool:

 • Põhiline – 2,95 dollarit kuus (7,99 dollarit pärast promo) ühe veebisaidi, 50 GB salvestusruumi ja viie e-posti konto jaoks.
 • Pluss – 5,95 dollarit kuus (10,99 dollarit pärast promo) piiramatu veebisaitide, piiramatu salvestusruumi ja piiramatu e-posti kontode ning rämpsposti toe jaoks.
 • Choice Plus – 5,95 dollarit kuus (14,99 dollarit pärast promo) piiramatu veebisaitide, piiramatu salvestusruumi, piiramatu e-posti kontode, rämpsposti toe, domeeni privaatsuse ja saidi varukoopiate eest.

Seadistamise lihtsus

Bluehosti armatuurlaud on seal kasutatavate hõlpsamini kasutatav. WordPressi jaoks on olemas lihtne ühe klõpsuga installimine ja ka lihtsad juhtnupud, et hoolitseda teie põhiseadistuste põhiliste kohandamiste eest.

Samuti saate tasuta SSL-i, kui peate turvama veebipoe.

Klienditugi

Tehniline tugi on saadaval ööpäevaringselt telefoni, veebivestluse või e-posti teel. Juurdepääs on ka õppematerjalidele, sealhulgas KKK-dele, veebiartiklitele ja seadistusteabele.

�� Et näha, kuidas Bluehost võrdub mõne odava variandiga, tutvuge meie võrdlusega Bluehost vs SiteGround.

4. HostGator (www.HostGator.com)

HostGator on selles loendis üks taskukohasemaid hostasid, vähemalt siis, kui registreerute sooduspakkumistele. See on tuntud ka kiirete kiiruste ja lihtsate WordPress-integratsioonide poolest.

hostgaator

Sarnaselt Bluehostiga muutub HostGatori hinnakujundus madalamaks kuus, kui registreerute veel mitmeks kuuks.

Hinnakujundus

 • Luukpära – 2,75 dollarit kuus (10,95 dollarit kuus pärast tutvustamist) ühe domeeni, piiramatu ribalaiuse ja tasuta SSL-i eest.
 • Beebi – 3,95 dollarit kuus (11,95 dollarit kuus pärast promo) piiramatute domeenide, piiramatu ribalaiuse ja tasuta SSL-i jaoks.
 • Äri – 5,95 dollarit kuus (16,95 dollarit kuus pärast tutvustamist) piiramatu domeenide, piiramatu ribalaiuse, tasuta SSL-i, pühendatud IP-i ja SEO-tööriistade jaoks.

Seadistamise lihtsus

HostGatori registreerumisprotsess ei kesta kauem kui paar minutit. Pärast seda saate mitu ühe klõpsuga installi, nagu näiteks WordPressi jaoks. Veebisaidi koostajal on kiireks kujundamiseks lohistamisliides ning e-poe tööriistad ja tasuta SSL peaksid aitama teil veebipoodi kindlustada.

Klienditugi

HostGatori klienditoe meeskond on saadaval ööpäevaringselt. Veebiportaalil on dokumentatsioon, videoõpetused ja foorumid. Samuti saate meeskonnaga vestelda, meilisõnumeid saata või nendega telefoni teel ühendust võtta.

�� Täpsema ülevaate saamiseks tutvuge meie HostGator vs SiteGround võrdlusega.

5. InMotioni hostimine (www.inmotionhosting.com)

InMotion Hosting pakub nii odavat virtuaalserveriplaane kui ka odavalt hallatavat WordPressi hostimist. Keskendume selle postituse jagatud plaanidele, kuna need on odavaim valik.

liikumises

Hinnakujundus

Nagu paljude odavaimate hostimisplatvormide puhul, on ka InMotion Hosting ühe- või kaheaastaseks registreerumisel igakuiseid hinnakujundusi soodushinnaga.

Siin on InMotioni hostimisplaanid:

 • Käivita – 3,99 dollarit kuus (7,99 dollarit kuus pärast tutvustamist) tasuta domeeni, kahe saidi hostimise, piiramatu e-posti, kettaruumi ja ribalaiuse ning tasuta SSL-i jaoks.
 • Jõudu – 5,99 dollarit kuus (9,99 dollarit kuus pärast tutvustamist) tasuta domeeni, kuue saidi hostimise, piiramatu e-posti, kettaruumi ja ribalaiuse, parema jõudluse ja tasuta SSL-iga.
 • Pro – 13,99 dollarit kuus (15,99 dollarit kuus pärast tutvustamist) tasuta domeeni jaoks, hostimine piiramatule saidile, piiramatu e-posti aadress, kettaruum ja ribalaius, parem jõudlus ja tasuta SSL. See plaan pakub teile ka pro-level tuge.

Seadistamise lihtsus

InMotioni hostimine tundub natuke kallim kui mõni võistlus, kuid seda peamiselt saadud boonuste tõttu. Seadistamine toimub igat tüüpi kasutajate jaoks sujuvalt: sisseehitatud tööriistad, ühe klõpsuga installimine WordPressi jaoks ja integratsioon Google Appsiga.

Armatuurlaual on üsna lihtne navigeerida, kuid peamine põhjus, miks InMotion Hostingi naudin, on selliste tasuta elementide nagu SSL, häkkimiskaitse ja varukoopiate tõttu. Lõpuks pakub InMotion teie saidi kiireks kujundamiseks korraliku veebisaidi koostaja.

Klienditugi

InMotionil on artiklitega täidetud veebitoekeskus. Samuti saate ööpäevaringselt tugimeeskonnaga ühendust võtta veebivestluse, Skype’i, e-posti või telefoni kaudu.

Samuti on olemas veebikommuun, et vestelda teiste kasutajatega.

Kokkuvõte kõige odavamatest veebimajutusplatvormidest

Veelkord, need 5 platvormi saavad kokku järgmise juhise abil:

HostAlghind (kuus)Veebisaidid on lubatudTasuta domeeninimiKettaruumRibalaiusHinnang
SiteGround3,95 dollarit1010 GB10 000 külastust kuus⭐⭐⭐
Sinine vaim2,95 dollarit1150 GBmõõtmata⭐⭐⭐
A2 majutamine3,92 dollarit10mõõtmatamõõtmata⭐⭐
Liikumises3,99 dollarit20mõõtmatamõõtmata⭐⭐
HostGator2,75 dollarit10mõõtmatamõõtmata
Kas teil on küsimusi selle kohta, milline host sobib teile kõige paremini? Andke meile kommentaarides teada!

* See postitus sisaldab sidusettevõtte linke, mis tähendab, et kui klõpsate mõnel tootelingil ja ostate toote, saame selle eest komisjonitasu. Ärge muretsege, maksate ikkagi standardsumma, nii et teie kulutused ei ole tasulised.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map