10 чудових розширень для WordPress Chrome для всіх типів користувачів WordPress

Якщо вам подобається більшість людей, ви створюєте свої веб-сайти за допомогою WordPress і переглядаєте Інтернет за допомогою Chrome. Але чи знали ви, що ці два лідери ринку можуть насправді об’єднатися, щоб допомогти вам бути ще продуктивнішими? У цій публікації ми поділимося кращими розширеннями хромового WordPress для всіх типів користувачів WordPress.


Ці розширення можуть допомогти вам швидко перевірити плагіни, знайти тему, яку сайт використовує, перечитати публікації свого блогу та багато іншого!

Десять кращих розширень для WordPress Chrome

Хоча не всі ці розширення WordPress chrome є виключними для WordPress, вони можуть допомогти вам бути більш продуктивними при роботі з WordPress-сайтами.

1. Пошук плагінів WordPress від Addendio

Що це робить:

Допомагає знайти плагіни та протестувати їх у повнофункціональній пісочниці.

Пошук плагінів WordPress від Addendio

Якщо ви користуєтеся великим користувачем плагінів, пошук у плагінах WordPress від Addendio повинен увійти у ваш список найкращих хромових розширень WordPress. Він використовує пошукову систему з Addendio.com, щоб допомогти швидко знайти потрібний плагін на WordPress.org. Не перебираючи сторінки плагінів, ви можете вибрати потрібний плагін.

Крім того, вона надає додаткову інформацію про плагін і відображає пов’язані плагіни. Ви дізнаєтесь, чи доступна фремієва модель, і приголомшливі фільтри допоможуть вам звузити пошук.

А ще краще, що розширення дозволяє швидко розкручувати тестовий сайт WordPress, щоб грати разом із плагіном, просто натиснувши кнопку «Спробувати зараз».

2. WPSNIFFER

Що це робить:

Допомагає знайти, яку тему використовує сайт.

WPSNIFFER

Коли-небудь відвідував веб-сайт і цікавився, яку тему він використовує? Що ж, якщо ви додасте WPSNIFFER у свій веб-переглядач, у вас є шанс це дізнатися.

Він виявляє тему, яка зараз активна на будь-якому веб-сайті WordPress – справжній простий спосіб перевірити теми в дії та, можливо, побачити, як інші веб-сайти виконали налаштування під цю тему, перш ніж купувати її.

3. WPCompendium

Що це робить:

Надає вам легкий доступ до різноманітних навчальних посібників WordPress.

Розширення для WordPress Chrome: WP Compendium

У попередній публікації ми показали, як отримати доступ до довідки з кожного екрану WordPress, просто натиснувши на Довідка варіант. Але чи знаєте ви, що є розширення з тією ж метою? Якщо ви початківець WordPress, WPCompendium – це одне з розширень для WordPress Chrome, яке ви не хочете пропускати..

Це допомагає вам навчитися користуватися WordPress сотнями покрокових навчальних посібників, які доступні в один клік! Навчальні посібники охоплюють усі аспекти WordPress та допомагають вам вивчити та вирішити проблеми.

4. WordPress Admin Bar Control

Що це робить:

Дозволяє легко показувати / приховувати адмін-панель WordPress.

Wordpress адміністрування панелі управління

Панель адміністратора WordPress у верхній частині кожного екрану WordPress – це зручний інструмент, який може значно покращити робочий процес та налаштувати його. Але іноді це може заважати, наприклад, під час проектування сайту.

У таких випадках використовуйте розширення WordPress Admin Bar Control, щоб тимчасово приховати / відкрити панель. Якщо ви хочете сховати планку, просто натисніть на розширення. Якщо ви хочете його повернути, натисніть ще раз. Одне з розширень WordPress Chrome, яке просто працює.

Це розширення не є правильним, якщо ви хочете повністю позбутися панелі адміністратора. Для цього дотримуйтесь цього допису.

5. WordPress Site Manager

Що це робить:

Допомагає керувати кількома сайтами WordPress.

WordPress Site Manager

Наступним у нашому списку розширень WordPress Chrome є WordPress Site Manager – розширення, яке допомагає керувати кількома веб-сайтами WordPress. Додавши його до свого браузера, ви можете надіслати інформацію про сайти, якими ви керуєте.

Торкніться значка олівця зі спадного меню, щоб додати скільки завгодно веб-сайтів. Після цього ви зможете вибрати параметри, щоб перейти безпосередньо до домашньої сторінки, таблиці стилів, інформаційної панелі та сторінок. Ви можете переміщатися між сайтами, редагувати їх та додавати нові.

Використовуючи це розширення, ви також зможете отримати доступ до редактора тем і швидко вносити зміни до своєї теми. Крім того, він додає функціонал редактору тем WordPress, такий як збереження файлу без перезавантаження сторінки, забарвлення коду для легкої ідентифікації та поліпшення функції пошуку та заміни.

6. Граматично

Що це робить:

Допомагає вичитати вміст WordPress.

Граматично

Якщо ви багато пишете в Інтернеті, Grammarly for Chrome справді повинен стати вашим найкращим вибором для розширення браузера. Він автоматично коректує ваш вміст і виявляє величезну кількість помилок. І, найкраще за все, він працює всередині звичайного редактора WordPress:

Граматично в дії

За бажанням, ви можете ввести безпосередньо в більш чистий документ Grammarly, до якого можна отримати доступ, натиснувши піктограму внизу текстового поля у вашому редакторі. Крім того, можна переключитися між звичайним редактором WordPress та документом Grammarly лише одним клацанням миші..

Перш ніж ви отримаєте доступ до цих чудових функцій, вам потрібно мати обліковий запис у Grammarly. Для цього просто зареєструйтеся за допомогою свого облікового запису електронної пошти. Відтепер ви також будете отримувати щотижневі електронні листи, які пропонують персоналізовану інформацію.

7. Shareaholic для Google Chrome

Що це робить:

Допомагає ділитися своїм вмістом у кількох соціальних мережах.

Shareaholic для Google Chrome

Shareaholic для Google Chrome – це цікаве розширення, яке дозволяє ділитися вмістом на багатьох соціальних платформах, таких як Facebook, Twitter, Pinterest, LinkedIn, Evernote та близько 250+ сервісів.

Це розширення не лише для користувачів WordPress, але є корисним способом обміну власним вмістом одночасно у кількох мережах.

8. Подібні веб-сторінки

Що це робить:

Допомагає аналізувати статистику трафіку інших веб-сайтів та інші деталі.

СхожіWeb

SimilarWeb – одне з надзвичайно популярних розширень Chrome, яке особливо корисно для оцінки трафіку веб-сайту та ключових показників для будь-якого веб-сайту. Після додавання його до свого веб-переглядача доступ до поглибленої статистики трафіку та взаємодії – лише за один клік.

За мить ви зможете знайти подібні веб-сайти та натиснути на піктограму веб-переглядача, щоб перевірити рейтинг їх пошукової системи, а також дізнатися обсяг та походження трафіку. Ви також дізнаєтесь рівень трафіку, рейтинг ключових слів та ступінь залучення веб-сайтів. Таким чином. він надає вам найновіші цифрові тенденції та допомагає вам навчатись на веб-сайтах, які мають це правильно.

9. Дивовижний знімок

Що це робить:

Допомагає робити та коментувати скріншоти.

Дивовижний знімок

Вам потрібно зробити швидкий знімок будь-якої веб-сторінки? Обрізати його? Виберіть лише її частину? Ціла сторінка? Ну, Awesome Скріншот допомагає вам робити все те і більше прямо з браузера. Розміри зображення відображаються навіть під час прокрутки до обрізання, так що ви можете отримати його до потрібного розміру, аж до останнього пікселя.

Він може робити і інші дивовижні речі, такі як захоплення робочого столу, відеозапис на екрані безкоштовно протягом 30 секунд, затримка зйомки, розмиття чутливої ​​інформації та виділення ділянок зображення. Ви можете коментувати будь-яке зображення прямокутниками, колами, стрілками, лініями та текстом. Відредагувавши зображення, ви зможете зберігати його локально, копіювати у буфер обміну, вставляти в Gmail, Facebook, Twitter тощо, друкувати або ділитися завантаженнями на один клік на Диску.

10. Сесійний приятель

Що це робить:

Допомагає зберегти групи вкладок, щоб згодом їх повторно використовувати.

Сесійний приятель

Переглядаючи будь-що в Інтернеті, зазвичай відкриваються кілька вкладок одночасно. Як би ви хотіли залишити його відкритим на деякий час або навіть днів і пізніше повернутися до того ж набору вкладок? Ось у чому перевершує Session Buddy – він діє як менеджер сесій або менеджер закладок, дозволяючи зберегти всі відкриті вкладки та відновити їх пізніше одним натисканням кнопки. Це звільняє пам’ять і видаляє безлад на екрані.

Ви зможете організовано зберегти багато вкладок на декількох сесіях і дати назву кожному сеансу для легкого вигадування. Якщо у вас є список URL-адрес у файлі чи буфері обміну, ви можете також створити сеанс з цими URL-адресами. Вкладки можна імпортувати та експортувати у багатьох форматах, тому ви можете відкрити сеанс на абсолютно іншому пристрої. Звичайно, зручне розширення для будь-якої людини, яка регулярно користується Інтернетом для завантаження інформації.

Підведенню

Це відображає наш список найкращих розширень Chrome для користувачів WordPress. А якщо вас цікавлять ще більше безкоштовних інструментів для ваших веб-сайтів WordPress, у нас також є пост для цього.

Чи використовували ви будь-яке з цих розширень WordPress Chrome? У цьому списку відсутнє ваше улюблене розширення? Повідомте нас у коментарях.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map