Recenzia SiteGround pre webové stránky a blogy WordPress: Dosť dosť?

Svet hosting webových stránok môže byť mätúcim miestom na navigáciu. Hostingové spoločnosti existujú v rámci skupiny úloh a pred odovzdaním môže byť veľmi ťažké zistiť, ktoré z nich stoja za vaše peniaze. Dnes v tejto recenzii programu SiteGround pre program WordPress kontrolujeme, ako sa ponúka spoločnosť.


Prečo SiteGround recenziu? Je to jedna z mála spoločností, ktoré sa na portáli WordPress.org otvorene odporúčajú, a jedna z najlepších možností, o ktorej naši používatelia hlasovali v nedávnom prieskume hostenia..

V tomto príspevku rozoberieme funkcie, možnosti podpory, výkon a ceny služby SiteGround – umožní vám rozhodnúť sa, či je pre vás to správna spoločnosť poskytujúca webový server WordPress..

Začnime!

Recenzia SiteGround pre špecifické funkcie WordPress

SiteGround má množstvo špecifických funkcií WordPress, vrátane:

 • Jednoduchá inštalácia WordPress: Funkcia SiteGround vám umožňuje nainštalovať program WordPress záležitosťou kliknutí.
 • Bezplatné prevody stránok WordPress: Ak máte webovú stránku WordPress.org, ktorá je hostená niekde inde, SiteGround uľahčuje proces prenosu.
 • Automatický aktualizátor WordPress: Máte problémy s aktualizáciou WordPress? SiteGround sa o vás postará v zákulisí.
 • WordPress SuperCacher: Funkcia špecifická pre SiteGround, ktorá ukladá vaše stránky WordPress do vyrovnávacej pamäte na troch rôznych úrovniach, čo vedie k rýchlejšiemu načítaniu.
 • Postupné spúšťanie WordPress jedným kliknutím: Táto funkcia vám umožňuje vytvoriť postupnú kópiu vášho webu jediným kliknutím, čo vám umožní vykonať úpravy pred presunom všetkých nových zmien na pôvodný (a živý) web.
 • Bezplatná inštalácia aplikácie Git pre WordPress: Ak máte radi špinenie rúk pomocou kódu, aplikácia SiteGround vám umožňuje nainštalovať nástroj Git for WordPress.

Je potrebné poznamenať, že nie všetky funkcie sú dostupné pre všetkých používateľov – viac sa stanú dostupnými pri nákupe plánov programu SiteGround vo vyšších úrovniach..

Možnosti podpory

Pri kontrole webhostingového riešenia je nevyhnutné vyskúšať dostupné možnosti podpory. Ak váš web nefunguje tak, ako by mal, budete chcieť pomôcť na palube čo najskôr – bez ohľadu na to, aký je denný alebo nočný čas.

Pokiaľ ide o pomoc a podporu, SiteGround ponúka:

 • Systém nepretržitej podpory vrátane živého chatu, predaja lístkov a telefonickej podpory.
 • Podrobná a komplexná vedomostná základňa.
 • Vopred zaznamenané webové semináre, ktoré zákazníkom pomôžu porozumieť rôznym dostupným funkciám.
 • Výukové programy, ktoré zákazníkom pomôžu efektívnejšie využívať funkciu SiteGround.

Keď sme pracovali na tomto preskúmaní SiteGround pre WordPress, otestovali sme si svoj live chatovací systém pre seba a celkovo sme zistili, že jeho tím je veľmi rýchly na to, aby odpovedal a že sme veľmi dobre informovaní o ich hostiteľských službách a samotnom WordPress..

Živý chat systému SiteGround.

Službu live chatu SiteGround obsluhujú ľudia, ktorí vás s dôverou naplnia.

Položili sme im niekoľko otázok vrátane podrobností o hostiteľskej technológii, ktorú používa program SiteGround, a o tom, ako fungujú jej špecifické funkcie WordPress. Odpovede, ktoré sme dostali, boli rýchle a podrobné:

Kladenie otázok prostredníctvom systému Live Chat systému SiteGround

Túto úroveň podpory potvrdzujú aj ostatní používatelia v rámci hostiteľského prieskumu WordPress. Trawlovali sme sa aj cez ich webináre, príručky a vedomostnú základňu – všetci sme boli brilantne bystrí..

výkon

Spoločnosti poskytujúce webhostingové spoločnosti zvyčajne využívajú na optimalizáciu svojich úrovní výkonnosti množstvo spolupracujúcich technológií spolu s rôznymi umiestneniami serverov roztrúsenými po celom svete. Poďme sa teda dostať do technickej časti tohto prehľadu SiteGround pre WordPress a vyskúšať dostupné technológie s ich hostingovými balíčkami:

 • SSD. V opačnom prípade známe ako „jednotka SSD“ je toto pamäťové médium rýchlejšie ako jednotka pevného disku (HDD). SiteGround ponúka tento hardvér na všetkých svojich serveroch každému zákazníkovi.
 • Nginx. Alternatíva k webovému serveru Apache, ktorý ponúka štíhlejšiu architektúru s potenciálnymi výhodami pre rýchlosť.
 • SuperCacher. Funkcia SiteGround, ktorá zrýchľuje program WordPress prostredníctvom troch rôznych úrovní ukladania do vyrovnávacej pamäte.
 • CDN. Sieť na doručovanie obsahu (CDN) je systém serverov, ktoré používateľom poskytujú webové stránky na základe ich geografického umiestnenia, čím sa zvyšuje rýchlosť webových stránok. SiteGround používa CloudFlare ako svoju zvolenú CDN.
 • HTTP / 2. Toto je hlavná revízia sieťového protokolu HTTP, ktorý ďalej zlepšuje výkonnosť webových stránok.
 • PHP7. Toto je najnovšia verzia PHP s ďalšími výhodami z hľadiska rýchlosti a ak ju chcete používať, môžete ju vybrať z ovládacieho panela SiteGround..

Nakoniec servery SiteGround nájdete po celom svete. Presnejšie povedané, v Londýne, Amsterdame, Chicagu a Singapure. Ako už bolo povedané, sieť nie je obrovská, takže ak máte prístup k vzdialenejšiemu publiku, môžete zažiť nižší výkon.

mapa serverov

Mapa servera prostredníctvom https://www.siteground.com/datacenters

Teraz, keď sme teoreticky diskutovali o výkonnosti programu SiteGround, je na čase vyskúšať ho v praxi. V ďalšej časti tohto prehľadu SiteGround pre WordPress použijeme nástroje na testovanie rýchlosti, Pingdom a Load Impact, aby sme posúdili, ako dobre SiteGround obstojí..

Testy rýchlosti stránky s Pingdom

Pre tento test sme spustili webovú stránku karantény cez Pingdom trikrát pre každé z troch rôznych umiestnení servera. Po ich sčítaní boli priemerné časy pre každý server:

 • Melbourne: 1 563 sekúnd
 • New York: 0,645 sekundy
 • Štokholm: 1390 sekúnd

Vzhľadom na to, ako rýchlo používatelia opustia stránku pred jej načítaním, vyzerajú tieto výsledky celkom dobre. Je pochopiteľné, že čím ďalej je server od používateľa (ako tomu bolo v prípade Melbourne), tým dlhšie sa stránka načíta – ale v tomto prípade sa SiteGround dobre zvládol.

Základné testovanie zaťaženia s účinkom zaťaženia

Load Impact meria rýchlosť stránok simuláciou približne 25 súčasných používateľov, ktorí bijú na domovskú stránku v priebehu piatich minút. Výsledky tohto testu boli:

 • Generátor zaťaženiaPortland, USA
 • Testovací serverPortland, USA
 • Minimálny čas odozvy0,738 sekundy
 • Maximálny čas odozvy1,480 sekúnd

Stránka s výsledkami z našich testov nárazového zaťaženia.

Výsledky z programu Load Impact zálohujú výsledky z našich testov Pingdom. Celkovo možno povedať, že funkcia SiteGround bola obdivuhodná – a bez ohľadu na vašu polohu by rýchlosť stránok nemala byť problémom.

stanovenie ceny

Podobne ako iní poskytovatelia, aj server SiteGround ponúka niekoľko plánov cenovej hladiny:

 • Startup (3,95 dolárov mesačne): Ako už názov napovedá, tento balík je ideálny pre začínajúce podniky a malé podniky, ktoré chcú hostiť jednu webovú stránku s menej ako 10 000 návštevníkmi mesačne.
 • GrowBig (5,95 dolárov mesačne): Ideálne pre väčšie organizácie s viacerými webovými stránkami, ktoré môžu mesačne navštíviť až 25 000 návštevníkov.
 • GoGeek (11,95 $ mesačne): Najdrahší plán programu SiteGround je vhodný pre veľké spoločnosti, ktoré sa pýšia webmi s viac ako 100 000 mesačnými návštevami.

Najlacnejšie plány programu SiteGround viac než zodpovedajú ponukám ich súpera. Napríklad najlacnejší riadený program hostingu WordPress od spoločnosti Bluehost zazvoní na 19,99 dolárov mesačne, zatiaľ čo ekvivalentný plán GoDaddy začína od 4 $ 5 mesačne.

Celkové výhody a nevýhody

Po preštudovaní rôznych prvkov služieb spoločnosti v tomto preskúmaní SiteGround zhrneme naše zistenia.

Pros

 • Vynikajúca sada funkcií špecifických pre WordPress.
 • Použitá technológia – vrátane SSD, CDN a PHP7 – je moderná a vysoko renomovaná.
 • Možnosti podpory sú bohaté, s dobre informovaným personálom po ruke.
 • Rýchlosť stránky bola dobrá a testovanie zaťaženia bolo rovnako porovnateľné.
 • Pre dobré hostingové riešenie WordPress je cena konkurencieschopná.

Zápory

 • Ovládací panel SiteGround sa nám javil skôr ako základný vzhľad – prepracovanie je určite v poriadku.

Recenzia SiteGround pre WordPress: Záver

Celkovo je SiteGround hviezdnym príkladom dobrého hostingového riešenia WordPress.

Prekračuje funkciami špecifickými pre WordPress, užitočnými možnosťami podpory a konkurenčnými cenami. Najmä jeho natívna funkcia SuperCaching si zaslúži pochvalu a v spojení s jej všeobecne rýchlymi časmi načítania stránky cez palubu to znamená, že odporúčame SiteGround pre tých, ktorí vyžadujú solídneho hostiteľa, ktorý môže poskytnúť super rýchly web.

A nejde to len o mňa. Tu sú niektoré hodnotenia používateľov SiteGround – prevzaté z nedávneho nášho prieskumu o hostovaní:

UŽÍVATEĽSKÉ HODNOTENIEROZŠÍRETE?PODPORA ODBORNÉHO PROFILU
SiteGround4,6 / 593%4.5 / 5

Máte nejaké predchádzajúce skúsenosti s SiteGround? Dajte nám vedieť v časti s komentármi nižšie! Možno sa podelte o svoje vlastné hodnotenie SiteGround pre WordPress …

* Tento príspevok obsahuje pridružené odkazy, čo znamená, že ak kliknete na jeden z odkazov na produkt a potom produkt zakúpite, dostaneme malý poplatok. Nemusíte sa obávať, stále budete platiť štandardnú sumu, takže z vašej strany nebudú platiť žiadne náklady.

SiteGround

$ 3,95

SiteGround
9.3

UŽÍVATEĽSKÉ HODNOTENIE

9,7 / 10

SPOĽAHLIVOSŤ

9,3 / 10

PERFORMANCE

8,9 / 10

Pros

 • Funkcie špecifické pre WordPress
 • Moderné technológie: SSD, CDN, PHP7
 • Skvelá podpora zákazníkov

Zápory

 • Ovládací panel je skôr základný
 • Pomalšie rýchlosti načítania na vzdialených miestach
Prejdite na stránku SiteGround

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map