Як створити веб-сайт каталогу (крок за кроком за допомогою WordPress)

Якщо ви хочете створити веб-сайт каталогів з нуля, початок роботи може здатися важким завданням. Не хвилюйтесь – ми вас охопили!


У цій статті ми поетапно обговорюємо, як створити веб-сайт каталогу. Ми покриємо…

 • �� Вибір платформи веб-сайту (рекомендуємо WordPress)
 • Вибір хостинг-провайдера та доменне ім’я
 • Встановлення теми каталогів для контролю вигляду вашого сайту
 • �� Вирішення способів монетизації вашого сайту
 • Додавання додаткової функціональності за допомогою плагінів

Отже, ви готові створити веб-сайт каталогу за п’ять простих кроків?

Давайте розпочнемо…

Як створити веб-сайт каталогу (5 кроків)

1. Виберіть платформу веб-сайту

Створіть веб-сайт каталогу WordPress

Тут, у ThemeIsle, ми завжди радимо створювати веб-сайти за допомогою WordPress. Для цього є кілька причин. Сюди входить…

 • Це безкоштовно – Програмне забезпечення WordPress є відкритим кодом та абсолютно безкоштовно. Таким чином, ви не будете обробляти здирські збори щомісяця лише для того, щоб підтримувати свій веб-сайт. Однак, вам все одно доведеться платити за послугу хостингу та домен для вашого сайту. Однак це не порушить банк!
 • Ви володієте своїм веб-сайтом – Якщо ви будуєте свій веб-сайт за допомогою WordPress, ви 100% володієте своїм сайтом. Однак, якщо ви використовуєте всебійний розміщений веб-сайт, тоді ви втратите свій сайт, якщо перестанете платити щомісячну підписку.
 • Є тисячі інструментів, плагінів та тем WordPress – Додайте додаткові функції та функціональні можливості на свій веб-сайт, скориставшись різними доступними плагінами та інструментами, або покрасьте зовнішній вигляд свого сайту, оновивши тему.
 • Ви можете налаштувати кожен аспект свого веб-сайту – Хоча ви хочете, щоб ваш веб-сайт виглядав і поводився, ви можете досягти цього за допомогою WordPress. Ви можете налаштувати кожен елемент вашого веб-сайту відповідно до ваших точних характеристик.
 • Легко знайти допомогу – Спільнота веб-дизайнерів, розробників та любителів WordPress з усього світу надає допомогу та підтримку через блоги, форуми та інші напрямки. Отож, коли вам потрібні відповіді на деякі запитання, ви знайдете потрібну інформацію в Інтернеті.

Як ми вже згадували раніше, якщо ви вирішите створити свій веб-сайт за допомогою WordPress, вам потрібно придбати план хостингу та доменне ім’я. Давайте тепер дізнаємось більше про те, як це зробити …

2. Виберіть план хостингу та доменне ім’я

Доступний широкий асортимент хостингових послуг та планів. Тому вам потрібно буде зробити дослідження, щоб знайти правильний хост для веб-сайту вашого каталогу.

Отже, які фактори слід враховувати, коли ви вибираєте хостинг-провайдера? Ось декілька найважливіших …

 • Ціна – Хостинг-провайдери та плани можуть сильно відрізнятися за ціною. Коли ви вперше запускаєте сайт свого каталогу, буде достатньо базового бюджетного плану, який ви зможете оновити, коли ваші номери трафіку та потреби в хостінгу зростатимуть..
 • Безпека та продуктивність – Безпека та ефективність вашого веб-сайту мають вирішальне значення, тому важливо обрати хоста з хорошими послугами. Дізнайтеся, чи були якісь проблеми із безпекою, а також перевірка відсотків тривалості тривалості та функцій, пов’язаних з роботою, які надає кожна хостинг-служба.
 • Особливості WordPress – Деякі хости надають широкий спектр особливостей WordPress, які можуть допомогти у налаштуванні та загальному обслуговуванні вашого каталогу. До них можна віднести встановлення WordPress одним клацанням миші, автоматичні оновлення WordPress та / або щоденні резервні копії.
 • Підтримка – Якщо з вашим сайтом щось піде не так, ваш сервіс хостингу – це ваш перший порт дзвінка. Наявність хостинг-провайдера, який забезпечує найкращу підтримку 27/4, може бути неоціненним.

Ми рекомендуємо Bluehost

Bluehost

У ThemeIsle ми рекомендуємо Bluehost для тих, хто починає новий проект, оскільки…

 • Це доступно, плани починаються лише в кілька доларів на місяць.
 • Ви отримуєте доменне ім’я безкоштовно.
 • Поставляється з простим майстром налаштування, який допоможе вам розпочати роботу з WordPress.
 • Ви можете оновити в міру зростання вашого веб-сайту.

3. Встановіть тему каталогу WordPress

Установка каталогу WordPress тема – це ефективний спосіб забезпечити, щоб ваш веб-сайт не тільки виглядав частиною, але також мав усі необхідні функції каталогу, потрібні веб-сайту каталогу. Існує як широкий асортимент безкоштовних, так і преміальних тем, які ви можете вибрати.

Давайте розглянемо деякі основні функції, які, можливо, хочете, щоб тема вашої каталогів включала…

Особливості теми каталогів

Функції, які ви хочете, щоб ваша тема включала, можуть відрізнятися залежно від типу сайту каталогу, який ви створюєте. Ви можете перелічити місцеві підприємства, події, нерухомість, робочі місця, туристичні пам’ятки або створити веб-сайт каталогу для іншої ніші. Однак, незалежно від типу сайту каталогів, який ви збираєтесь створити, ось деякі основні функції, які ви хочете, щоб ваша тема включала…

 • Демонстраційний вміст – Легко налаштуйте свій сайт, використовуючи попередньо розроблений демонстраційний контент.
 • Заявіть на функцію лістингу – Нехай компанії заявляють про свій власний перелік, не звертаючись безпосередньо до вас.
 • Передні подання – Дозвольте компаніям подавати свої списки за допомогою зручної форми для подання заявок.
 • Функціонал пошуку – Дозвольте своїм користувачам легко шукати ваш сайт та знаходити списки чи інформацію, яку вони шукають.
 • Система оцінок та оглядів – Дозвольте користувачам залишати рейтинги та відгуки, допомагаючи створити спільноту на місці.
 • Варіанти монетизації – Від реклами, перерахування комісій та підписок, до бронювання зустрічей та бронювання, шукайте тему, яка дозволяє отримувати дохід різними способами, яка інтегруватиметься з відомими шлюзами платежів (наприклад – Stripe або PayPal).

Перш ніж взяти на себе тему, переконайтеся, що ви знайдете демонстрації та прочитали огляди. Це дозволить вам добре зрозуміти, які функції включає тема, перш ніж здійснити покупку.

Ось список тем, створених спеціально для обробки веб-сайтів каталогів. Перевірте їх, ви обов’язково знайдете там щось цікаве.

4. Вирішіть, як монетизувати ваш сайт

Yelp

Існує чимало способів монетизації сайту каталогів. Вибрані стратегії впливатимуть на те, як ви створюєте веб-сайт. Давайте подивимось на кілька різних варіантів …

 • Сплата за списки – Продаж списків може бути ефективним способом отримання постійних доходів, особливо для ніш директорій, таких як робочі місця чи роздрібні нерухомості. Подумайте про стягнення щомісячної підписки або разової плати за встановлений час відображення. Однак, щоб стягувати плату за список, ваш сайт повинен отримувати велику кількість трафіку.
 • Заявити список – Модель “заявити про лістинг”, яка використовується на сайтах, таких як Yelp, є чудовим варіантом для сайтів каталогів, які тільки починаються і ще не отримують багато трафіку. Показуючи всі компанії у своїй ніші, ви створюєте цінний сайт для своєї цільової аудиторії. Тоді компанії можуть оплатити заявку на свій список, додавши додаткову інформацію, таку як брендинг, додаткову контактну інформацію та багато іншого.
 • Преміум-лістинг – Ще один спосіб отримання грошей – це продаж преміум-місця. Преміум-листи можуть бути розміщені на чільних місцях вашого сайту. Вони також можуть містити додаткову інформацію, включаючи більші зображення, більше тексту та соціальні посилання.
 • Візьміть бронювання – Робіть бронювання та бронювання через ваш сайт (наприклад, для ресторанів чи готелів) та стягуйте комісію за це.
 • Продам рекламний простір – Компанії, які хочуть задіяти свій цільовий ринок, цілком можуть бути зацікавлені в рекламі на вашому веб-сайті каталогу. Подивіться продавати помітні позиції банера чи бічної панелі на щомісячному сховищі.

Виберіть грошові варіанти, які працюють для вашої ніші. І пам’ятайте, що стратегії, які ви використовуєте, можуть змінюватися з часом із зростанням кількості вашого сайту та аудиторії. Більшість сучасних тем буде інтегруватися з такими провайдерами платежів, як PayPal та Stripe, щоб дозволити вам здійснювати платежі на своєму веб-сайті.

5. Додайте додаткову функціональність за допомогою плагінів

Залежно від вашої ніші каталогу, стратегій монетизації та особливостей, до яких обрана тема, вам може знадобитися встановити додаткові додатки, щоб додати додаткову функціональність на ваш веб-сайт. Ось кілька можливих варіантів …

 • WooCommerce – Інтеграція вашої теми з WooCommerce дасть вам розширені варіанти прийому повторюваних підписок та стягнення комісій за бронювання та бронювання..
 • Карти Intergeo – додайте інтерактивні карти на свій каталог каталогів, де відображаються фізичні місця підприємств, які ви перераховуєте.
 • Popup Maker – Відображення спливаючих вікон на сайті вашого каталогу. Збираючи електронні адреси відвідувачів, ви зможете підтримувати контакт. І що важливо, приверніть їх назад на свій сайт у майбутньому.

Заключні думки про те, як створити сайт каталогів

Щоб створити сайт каталогу, вам потрібно буде приділити час дослідженням та списку підприємств, просуванню свого веб-сайту та підключенню до вашого цільового ринку. Однак, якщо дотримуватися вищезазначених кроків, ви швидко заведете свій сайт і запрацюєте, і почнете отримувати дохід. Удачі!

У вас ще є питання щодо створення сайту каталогу? Якщо це так, будь ласка, запитайте їх у поданих нижче думках.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map