ראיון קווין מולדון – בלוגר, משווק באינטרנט וג’ונקי וורדפרס

היי פיראטים, ברוך הבא לראיון נוסף בסדרת ראיונות הפיראטים שלנו! הפעם, אנו מדברים עם משווק ובלוגר, שמשתמש בוורדפרס כעמוד השדרה של העסק המקוון שלו. קווין מולדון משתף את העצות האישיות שלו כיצד לבצע קריירה על ידי שימוש פשוט באינטרנט לטובתך.

(הנה הראיונות הקודמים למקרה שפספסת אותם.)

ראיון קווין מולדון – בלוגר, משווק וג’אנקי של וורדפרס

קווין

קווין מולדון הוא משווק ובלוגר מקוון, המנהל את הבלוג הראשי שלו ב- kevinmuldoon.com. הבלוג הוא המקום בו הוא משתף ביקורות, הדרכות וטיפים שונים לבלוגים, שיווק שותפים, מדיה חברתית, טכנולוגיה, וורדפרס..

לקווין יש סיפור מאוד מעניין איך התחיל, ומה הניע אותו לעשות את הקריירה שלו ברשת. בתחילה, רציתי לכתוב כאן סיכום של שני משפטים, אבל זה באמת לא יהפוך את זה לצדק.

… קידוד בקומודור 64? בניין אתרים בית ספר ישן בפנקס הרשימות? פוקר מקוון? אתרי סניפים? מפעיל BloggingTips.com? מוכרים טיפים לבלוגים לסניף-על סופר? מרוויחים כסף באמצעות פורומים? אומנויות לחימה? הכל שם. אם אתה רוצה את הפרטים, עיין בקטע אודות באתר שלו – זהו המסע של קווין כפי שנאמר בעצמו.

כעת, לראיון עם קווין מולדון:

מתי ואיך התחלת לעבוד עם וורדפרס? האם יש כאן סיפור מעניין?

קווין מולדון:
התחלתי לבנות אתרים בשנת 2000 באמצעות Notepad ואז עברתי לשימוש במערכות ניהול תוכן. בדקתי מאות פלטפורמות במהלך השנים.

השתמשתי בוורדפרס זמן קצר לאחר השקתו, אך הגרסה המקורית לא עשתה דבר שסקריפטים דומים עשו. בדקתי את זה בכמה אתרים, אבל רק לאחר מספר שנים בשנת 2006 התחלתי לבלוג באופן קבוע, התחלתי להשתמש בוורדפרס לבניית בלוגים ואתרים. בזמנו עדיין השתמשתי בסקריפטים לבלוגים כמו Serendipity, אך עם הזמן וורדפרס הפכה לאופציה הטובה יותר בגלל מספר התוספים והנושאים העומדים לרשותה..

מה אתה חושב שתעשה כרגע אם וורדפרס לא הייתה קיימת?

קווין מולדון:
אני עדיין הייתי עובד ברשת.

נכנסתי לעולם המקוון שנים לפני שהשתמשתי בוורדפרס.

בסופו של יום, וורדפרס הוא פשוט כלי שאני משתמש בו לבניית אתרים ולפרסום תוכן באופן מקוון. אם וורדפרס לא הייתה שם הייתי משתמש בכלי אחר.

מנקודת מבט של קריירה, הייתי הולך בדרך אחרת כפי שכתבתי מאמרים רבים בנוגע לפלטפורמת הוורדפרס. לכן, בעוד אני עדיין עובד באינטרנט, אין זה סביר שהייתי עושה כל כך הרבה פרילנסר.

מה הטכניקה שלך להישאר פרודוקטיבית לאורך כל היום?

קווין מולדון:
התאמנו באופן קבוע, הרדמו שינה טובה ואכלו בריא.

אני מנסה להתאים את עבודתי לסדר היום שלי. המשמעות היא שלעיתים אני עובדת שעות כפליים ביום אחד אם זה אומר שיש לי תוכניות אחרות למחרת.

איך אתה מגדיר “להצליח”?

קווין מולדון:
הייתי מגדיר הצלחה כשמחה.

יותר מדי אנשים ברשת מתמקדים בכמה כסף שהם מרוויחים, אבל בשבילי ההגדרה האמיתית להצליח היא להרוויח מספיק כסף בכדי להעניק לך את סגנון החיים שאתה רוצה..

אני נהנה להתעמל, להתרועע ולנסוע. עבודה מקוונת מאפשרת לי לעשות זאת.

אם הייתה לי אפשרות לבחור 5,000 $ לחודש בעבודה של 25 שעות בשבוע ו 10,000 דולר לחודש בעבודה של 50 שבועות, הייתי בוחר לעבוד 25 שעות מכיוון שעבודה כפולה מכמה שעות הייתה גורמת לי פחות להיות מאושרת בלי קשר לתוספת המזומנים.

זה לא אומר שאני לא עובד קשה כשאני צריך. אני פשוט לא חושב שעבד את עצמי לקבר מוקדם שווה את זה.

קווין מולדון

ההגדרה האמיתית להצליח היא להרוויח מספיק כסף בכדי להעניק לך את סגנון החיים שאתה רוצה

מה אתה אוהב לעשות כשאתה לא משתמש ב- WordPress?

קווין מולדון:
אני אוהבת אומנויות לחימה. אני מאמן את ג’יוג’יטסו הברזילאי כל שבוע. עשיתי את טקוונדו במשך שנים רבות והייתי נהנה מדי לרוץ, אף כי פציעות הפריעו לי לעשות זאת.

אני גם אוהב לראות סרטים, לשחק משחקים ולראות חברים ובני משפחה.

מה אתה רוצה שאנשים נוספים ידעו על וורדפרס?

קווין מולדון:
אבטחה.

זה התחום שבו יותר מדי בעלי אתרים לא מתייחסים ברצינות מספקת. אבטחת אתר האינטרנט שלך וביצוע גיבויים באופן קבוע הוא אחד הדברים החשובים ביותר שמשתמש WordPress צריך לעשות.

מי עושה דברים פשוט חדישים ומדהימים במרחב וורדפרס ברגע זה?

קווין מולדון:
יש כל כך הרבה מפתחי וורדפרס שדוחפים את הגבולות שבהם ניתן להשתמש בוורדפרס, כך שקשה לבחור תחום אחד על פני אחר.

עם זאת, אני מאמין שאחת ההתפתחויות החשובות ביותר שאנו רואים כרגע היא בתחום האירוח. חברות אירוח ייעודיות לוורדפרס גרמו לחברות אירוח אחרות להגביר את המשחק שלהן ולהציע תכניות אירוח ייעודיות למשתמשי וורדפרס. אנו רואים כעת תכונות כמו גיבויים חיצוניים וביצוע אתרים הופכים להיות דבר שבשגרה.

תאר את קהילת וורדפרס במילה אחת.

קווין מולדון

ענק

מה האיום העיקרי על וורדפרס בימינו? פלטפורמות אחרות כמו Ghost, או אולי דברים כמו Squarespace?

קווין מולדון:
אני לא חושב שהמילה איום מתאימה. התחרות טובה והיא מבטיחה שמפתחי וורדפרס ימשיכו להקדים את המשחק ולהמשיך לעדן את הפלטפורמה.

אם אתה מסתכל באופן אובייקטיבי על פלטפורמה כמו Ghost, זה ללא ספק פיתרון הרבה יותר טוב עבור בלוגרים. הכל פשוט יותר ולוח המחוונים כולל פחות הסחות דעת ולכן זה אומר שזמן הבלוגר מבלה יותר בבלוגים ופחות על ניהול אתרים..

וורדפרס צריכה להסתכל באופן אובייקטיבי על מה שמציעות פלטפורמות אחרות ולראות מה הן מצליחות.

מהן ההמלצות שלך למתחיל וורדפרס?

קווין מולדון:
קנו ספר טוב על וורדפרס מאמזון, הקימו אתר מבחן ואז למד כיצד להפיק את המרב מהפלטפורמה דרך ניסוי וטעייה. כשאתה נתקל בבעיה תמצא פתרונות לבעיה שלך באמצעות מנועי חיפוש.

אם הייתי צריך לסכם את הראיון הזה, הייתי אומר שהאינטרנט כאן לכולנו. רק רוח יזמית ומוטיבציה משלנו לוקחים אותנו לאן שאנחנו צריכים להיות. קווין ראה את ההזדמנות והוא פשוט ניצל אותה. הוא השתמש בכל הכלים והמשאבים שמצא בכדי להתפרנס במרחב המקוון. מה התשלום העיקרי שלך מהראיון הזה?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me