Naše nejúžasnější téma bezplatného blogování je zde

Jedním z našich cílů na ThemeIsle pro tento rok je vytvořit úžasné produkty zdarma pro WordPress a vrátit co nejvíce komunitě WordPress. Ionut již vysvětlil, jak si to můžeme dovolit v tomto příspěvku prequel.


Jedním ze způsobů, jak chceme realizovat realitu, je uvolnění zcela bezplatných témat stejné kvality jako naše prémiová témata.

Abychom to dokázali, potřebovali jsme trochu změnit způsob myšlení. Jelikož jediným cílem bylo vytvořit skvělý finální produkt, aniž by cokoli zdržovalo, pomohlo nám to znovu získat naši vášeň pro budování témat obecně. Vše, o čem jsme si mysleli, že by mělo najít své místo v závěrečném vydání, bylo.

A protože dlužíme všechno WordPressu, který původně začínal jako platforma pro blogování, rozhodli jsme se vytvořit toto nejnovější téma o blogování a bloggerovi ve vás.

Představujeme Zillah, naši nejnovější zdarma, bez funkcí téma pro blogery a spisovatele.

 • Toto téma zůstane po celý život zdarma,
 • žádné výkyvy,
 • žádné uzamčené funkce,
 • žádné placené doplňky.

Připravte se také na bezplatné aktualizace, protože se snažíme udržovat toto téma co nejaktuálnější.

Vstupní stránka Zillah

Zde je příběh za Zillah +, co od něj můžete očekávat:

Domovská stránka Zillah

Klikněte na obrázek pro ukázku motivu

Půvabné téma WordPress pro bloggera ve vás

Zaprvé jsme na tomto produktu tvrdě pracovali a dlužíme ohromující výsledek lidem, kteří se zapojili:

 • muž s plánem – Ionut, který uvolnil zdroje potřebné k dosažení tohoto cíle
 • krásná Ashley, která si věřila sama sobě a navrhla takové elegantní téma, stejně jako její vlastní styl
 • naši vývojáři, kteří nepřetržitě pracovali na implementaci všeho: Claudiu a Rodica (kteří také přišli s brilantním názvem „Zillah“ pro dané téma)
 • každý člen posádky ThemeIsle – od grafického designu, přes marketing a (varování: spoiler) Podpěra, podpora

Slíbili jsme, že toto téma budeme mít zdarma, což znamená, že naše práce se zde nekončí. Budeme to i nadále budovat a neustále jej aktualizovat. Můžete si za to vzít slovo, protože ve skutečnosti používáme Zillah na našich hlavních kanálech (na tomto blogu a na IonutN.com). Máme také slib, že budeme dodržovat naše přátele, kteří to testovali beta a nakonec skončili přechodem na Zillah navždy: Madalin Milea a Catalin Zorzini.

“Pokud si ceníte stylu a jednoduchosti, téma blogů Zillah WordPress vás osloví.” -Joe Fylan

Při pohledu do budoucnosti jsou dvě funkce, které jsou na desce pro Zillah, následující:

 • Integrace WooCommerce – pro každého, kdo chce své produkty prodávat přímo prostřednictvím svého hlavního webu WordPress.
 • Nová písma – pro větší přizpůsobení a lepší možnosti značky.

(Mimochodem, pokud máte nějaké skvělé funkce, které byste chtěli vidět v Zillah, odešlete prosím své nápady na GitHub a my se podíváme.)

Neváhejte a pokračujte a stahujte Zillah, není potřeba registrace:

Stáhněte si zde zdarma

Potřebujete pomoci s nastavením tématu? Napište nám prostřednictvím kanálu zákaznické podpory. Náš úžasný tým podpory bude s vámi do 24 hodin. Ano, podpora je také bezplatná u Zillah.

Jak jsme představili Zillah světu

Jsme hrdí na to, že ThemeIsle je nyní rostoucí firmou, i když jsme začínali zavádět. To znamená, že můžeme investovat do různých nápadů, které si ceníme, a přijít s produkty, jako je Zillah (naposledy jsme udělali něco podobného, ​​s Parallax One). A nejde jen o náklady na vývoj, o kterých zde mluvíme. Jakmile je vytvořeno celé téma, pak přijde marketingové úsilí.

Zde je naše strategie uvádění produktů na trh (mějte na paměti, že některé z níže popsaných akcí vyžadují hodně práce a trochu hry ve hře):

Zaprvé, za účelem neprůstřelné Zillah jsme se natáhli k ThemeReview za účelem technické kontroly. Chtěli jsme ale také vidět, jak se chová v rukou skutečného uživatele, a proto jsme požádali některé blogery WordPress, aby téma otestovali a zjistili, jak to pro ně funguje. Jejich recenze se objevily tento týden na WPKube a WPDailyThemes. Z pohledu online marketingu tyto recenze představují autoritní odkazy směřující na Zillah a uvádějící je na světlo. Takto jsme přistoupili k těmto partnerským webům:

Ukázka e-mailu

Používáme také některá z našich vlastních médií k odkazu zpět na Zillah, což má dopad, pokud již máte nějaké docela populární weby, které vás zálohují. Blog CodeinWP a JustFreeThemes jsou pro nás cenným místem pro oslovení uživatelů WordPress, kteří hledají témata související s tématem WordPress. Navíc pro naše čtenáře CodeinWP připravujeme informační bulletin, který bude obsahovat zmínku o tomto článku. Čím více webů máte, tím více předplatitelů na palubě!

Když jsme mluvili o e-mailovém marketingu, oslovili jsme naše přátele na CreativeTim, kteří laskavě souhlasili s oznámením Zillah en première ve svém vlastním týdenním zpravodaji. To je to, co vypadá v e-mailu, který rozeslal svému návrhářskému publiku:

Informační bulletin CreativeTim

Také jsme do kbelíku přidali placený informační bulletin a dostali se do WebCodeGeeks (výpis nás stál o něco více než 500 $). Tentokrát jsme dosáhli jiného výklenku, většinou vývojářů webu a nezávislých pracovníků, kteří nyní mohou svým klientům doporučit Zillah. Seznam:

Informační bulletin společnosti WebCodeGeeks

Některé z našich taktik růstu hackerů také zahrnují umisťování odkazů do nejpopulárnějších sítí zabývajících se zdroji designu / vývoje. Mějte však na paměti, že abyste se tam dostali, musíte být aktivním členem, mít dobrou karmu a nejen požadovat hlasy z modré. Tyto sítě mají složité algoritmy, díky nimž nebudete odnikat odnikud a zneužívat systém. Ale pokud se budete chovat správně, včas uvidíte některé výsledky. Zde je místo, kde bychom rádi potkali: Product Hunt, ManageWP, Reddit, Hacker News, Designer News.

Profil produktu ProductHunt

V neposlední řadě jsme vytvořili kampaň zaměřenou na přesměrování (používáme Perfect Audience) pro lidi, kteří již mají spojení s ThemeIsle – navštívili náš web nebo se nám naše stránka na Facebooku líbila. Reklamní kampaně se mohou opravdu vyplatit, pokud to děláte chytře a pečlivě segmentujete své cílové publikum.

Jeden týden stojí za výsledky

Všechny tyto akce se odehrávaly v průběhu týdne, od čtvrtka do pondělí, překrývajících se víkendů, nejen víkendu, otevírání # EURO2016, takže to možná nebylo nejlepší načasování. Důležité je zapamatovat si: před plánováním kampaně prozkoumejte, co by mohlo upoutat pozornost publika.

Máme výsledky provozu a stahování tématu. Na vstupní stránce motivu bylo 3865 zhlédnutí a 2585 stažení.

To však neznamená, že CTR byla 65%. Na mnoha místech jsme pro stahování ZIP použili přímý odkaz, takže někteří uživatelé neviděli stránku motivu ani demo verzi, než ji získali. Rozdíl však byl v tom, že jsme nežádali výměnu e-mailů. Dalo by se a můžete dostat téma hned.

Provoz - figurína

Velké množství těchto názorů pochází z kampaně Facebook. Facebook Ads pracoval pro nás, protože jsme je používali ke komunikaci s našimi minulými návštěvníky, nikoli k cílení na nové lidi. Obecně však reklamy na Facebooku již nejsou tak dokonalé pro marketingovou metodu.

Reklamní kampaň na PerfectAudience nebyla tak velký úspěch. Udělali jsme však 30 000 zobrazení a za zhruba 40 USD, což se počítá za povědomí o značce. Časem takové akce zvyšují uznání značky ThemeIsle:

Perfektní výsledky publika

Na demonstrační stránce byl provoz přibližně stejný jako na vstupní stránce, 3600 zhlédnutí. Naše úsilí se však vyplatilo, jak můžete vidět níže. První doporučení jsou DesignerNews (včetně agregátorů jako UsePanda a Sidebar.io), Reddit, Facebook a Hacker News. Tyto výsledky opět závisí na stálé aktivitě těchto sítí.

Slack pro nahrávání iOS (1)

Závěrem lze říci, že Zillah je dobrým příkladem toho, co může láska k otevřenému zdroji vyústit. Je toho mnohem víc, co jsme mohli udělat, ale věříme, že to je jen začátek pro Zilah a že její popularita od nynějška organicky poroste..

Doufám, že se vám to líbilo průhlednost-jako je písemný příspěvek a že vám to pomohlo pochopit, jak děláme věci v ThemeIsle.

Ještě jedna důležitá věc, kterou bychom rádi slyšeli od vás – jak se vám líbí Zillah a co děláte * na propagaci svých produktů?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map