Kaip tapti „WordPress“ programuotoju: patarimai, kaip pradėti

Vienas iš geriausių „WordPress“ dalykų yra tai, kaip gerai jis įvertinamas kartu su jūsų įgūdžiais. Galite pasiimti platformą ir sukurti sėkmingą svetainę be jokių techninių žinių. Tačiau kai jums tampa patogiau, galite pradėti domėtis, kaip tapti „WordPress“ kūrėju.


Laimei, jums nereikia šokti tiesiai į giliausią pabaigą. Yra daugybė būdų, kaip palengvinti savo kelią į „WordPress“ kūrimo pasaulį ir pradėti tobulinti jums reikalingus įgūdžius. Jūsų turimos žinios turės įtakos tam, kokia bus mokymosi kreivė, tačiau tai yra sritis, į kurią beveik kiekvienas gali įsitraukti..

Norėdami padėti jums pradėti, mes kalbėsime apie tai, kaip tapti „WordPress“ kūrėju, sutelkdami dėmesį į tai, ką turite žinoti, ir pristatysime tam tikrus išteklius, kurie padės.

„WordPress“ plėtra atveria daug durų

„Make WordPress“ svetainė.

„Make WordPress“ svetainė yra puiki vieta sužinoti apie visus būdus, kaip galite įsitraukti į „WordPress“ kūrimą.

Prieš pradėdami darbą, išsiaiškinkime ką nors. Kai mes kalbame apie tai, kaip išmokti tapti „WordPress“ kūrėjais, mes ne tik kalbame apie tobulėjimą kaip visą darbo dieną. Žinoma, jūs tikrai galite tai padaryti. Tačiau yra partijos priežasčių panirti į „WordPress“ plėtrą net ir ne visą darbo dieną.

Yra keletas dažniausiai pasitaikančių priežasčių išmokti tapti „WordPress“ kūrėjais:

 • Norite tinkinti savo svetainę išsamiau, nei tai įmanoma naudojant numatytasias parinktis.
 • Esami papildiniai ir temos nepateikia to, ko jums reikia, todėl norite sukurti savo.
 • Norėtumėte užsidirbti pinigų kurdami „WordPress“, pvz., Parduodami papildinius, temas ar svetaines.
 • Kurdami pagrindinę platformą norite prisidėti prie pačios „WordPress“.

Nesvarbu, kokios yra jūsų priežastys ar kokie ambicingi gali būti jūsų planai, pirmiausia norėsite pradėti nuo pagrindų. Pakalbėkime apie tai, kas susiję su mokymu, kaip tapti „WordPress“ kūrėju.

Kaip tapti „WordPress“ kūrėju (3 žingsniai norint pradėti)

„WordPress“ plėtra yra daugybė būdų – nė vienas kelias nėra tinkamas visiems. Vis dėlto ten yra keletas bendrų dalykų, kuriuos nori padaryti pradedantysis. Atlikdami šiuos veiksmus mes padėsime jums pasiruošti pereiti į platų „WordPress“ kūrimo pasaulį.

1 žingsnis: mokėkite pagrindines kalbas

Žinios yra galia – retai kada tai yra teisingiau nei tada, kai reikia tobulėti. Svarbiausi kriterijai mokantis, kaip tapti „WordPress“ programuotoju, yra kalbų, kuriomis grindžiama platforma, žinios.

Nors yra keletas kalbų, kurios yra naudingos, keturios svarbiausios yra:

 1. PHP: Ši scenarijų kalba yra „WordPress“ pagrindas ir reikalinga daugeliui užkulisinių darbų.
 2. HTML: Ši žymėjimo kalba nustato, kaip svetainės tinklalapiai atrodo naršyklėje.
 3. CSS: Ši kalba prideda stilių svetainės turiniui, pavyzdžiui, spalvoms, šriftams ir pan.
 4. „JavaScript“: Ši dinaminė programavimo kalba naudojama kuriant interaktyvius elementus tinklalapiuose. Tai taip pat numatyta tapti didesne „WordPress“ dalimi, nes naujasis „Gutenberg“ redaktorius yra sukurtas kartu su „React“.

Žinoma, tai tik patys pagrindai – kiekviena iš šių kalbų vartojama labai įvairiai. Jei šis sąrašas atrodo stulbinantis, pirmiausia turėtumėte sutelkti dėmesį į HTML ir CSS. Tai labiau pradedančiajam suprantamos ir suprantamos kalbos, tačiau jomis galite nuveikti daug.

Tiems, kurie pradeda nuo nulio, „W3Schools“ siūlo keletą lengvai pasiekiamų mokymo programų, skirtų CSS ir HTML5 (naujausia versija). Be to, mes rekomenduojame eksperimentuoti naudojant šias kalbas, jei norite pakeisti esamą (-as) „WordPress“ svetainę. Turėdamas techninių įgūdžių, praktika yra geriausias būdas žengti į priekį. Tiesiog įsitikinkite, kad naudojatės sustojimo svetaine ar bent jau pirmiausia sukurkite atsarginių kopijų savo tiesioginę svetainę.

2 veiksmas: sudarykite būtiniausių išteklių sąrašą

Platus „WordPress“ populiarumas turi daug privalumų. Pavyzdžiui, yra daugybė išteklių, kuriuos galite naudoti išmokdami tapti „WordPress“ kūrėjais.

Nors tai jokiu būdu nėra išsamus sąrašas, čia yra keletas svarbiausių vietų, nuo kurių reikia pradėti:

 • „WordPress“ kodeksas. Jei to dar nepadarėte, tai yra svetainė, su kuria norėsite artimiau susipažinti. Visų pirma, peržiūrėkite į kūrėją orientuotos dokumentacijos sąrašą.
 • Specialūs „WordPress“ kursai. Kartais geriausias būdas mokytis yra ekspertas, kuris supažindins jus su pagrindais. Galite rasti nemokamus ir geriausius „WordPress“ kursus bendromis temomis, tobulinimo ypatybėmis ir viskuo tarp jų.
 • „WordPress.org“ kūrėjo svetainė. Čia galite rasti temų ir papildinių kūrimo vadovus, taip pat sudėtingesnes temas, tokias kaip REST API.
 • „Make WordPress“ svetainė. Tai yra visų rūšių „WordPress“ bendraautorių – kūrėjų, dizainerių, vertėjų, testuotojų ir kt. Centrinis centras..

Mes taip pat sudarėme savo didelį „120“ apgavikų lapų sąrašą, skirtą „WordPress“ kūrėjams.

3 veiksmas: nuspręskite, kur įsitraukti (ir įeikite tiesiai!)

Kaip jau minėjome, „WordPress“ plėtra yra gana plati sritis. Yra ne viena vieta pradėti, o tai reiškia, kad galite įšokti ten, kur jums patogiausia.

Pažvelkime į dažniausiai pasitaikančius būdus, kaip pradėti kurti „WordPress“, ir kaip pradėti naudoti kiekvieną iš jų.

Šakutės arba pritaikykite „WordPress“ temą ar papildinį

Jei nesate pasirengęs pradėti kurti nuo nulio, vienas iš būdų išmokti virves yra pakeisti esamą temą ar papildinį. Tai leidžia jums eksperimentuoti atliekant pakeitimus ir tikrinant rezultatus, jums nereikia sugalvoti kažko visiškai naujo.

Yra du pagrindiniai būdai tai padaryti. Galite sukurti „šakutę“ – savo privatų temos ar papildinio variantą, kurį galite paisyti pagal savo širdies turinį. Jei papildinys ar tema nemokama, jo kodą galite rasti atitinkamame „WordPress“ kataloge, aplanke Plėtra skirtukas:

Informacija apie plėtrą „WordPress“ papildinių kataloge.

Tačiau geresnis pasirinkimas dažnai yra „priimti“ papildinį ar temą, kurios atsisakė jo kūrėjas. Tai taip pat leidžia eksperimentuoti su esamu kodu ir netgi galite iš naujo pateikti patobulinimus, jei norite. Čia galite rasti išsamesnį vadovą apie esamų papildinių perėmimą (beveik ta pati informacija taikoma ir temoms).

Sukurkite savo temą ar papildinį

Jei jaučiatės kiek ambicingesni, galite išbandyti savo jėgas kurdami naują papildinį ar temą. Pradėti nuo papildinio paprastai yra geresnis kelias, nes galite pasirinkti vieną konkrečią funkciją, kurią norėtumėte pridėti prie „WordPress“, ir išsiaiškinti, kaip tai padaryti. Jei jūsų įskiepis pasirodo gerai, netgi galite jį pateikti į katalogą.

Norėdami pereiti į šią „WordPress“ plėtros sritį, norėtumėte pradėti nuo „WordPress Codex“ įrašo apie papildinių kūrimą, taip pat su papildinių vadovu. Panašių išteklių yra ir kuriant temas. Taip pat galbūt norėsite sužinoti „WordPress“ forumus – galbūt surasite komandą, su kuria galėsite bendradarbiauti ten, o tai yra lengviau, nei bandyti sukurti naują papildinį..

Įsitraukite į „WordPress“ branduolį

Galiausiai, kai kurie žmonės, norintys išmokti tapti „WordPress“ kūrėjais, yra labiau suinteresuoti prisidėti prie pačios platformos kūrimo. Jei tai atrodo jums, norėsite pasirinkti kiek kitokį požiūrį.

Geriausias būdas pradėti yra pirmiausia perskaityti Pagrindinio pagalbininko vadovą. Tai suteikia daug gyvybiškai svarbios informacijos apie tai, ką reiškia dirbti su „WordPress“ kaip kūrėju. Po to jūs galite sušlapti kojas padėdami išbandyti klaidas, pradedant nuo tų, kurios buvo paskirtos pirmą kartą įnešėjams..

Klaidų taisymas leidžia dirbti platformoje, mokantis virvių. Be to, tai padės susisiekti su labiau patyrusiais kūrėjais, kurie gali jums padėti. Laikui bėgant galėsite tobulėti ir pradėti prisidėti prie bet kokio tipo projektų, kurie sužavi jus.

Išvada

Išmokus tapti „WordPress“ kūrėju, gali pasirodyti, kad nepasiekiama, jei dar nesinaudoji šiuo lauku. Tačiau „WordPress“ iš tikrųjų yra viena geriausių vietų mokytis tobulėjimo, nes ji yra prieinama ir plati, palaikanti bendruomenę..

Nors nėra „tinkamo“ būdo, kaip pradėti kurti „WordPress“, šie trys veiksmai nurodys jus tinkama linkme:

 1. Išmokite (arba patobulinkite) pagrindines žiniatinklio kūrimo kalbas.
 2. Atlikite daug tyrimų ir apsvarstykite galimybę surengti keletą tam skirtų kursų.
 3. Nuspręskite, kaip įsitraukti, ir pašokite tiesiai.

Ar turite kitų klausimų, kaip tapti „WordPress“ kūrėju? Klauskite toliau komentarų skiltyje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map