Kaip nustatyti begalę „WordPress“ svetainę (per 3 veiksmus)
„WordPress“ nustatydami be galvų galite atskirti galinį ir priekinį savo svetainės galus. Galite naudoti šį metodą statinėms savo svetainės kopijoms generuoti, todėl krovimo laikas yra daug greitesnis.
Šiame straipsnyje mes kalbėsime apie tai, kas yra begalė „WordPress“ ir kaip ji veikia. Tada jums parodysime, kaip įdiegti pagrindinę sąranką, naudojant statines jūsų svetainės kopijas per „Amazon Web Services“ (AWS)..
Pradėkime dirbti!
Contents
Įvadas į begalę „WordPress“
Paprastai, kai keičiate savo svetainę galiniame gale (arba administratoriaus informacijos suvestinėje), priekiniame gale matote atitinkamus rezultatus (tai reiškia, kad tiesioginius puslapius lankytojai turi prieigą). Šiame tradiciniame modelyje „WordPress“ tarnauja tiek galiniame, tiek priekiniame jūsų svetainės gale.
Kai kalbame apie „WordPress“ be galvų, turime omenyje sąranką, kurioje nenaudojate „WordPress“, kad sugeneruotumėte savo svetainės priekį. Vietoj to, „WordPress“ veikia tik kaip galinė dalis. Priekiniame gale galite naudoti bet kurią kitą platformą, jungiančią su „WordPress“ per jos API, arba nustatyti statinę svetainę.
Šis straipsnis bus skirtas darbui su statiniu „WordPress“ sąrankos valdymu. Du pagrindiniai šios metodikos pranašumai:
- Statinės svetainės yra labai saugios, nes nėra jokių judančių dalių, kuriomis įsilaužėliai galėtų pasinaudoti.
- Nedinaminiai puslapiai įkeliami daug greičiau, nes jiems nereikia rinkti informacijos iš duomenų bazių ar įkelti scenarijų. Žinoma, dar vienas būdas to pasiekti yra „WordPress“ puslapio talpyklos kaupimas.
Teoriškai statinė „WordPress“ sąranka taip pat gali sutaupyti pinigų prieglobai, nes galite atsikratyti naudodamiesi ne tokiu galingu serveriu.
Tačiau tai nėra požiūris, kuris veikia su visų tipų projektais. Pvz., Naudojant šį sprendimą, sudėtingesnė yra dinaminių elementų, tokių kaip kontaktinės formos ar svetainės paieška (nors ir įmanoma, su tinkama sąranka).
Nepaisant to, statiškas priekinis galas gali puikiai tikti paprastoms svetainėms. Jei atidarote asmeninį tinklaraštį ar brošiūrų svetainę, ši sąranka gali būti gera išeitis.
Greita pastaba: Kai kurie žmonės nelaiko, kad statinė „WordPress“ svetainė yra tikra „WordPress“ sąranka be galvos, nes joje nenaudojama REST API, o dizainas vis dar yra šiek tiek pritvirtintas prie užpakalinės programos (naudojant temą). Tačiau tai yra paprasčiausias tokio tipo sąrankos pavyzdys, todėl pasirinkome sutelkti dėmesį į šį požiūrį.
Kaip nustatyti begalę „WordPress“ svetainę naudojant AWS (trimis etapais)
Teoriškai galite laikyti statinę savo svetainės kopiją pas bet kurį norimą teikėją. Tačiau šiame pavyzdyje naudosime AWS, nes jis veikia ne kartu su papildiniu, kurį mes naudosime. Štai kaip pradėti.
1 veiksmas: nustatykite AWS abonementą
Norėdami pradėti naudotis AWS, reikia šiek tiek daugiau darbo nei tradiciniam žiniatinklio prieglobai. Tačiau naudojant šią platformą gali būti neįtikėtinai pigu statiškoms svetainėms. Tiesą sakant, tai gali kainuoti tik 0,50 USD per mėnesį.
Jei norite nustatyti begalę „WordPress“, norėsite naudoti „Amazon S3“ pakopą, kuri siūlo 12 mėnesių nemokamą prieglobą:
Prisiregistruoti prie savo sąskaitos turėtų būti gana paprasta – spustelėkite Pradėkite nuo „Amazon S3“ mygtuką ir registracijos formoje užpildykite reikiamus laukus.
Atminkite, kad jei jau esate prisijungę prie „Amazon“ paskyros, mygtukas skaitys Užbaigti registraciją vietoj to. Procesas yra tas pats, tiesiog nebūsite paprašyti iš naujo įvesti savo el. Pašto adresą ir prisijungimo duomenis.
2 veiksmas: sugeneruokite statinę savo svetainės kopiją
Kad ši sąranka veiktų, vis tiek turite kažkur įdiegti „WordPress“, kad galėtumėte naudoti ją kaip galinį savo svetainės galą, taip pat generuoti statinį turinį priekiniam galui. Kad nereikėtų mokėti už du skirtingus prieglobos paslaugų teikėjus, vienas sprendimas yra sukurti vietinę „WordPress“ diegimą.
Vietos „WordPress“ svetainę galite nustatyti keliais būdais, įskaitant:
- Visiškos vietinės „WordPress“ aplinkos sukūrimas naudojant tokį įrankį kaip XAMPP
- Vietinės „WordPress“ diegimo programinės įrangos, tokios kaip „Local by Flywheel“, naudojimas
Šiuo atveju „Local by Flywheel“ siūlo patogesnį vartotojui požiūrį. Atsisiųskite ir įdiekite programinę įrangą, tada nustatykite naują vietinę svetainę.
Kaip naudoti vietinį norint nustatyti svetainę
Tada sukonfigūruokite ir tinkinkite savo svetainę, kaip norite. Atnaujinkite savo nustatymus, pasirinkite temą ir parašykite savo puslapius ir įrašus. Kai būsite patenkinti, galėsite pasiruošti sukurti statinę kopiją, kurią naudosite savo svetainės priekyje.
Norėdami tai padaryti, eikite į priekį ir nustatykite WP2Static papildinį:
Yra keli kiti papildiniai, kuriuos galite naudoti tam pačiam tikslui pasiekti. Tačiau „WP2Static“ veikia sklandžiai su keliomis platformomis, įskaitant „AWS“, „Netlify“, „GitHub Pages“ ir kt..
Kai papildinys bus paruoštas, jo parametrus galėsite pasiekti iš „WP2Static“ skirtuko prietaisų skydelyje. Jis atidaromas tiesiai į Diegti statinę svetainę skirtuką, kuris yra būtent ten, kur norite būti:
Čia pridėkite URL, kurį lankytojai naudos jūsų svetainei pasiekti Paskirties URL lauką (tai nustatys jūsų „Amazon S3“ konfigūracija). Tada pasirinkite „Amazon S3“ iš išskleidžiamojo meniu ekrano viršuje:
Prieš pradėdami diegti savo svetainę, turite sukonfigūruoti kelis nustatymus ir prijungti AWS prie savo svetainės, ką atliksite atlikdami kitą veiksmą.
3 veiksmas: automatiškai įdiekite statinius puslapius į AWS
Kai pasirinksite „Amazon S3“ parinktis, pasirodys keli nauji laukai:
Prieš pradėdami diegimą, turėsite įvesti prieigos rakto ID ir slaptą prieigos raktą. Atminkite, kad jūsų naudojamas prieigos rakto ID turi turėti teisingus leidimų lygius, kad diegimas galėtų veikti. Čia yra trumpas vadovas, kaip gauti abu raktus iš savo AWS paskyros.
Įklijavę raktus į atitinkamus laukus, pasirinkite regioną, kuriame buvo sukurtas AWS segmentas, ir įveskite jo pavadinimą, kaip jis rodomas jūsų AWS konsolėje:
Galiausiai pereikite prie puslapio apačios ir spustelėkite Pradėti statinį svetainės eksportavimo mygtuką. Procesas gali užtrukti, atsižvelgiant į tai, kiek jūsų svetainė yra. Kai tai padarysite, turėtumėte turėti galimybę pasiekti tiesioginę statinę savo svetainės versiją.
Išvada
Begalvis „WordPress“ metodas neveikia visose svetainėse. Tačiau jei nelabai pasikliaujate dinaminiais elementais, statiškas priekinis galas gali pagerinti jūsų svetainės saugumą ir našumą. Be to, greičiausiai sutaupysite pinigų prieglobai.
Jei norite nustatyti statinę svetainę su „WordPress“ sąranka be galvų, galite tai padaryti naudodami „WP2Static“ papildinį. Jis veikia kartu su AWS ir keliomis kitomis platformomis, o jūs galite per kelias minutes sugeneruoti ir įdiegti statinę savo svetainės kopiją..
Jei vis dar naudojatės AWS, turėtumėte labiau tradicinę „WordPress“ sąranką, galite pasižiūrėti mūsų vadovą, kaip įdiegti „vanilla WordPress“ AWS.
Ar turite klausimų, kaip naudoti begalę „WordPress“ su AWS? Pakalbėkime apie juos toliau pateiktame komentarų skyriuje!