Kaip įdiegti „WordPress“: išsamus vadovas pradedantiesiems
Bandote išsiaiškinti, kaip įdiegti „WordPress“? Galite naudoti keletą skirtingų metodų, iš kurių kiekvienam pateiksiu išsamų vadovą.
Visų pirma, kodėl visų pirma yra skirtingi „WordPress“ diegimo metodai? Atsakymas paprastas … Dėl „WordPress“ populiarumo yra daugybė pagalbinių įrankių, palengvinančių platformos įdiegimą skirtinguose serveriuose ir pagrindiniuose kompiuteriuose. Todėl nėra tik vieno pasirinkimo, kaip įdiegti „WordPress“, bet ir kelių alternatyvių.
Šiame įraše pateiksiu mokymą apie visus įprastus „WordPress“ diegimo metodus. Norėdami pateikti keletą patarimų, kokį metodą turėtumėte pasirinkti, aš užsisakiau vadovus nuo paprasčiausių iki daugiausiai laiko užimančių. Taigi, jei jūs tik ieškote greičiausio ir paprasčiausio būdo „WordPress“ įdiegti, pradėkite nuo viršaus!
- 1 būdas: pasirinkite pagrindinį kompiuterį, kuriame yra iš anksto įdiegta „WordPress“
- 2 būdas: Kaip įdiegti „WordPress“ naudojant „cPanel“ ir automatinius diegimo programas
- 3 būdas: Kaip įdiegti „WordPress“ rankiniu būdu per FTP
- 4 būdas: Kaip įdiegti „WordPress“ savo kompiuteryje
- Suvyniokite daiktus
Contents
Jei ieškote suvestinės apie tai, kaip rankiniu būdu įdiegti „WordPress“, čia yra:
- Atsisiųskite naujausią „WordPress“ versiją iš „wordpress.org“
- Išpakuokite failą ir įkelkite jį į
public_html
(ar panašus) katalogas - Sukurkite „MySQL“ duomenų bazę ir vartotoją
- Konfigūruokite
wp-config.php
byla. - Paleiskite „WordPress“ diegimą
Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite žemiau:
Jei verčiau sektųsi šia instrukcija vaizdo įrašo formatu, patikrinkite, ar ne, tiesiog laikykitės teksto versijos
1 būdas: pasirinkite pagrindinį kompiuterį, kuriame yra iš anksto įdiegta „WordPress“
Lengviausias būdas įdiegti „WordPress“ yra tiesiog pasirinkti pagrindinį kompiuterį, kuris tai daro už jus. Šiais laikais daugelis „WordPress“ specifinių kompiuterių leis pasirinkti „WordPress“ iš anksto įdiegtą. Tai reiškia, kad prisiregistravę prie prieglobos galite pereiti tiesiai į savo „WordPress“ svetainę. Visas klausimas „kaip įdiegti„ WordPress ““ tokiu atveju neturi reikšmės!
Čia yra keletas rekomenduojamų pagrindinių kompiuterių, kurie iš anksto įdiegs „WordPress“ jums:
- „Bluehost“ yra prieinama kaina ir tiekiama su iš anksto įdiegta „WordPress“. Vienai svetainei naudojant šią nuorodą prasideda nuo 2,95 USD per mėnesį.
- „SiteGround“ – turi daugybę „WordPress“ funkcijų, kurios palengvina jūsų gyvenimą. Vienai svetainei prasideda nuo 3,95 USD per mėnesį.
Kai būsite pasirengę prisiregistruoti naudoti žiniatinklio prieglobos paskyrą, būtinai naudokite vieną iš „Bluehost“ nuorodų šiame puslapyje. Eidami pro juos, gausite du dalykus: (1) tai yra dukterinės nuorodos, o tai reiškia, kad mes gauname nedidelį komisinį atlyginimą, jei perkate per juos (2), tai jums atrakins 2,95 USD ir 3,95 USD kainą su nuolaida. Šios nuolaidos negausite, jei apsilankysite „Bluehost“ svetainėje kokiu nors kitu būdu.
Be to, daugelis valdomų „WordPress“ pagrindinių programų iš anksto įdiegs „WordPress“ už jus, tačiau jų etiketės gali būti didesnės.
Nesijaudinkite, jei jau pasirinkote kitą pagrindinį kompiuterį. Dauguma kitų kompiuterių vis dar leidžia „WordPress“ įdiegti labai lengvai. Bet jums reikės spustelėti bent kelis mygtukus. Daugiau apie tai kitame skyriuje:
2 būdas: Kaip įdiegti „WordPress“ naudojant „cPanel“ ir automatinius diegimo programas
„cPanel“ yra informacijos suvestinė, kurią dauguma žiniatinklio prieglobos teikia savo klientams. Kai prisiregistruojate prieglobai, jūsų kompiuteris turėtų pateikti jums „cPanel“ prisijungimo duomenis. Ir daugumai kompiuterių „cPanel“ sąsaja atrodo maždaug taip:
„CPanel“ sąsajoje jūsų pagrindinis kompiuteris turėtų suteikti jums tai, kas vadinama automatiniu įdiegėju. Autoinstalleriai iš esmės automatizuoja visą „WordPress“ diegimo procesą, kurį aprašysiu kitame skyriuje. Taigi, užuot reikėję viską daryti rankiniu būdu, jūs tiesiog įvedate pagrindinę informaciją, spustelėkite mygtuką ir automatinis diegėjas įdiegia jums „WordPress“.
Yra keletas skirtingų automatinių įdiegėjų, su kuriais galite susidurti:
- Softakuliarus
- „Fantastico“
- „QuickInstall“
- MOJO prekyvietė
Ir nors gali būti keletas nedidelių sąsajos skirtumų, visi automatiniai diegėjai veikia daugmaž vienodai. Taigi, kai aš parodysiu pavyzdį naudojant „Softaculous“, tiksli jūsų automatinio įdiegiklio sąsaja gali atrodyti šiek tiek kitaip.
Norėdami pradėti, suraskite nuorodą į „WordPress“ automatinį diegimo įrankį „cPanel“ ir spustelėkite jį:
Kitame ekrane turėtumėte pamatyti Įdiegti dabar nuorodą (nesvarbu, kokį automatinį diegimo įrankį naudojate). Tiesiog spustelėkite dar vieną paspaudimą:
Tada turėsite įvesti „WordPress“ diegimo informaciją. Vėlgi, ši sąsaja turėtų atrodyti vienodai, nesvarbu, kokį automatinį diegimo įrankį naudojate.
Pirmiausia užpildykite protokolą ir domeno pavadinimą, kuriame norite įdiegti „WordPress“:
Dėl Protokolas, jei naudojate SSL sertifikatą, turėtumėte pasirinkti HTTPS. Priešingu atveju turėtumėte pasirinkti HTTP. Nebent tikslingai įdiegėte SSL sertifikatą, numatytoji nuostata yra HTTP.
Tada pasirinkite katalogą, kuriame norite įdiegti „WordPress“. 99% atvejų, turėtumėte palikti šį lauką tuščią. Jei paliksite tuščią, „WordPress“ bus įdiegta jūsų pagrindiniame domene. Tai yra, jei jūsų domenas yra YOURDOMAIN.com
, tada „WordPress“ bus įdiegta YOURDOMAIN.com
o ne kažkas panašaus YOURDOMAIN.com/svetainė
.
Šiek tiek žemiau turite įvesti savo Svetainės nustatymai. Tai yra tik numatytosios jūsų svetainės pavadinimo ir aprašo vertės. Vėliau juos visada galėsite pakeisti naudodami „WordPress“ sąsają:
Daryk ne įgalinkite „WordPress Multisite“, nebent konkrečiai bandote sukurti kelių svetainių tinklą.
Taip pat turėsite sukurti prisijungimo duomenis prie savo „WordPress“ paskyros. Šią vartotojo vardo / slaptažodžio kombinaciją naudosite prisijungdami prie „WordPress“ prietaisų skydelio įdiegę, todėl įsitikinkite, kad ją atsimenate:
Priklausomai nuo konkretaus naudojamo automatinio diegimo įrenginio, galite pamatyti ir keletą kitų parinkčių. Galite drąsiai jų ignoruoti. Tai yra, puiku palikti viską, ko nedengiau kaip numatytuosius nustatymus.
Viską užpildę, būtinai spustelėkite Diegti ekrano apačioje. Tai gali užtrukti maždaug minutę. Tada turėtumėte gauti patvirtinimą. Galite prisijungti prie visiškai naujos „WordPress“ diegimo eidami YOURDOMAIN.com/wp-admin
.
3 būdas: Kaip rankiniu būdu įdiegti „WordPress“
Asmeniškai aš jau nebematau poreikio naudoti šį procesą dėl to, kokie paprasti ir visur naudojami aukščiau esantys automatiniai montuotojai. Bet jei norite išmokti rankiniu būdu įdiegti „WordPress“, skaitykite toliau. Jei esate pradedantysis, tiesiog naudokite automatinio diegimo procesą, kurį aprašiau aukščiau.
Norėdami paleisti garsųjį 5 minučių diegimą, jums reikės FTP programos, kad galėtumėte įkelti failus. Aš naudoju „FileZilla“, tačiau yra daugybė kokybiškų nemokamų FTP programų.
Pradėkite atsisiųsdami naujausią „WordPress“ versiją iš „wordpress.org“:
Tada išpakuokite failą ir įkelkite jį į public_html
(ar panašų) jūsų svetainės katalogą. Jei nesate tikri, kaip prisijungti prie FTP, paprašykite pagrindinio kompiuterio savo FTP sąskaitos informacijos:
Kol tai vyksta, eikite į savo „cPanel“ sąskaitą ir raskite „MySQL“ duomenų bazės parinktis:
Turėtumėte pamatyti variantą Sukurkite naują duomenų bazę. Įveskite savo duomenų bazės pavadinimą ir spustelėkite Kurti duomenų bazę:
Vardas gali būti koks tik norite – tiesiog įsitikinkite, kad jį atsimenate. Vėliau jums jo reikės.
Tada turite iš tikrųjų sukurti savo duomenų bazės vartotoją. Taigi tame pačiame puslapyje slinkite žemyn iki „MySQL“ vartotojai ir sukurkite naują vartotoją:
Sukūrę vartotoją, būtinai suteikite jam prieigą prie jūsų sukurtos duomenų bazės:
Kitame puslapyje taip pat būtinai nurodykite tą vartotojo vardą Visos privilegijos:
Dabar, jei FTP perkėlimas baigtas, galite pereiti prie savo domeno vardo, kad užbaigtumėte diegimo procesą. Kai lankysitės savo domene, turėtumėte pamatyti „WordPress“ diegimo vedlį. Pirmiausia turite pasirinkti kalbą:
Tada įsitikinkite, kad turite savo duomenų bazės vardo, vartotojo ir slaptažodžio duomenis. Įveskite juos, kai būsite paraginti:
Jei viskas klostysis gerai, turėtumėte sugebėti paleisti „WordPress“ diegimą:
Skirkite savo „WordPress“ svetainei pavadinimą ir įveskite informaciją, reikalingą sukurti savo administratoriaus paskyrą:
Tada spustelėkite Įdiekite „WordPress“.
Štai ir viskas! Jūs ką tik išmokote rankiniu būdu įdiegti „WordPress“. Dabar galite prisijungti naudodami išsamią paskyros informaciją, kurią įvedėte diegdami:
4 būdas: Kaip įdiegti „WordPress“ savo kompiuteryje
Jei norite sukurti smėlio dėžę, kurioje galėtumėte sužinoti daugiau apie „WordPress“, galite įdiegti „WordPress“ savo kompiuteryje. Turėsite visiškai veikiančią „WordPress“ diegimo programą, su kuria galėsite žaisti, tiesiog ji nebus prieinama niekam kitam.
Tai yra, ji bus prieinama tik jūsų kompiuteryje. Tai taip pat žinoma kaip „localhost“.
Jei jus domina tokia sąranka, parašėme du įrašus, kaip viską įdiegti:
- „WordPress“ diegimas vietoje „Windows“ naudojant WAMP
- „WordPress“ diegimas vietoje „Windows“ su XAMPP
- „WordPress“ diegimas vietoje MAC
Suvyniokite daiktus
Vėlgi, jei esate pradedantysis, tiesiog naudokite automatinį įdiegiklį, kurį teikia jūsų kompiuteris (tikiuosi). Tai lengva, greita ir nesiskiria nuo to, kaip patys įdiegti „WordPress“. Ar dar geriau, pasirinkite pagrindinį kompiuterį, kuriame yra iš anksto įdiegta „WordPress“.
Jei norite išmokti rankiniu būdu įdiegti „WordPress“ tik dėl to, kad didžiuojatės tuo, tada eik į priekį ir pabandyk. Tačiau pažadu, kad šimtą kartą neautomatiškai įdiegę „WordPress“ tapsite dideliu automatinių diegėjų gerbėju!
Kaip visada, nedvejodami klauskite, ar kyla problemų diegiant „WordPress“. Mes mielai galime padėti.
* Šiame įraše yra filialų nuorodos, tai reiškia, kad jei spustelėsite vieną iš produktų nuorodų ir nusipirksite produktą, gausime nedidelį mokestį. Vis dėlto nesijaudinkite, vis tiek mokėsite standartinę sumą, todėl iš jūsų nereikės mokėti.