Čia yra 10 visų laikų populiariausių „WordPress“ papildinių (remiantis duomenimis)
Oficialioje „WordPress“ papildinių saugykloje yra daugiau nei 55 000 papildinių. Tai yra, Kaip, daug. Žinoma, ne visi jie reguliariai atnaujinami ir naudojami, tačiau tie, apie kuriuos šiandien kalbėsime, neatitinka tų kriterijų. Ne, šiame pranešime daugiausia dėmesio skiriama visų laikų populiariausi „WordPress“ papildiniai.
Contents
10 visų laikų populiariausių „WordPress“ papildinių
Remiantis realiais atsisiuntimų skaičiais iš „WordPress.org“, tai yra 10 populiariausių visų laikų „WordPress“ papildinių iš 55 000 ir daugiau šiuo metu galimų papildinių..
1. Mielių SEO
Vienas iš įskiepių, kuris iš žmonių susilaukia daug meilės, be jokios abejonės, yra „Yoast SEO“. Šį papildinį naudoja (beveik) visi, kurie turi tinklaraštį ar svetainę „WordPress“. Tiesą sakant, gali būti sunku rasti svetainių, kuriose NĖRA įdiegtas „Yoast SEO“ (gerai – mes iš tikrųjų žinome apie 50 milijonų! patikrinkite # 7).
Taigi, jei jūs esate vienas iš tų žmonių, kuris nenaudoja šio papildinio … gerai, tai padeda pagerinti bendrą straipsnių ir puslapių SEO rezultatą. Jame galite nustatyti pagrindinį raktinį žodį, meta aprašą, šliužą, SEO pavadinimą, jūsų atvaizdų aukščiausius požymius, taip pat rekomenduojama gerosios skaitomumo praktika. Tai malonu, nes papildinys siūlo statistiką ir praktinius patarimus, kaip patobulinti savo darbą, o kai viskas padaryta knygos dėka, jūs gaunate žalią šviesą..
Kas gali naudoti Yoast SEO? Aš manau, kad tai tinka visiems, nes mes visi norime būti geresni reitinguose paieškos sistemose, ar ne mes?
2. Akismet
Netoli „Yoast SEO“, kai kalbama apie atsisiuntimų skaičių, yra „Akismet Anti-Spam“. „Akismet“ yra „Automattic“ sukurtas įrankis, sukurtas automatiškai blokuoti šlamšto komentarus. Kiekvieną dieną mus šlamšta reklaminės nuorodos, nesvarbios istorijos, kenksmingas turinys arba tiesiog per klaidą. Ir labai sunku juos visus filtruoti patiems, ypač jei turite įmonę, kuriai per dieną pridedama šimtai komentarų.
Papildinys yra naudingas ne tik automatizavimui, bet ir saugumo tikslais, nes jis neleis jūsų svetainėje paskelbti kenksmingo ar probleminio turinio..
„Akismet“ taip pat patikrina visus jūsų kontaktinės formos pateikimus, remdamasis jų pasauline šlamšto duomenų baze, todėl būsite tikri, kad jums bus suteikta tik gera ir svarbi informacija. Papildinys yra privalomas tinklaraščių ir verslo savininkams, kurie kasdien gauna bent dešimtis komentarų.
3. „Jetpack“
Kitas įskiepis, kurį sukūrė „Automattic“, yra populiariausių „WordPress“ papildinių viršus. Šį kartą tai yra „Jetpack“, universalus įrankis, puikiai tinkantis (beveik) viskam. Tai padeda rinkodarai, dizainui ir saugumui. Tarp įvairių jo funkcijų galite rasti svetainių analizę, automatizuotą socialinės medijos paskelbimą, kelias „WordPress“ temas, šlamšto filtravimą, prastovų stebėjimą, kenkėjiškų programų nuskaitymą, prisijungimo saugą, tingių vaizdų įkėlimą, CDN ir dar daugiau.
„Jetpack“ yra vienas nemokamas ir trys mokami planai, todėl ne visos jo funkcijos yra nemokamos. Papildinys tinka asmeniniams tinklaraščiams ir pradedantiesiems, ir verslo įmonėms. Tai atitinka visus pagrindinius poreikius ir visus biudžetus.
4. Susisiekite su 7 forma
Kitas populiariausias papildinys yra „Kontaktų forma 7“, kuria sukuriamos paprastos ir veiksmingos jūsų tinklaraščio kontaktinės formos. Atsižvelgiant į tai, kad mums visiems reikia lengvo susisiekimo su žmonėmis būdo, nenuostabu, kai pamatysite šį papildinį taip aukštai sąraše. Papildinį sukūrė Takayuki Miyoshi ir jis gali tvarkyti kelias kontaktų formas toje pačioje svetainėje; jis taip pat integruoja „Akismet“ šlamšto filtravimą ir leidžia tinkinti stilių ir laukus, kuriuos norite naudoti formoje. Papildinys teikia „CAPTCHA“ ir „Ajax“.
Tai vėlgi yra vienas iš papildinių, kuriais gali naudotis absoliučiai visi, nesvarbu, ar tvarkote asmeninį tinklaraštį, ar turite verslą, iš kurio užsidirbote. Kodėl? Nes jis yra nemokamas, lengvai konfigūruojamas ir efektyvus.
5. „Wordfence“ saugumas
Kaip matote, populiariausi „WordPress“ įskiepiai yra įvairūs ir aprūpinti plačia funkcijų įvairove. Dabar „Wordfence“ yra tik saugos papildinys; jis buvo sukurtas siekiant apsaugoti jūsų svetainę. „Wordfence“ uždeda jūsų svetainės užkardą, kad apsaugotų ją nuo kenksmingo srauto. Be to, jis siūlo kenkėjiškų programų skaitytuvą, kuris blokuoja įtariamus išorinius bandymus ir suteikia saugią prisijungimo sistemą.
Malonu šio papildinio yra tai, kad jis pateikia įspėjimus kiekvieną kartą, kai jūsų svetainėje įvyksta kažkas keista. Keista, turiu omenyje bet ką, kas neturėtų atsitikti saugumo prasme. Pvz., Kai jūsų naudojamas papildinys uždaromas arba jo atsisakoma arba kai kyla pažeidžiamumo problema.
Iš pirmo žvilgsnio (ir profesionalo knygoje) „Wondfence“ įdiegti savo „WordPress“ svetainėje yra privaloma, jei nenorite susidurti su nereikalingomis problemomis ar bent jau jei norite sumažinti galimą pavojų. Bet, žinoma, šiame pasaulyje yra daugybė žmonių, kurie nemano, kad dėl saugumo reikia jaudintis, todėl… Idealu būtų nuolat tikrinti savo svetainę, tačiau tik nuo jūsų priklauso, kaip matote dalykus ir kaip norite. spręsti problemas (užkirsti jiems kelią ar kovoti su jomis, kai tai atsitinka).
6. „WooCommerce“
Kaip elektroninė komercija galėtų praleisti šį populiariausių „WordPress“ papildinių sąrašą? „WooCommerce“ yra papildinys, leidžiantis „WordPress“ svetainę paversti internetine parduotuve, kad galėtumėte parduoti savo produktus savo klientams internete.
Žinoma, šis papildinys buvo sukurtas komerciniais tikslais, todėl visi jo vartotojai turi būti verslo savininkai (nesvarbu, ar tai būtų šalutiniai projektai, ar pragyvenimui)..
„WooCommerce“ malonu, kad ji yra labai lanksti pritaikymo parinkčių atžvilgiu. Be integruotų parametrų, daugelis kūrėjų subūrė aplink ją esančią bendruomenę ir sukūrė plėtinius, kad pardavimas internete būtų kuo sklandesnis. Naudodamiesi „WooCommerce“ galite parduoti tiek fizines, tiek skaitmenines prekes, pridėti produktų variantų, naudoti filialų nuorodas ir plačius mokėjimo metodus.
7. Viskas viename SEO paketas
SEO yra labai populiari tema visame internete. Kai kilo klausimas, kas dalijamasi „WordPress“, mes sužinojome, kad SEO yra antra įdomiausia tema po papildinių. Taigi, jei norite daugiau eksperimentuoti ar jums reikia alternatyvos „Yoast“, galite išbandyti „Viskas viename“ SEO paketą, sukurtą padėti ir pradedantiesiems, ir pažengusiems vartotojams (įskaitant kūrėjus)..
Kaip šis įskiepis jums padeda? Be pagrindinių SEO instrukcijų, skirtų turinio optimizavimui, papildinys taip pat siūlo XML svetainės schemą, „Google Analytics“ ir „Google AMP“ palaikymą. Nepaprastas šio įrankio bruožas yra tas, kad jis suteikia SEO integraciją elektroninės prekybos svetainėms.
Kas gali naudoti „Viskas viename“ SEO paketą? Visi. Jei kuriate asmeninį tinklaraštį, kurį norite užauginti, turite bet kokio tipo įmonę ar esate profesionalus tinklaraštininkas, šis įskiepis turėtų būti vertingas jūsų artilerijos priedas.
8. „Google Analytics“, skirta „WordPress“
Ar yra kas nors šiame pasaulyje, kuris nesinaudoja „Google Analytics“? Aš turiu galvoje, ypač jei turite didelių planų dėl savo svetainės. Jei norite asmeninį hobio tinklaraštį paversti tokiu, iš kurio galėtumėte užsidirbti, negalite to padaryti be „Google Analytics“.
Taigi „MonsterInsights“ sukurta „Google Analytics“ yra papildinys, palengvinantis ryšį tarp jūsų „WordPress“ svetainės ir „Google Analytics“. Papildinys siūlo greitą ir galingą integraciją, jei tiesiog nukopijuojate ir įklijuojate stebėjimo kodą į savo svetainę. Kai tai padarysite, papildinys tiesiog veikia. Šauni funkcija yra tai, kad galite stebėti statistiką neišeidami iš prietaisų skydelio, nes ji importuoja numerius iš „Analytics“ į jūsų „WordPress“ administratoriaus sritį.
9. WP Super talpykla
Našumas yra būtinas, todėl nenuostabu, kad Nr. 9 yra papildinys, atsakingas už jūsų svetainės pagreitinimą. Kaip tai tiksliai veikia? Kurdami statinius HTML failus iš savo „WordPress“ tinklaraščio, sutaupysite laiko. „WP Super Cache“ yra trijų tipų talpyklos: „Expert“, „Simple“ (rekomenduojama pradedantiesiems ir tarpiniams vartotojams) ir „WP-Cache“ kaupimas..
Šis įskiepis taip pat yra vienas iš tų, kuriuos turite įdiegti į savo svetainę, nes tai padeda daug laiko praleisti, ypač jei priglobiate daug turinio (skaitykite daugialypės terpės failus: nuotraukas, vaizdo įrašus, animaciją ir tt). Taigi, jei manote, kad jūsų svetainė sunki šiuo požiūriu, tada talpyklos papildinys padarys ją lengvesnę.
10. „WordPress“ importuotojas
Baigdami šį populiariausių „WordPress“ papildinių sąrašą, pakeliui susipažinkime su „WordPress“ importuotoju, kuris taip pat yra populiariausių kada nors sukurtų „WordPress“ papildinių dalis. Taigi, jei norite importuoti failus iš „WordPress“ svetainės, šis papildinys leidžia tai padaryti keliais paspaudimais. „WordPress“ importuotojas leidžia į jūsų svetainę importuoti daug ką.
Šis papildinys buvo sukurtas dviejų kategorijų žmonėms: tiems, kurie valdo daugiau nei vieną svetainę ir dažnai importuoja / eksportuoja turinį, ir tiems, kuriems retkarčiais (ar net kartą gyvenime) reikia šio papildinio, norint perkelti turinį iš dabartinės svetainės į naują..
Ar populiariausi „WordPress“ papildiniai jus nustebino?
Remiantis „WordPress.org“ duomenimis, tai yra populiariausi egzistuojantys „WordPress“ papildiniai. Ar kuris nors iš jų jus nustebino??