Veģetārā dokumentācija
Contents
Veģetārā dokumentācija
Datu paraugu faili
veggie.dat
veggie.wie
veggie.xml
Dokumentācijas izvēlne
- Darba sākšana
- Sākumlapa
- Emuārs
- Galvenes izvēlne
- Kājene
- Pielāgotājs
- Veidnes
- Slīdnis
- Veikals
- Iespējas
- Kredīti
- Demonstrācijas saturs
- WPML
1. VISPĀRĪGI UN UZSTĀDĪŠANA
1.1 Daži vārdi par veģetāriem
Veggie ir skaista WordPress tēma, kas ir lieliski piemērota, lai izveidotu ar pārtiku saistītas vietnes. Tas ir lieliski piemērots vietnēm ar receptēm, emuāriem, žurnāliem un citur. Veggie vispirms ir izveidots mobilais, un to ir patīkami aplūkot jebkura izmēra ierīcēs. Tam ir moderna, viegli lasāma tipogrāfija un minimālistisks dizains. Kā prēmija un īsts kārums šajā tēmā ir mūsu pašu veselīgās receptes, kuras mēs ikdienā izmantojam un baudām. Jūs esat vairāk nekā laipni aicināti izmēģināt un dalīties. Receptes papildina ar reāliem un bez atlīdzības attēliem, kurus mēs sagatavojām, gatavojot šīs maltītes. labu apetīti!
1.2 Darba sākšana
Lai instalētu šo motīvu, jums jau ir jābūt instalētai WordPress versijai. Informāciju par WordPress platformas instalēšanu, lūdzu, skatiet WordPress kodeksā – http://codex.wordpress.org/Instaling_WordPress
Motīvs izmanto pamata WordPress galvenās iespējas (lapas, pastu, kategorijas), lai izveidotu vietni, kuru ir ērti lietot pat ļoti iesācējiem. Opciju paneļa ar daudziem iestatījumiem tajā nav, visas pieejamās motīvu opcijas ir pieejamas no WordPress “Tēmas pielāgotājs” kas vietnes administratoriem ļauj pielāgot motīvu iestatījumus un reālā laikā redzēt šo izmaiņu priekšskatījumu. Jūs varēsit augšupielādēt savu logotipu vai mainīt vietnes virsrakstu un tagu līniju, mainīt fona krāsu, augšupielādēt fona attēlu, mainīt galvenes attēlu un daudz ko citu.
* Īstas receptes un attēli, kurus mēs izgatavojām, ir bez atlīdzības, un tie ir iekļauti demonstrācijas failā kā prēmija!
1.3 Uzstādīšana
Kad esat gatavs instalēt motīvu, vispirms ir jāaugšupielādē motīva instalācijas zip fails un pēc tam jāaktivizē pati tēma. Motīva failu var augšupielādēt divos veidos:
- FTP augšupielāde: izmantojot savu FTP programmu, augšupielādējiet mapi, kurā nav zip“veggie”mapē / wp-content / themes / mapē uz jūsu servera
- Augšupielādēt WordPress: dodieties uz Izskats »Motīvi» Pievienot jaunu »Augšupielādēt. Klikšķis pārlūkot, un atlasiet mapes ar ZIP kodu “veggie.zip”. Sist “instalēt tagad” un tēma tiks augšupielādēta un instalēta.
Kad motīvs ir augšupielādēts, jums tas jāaktivizē.
Pēc aktivizēšanas jums vajadzētu redzēt veģetācijas tēmu kā aktīvu motīvu:
1.4 Kā sākt??
Ir divi veidi, kā sākt veidot savu vietni, izmantojot šo WordPress motīvu.
- Sākot no nulles ar savu saturu – lai sāktu no nulles, mēs iesakām ievērot dokumentāciju. Sāciet ar sākumlapu, emuāru, galveni, izvēlni un kājeni un pēc tam pievienojiet iekšējās lapas.
- Atkārtojiet demonstrāciju vietni un pēc tam sāciet no turienes – lai atkārtotu demonstrāciju, izpildiet instrukcijas demonstrācijas imports.
2. PRIEKŠLAPA
Sākumlapa sastāv no priekšpuses lapas redaktora saturs un 4 logrīku satura bloki. Sākumlapas redaktorā var pievienot visa veida saturu un ir piemērots lietošanai ar lapu veidotāja spraudni.
4 widgetized zonas var kombinēt dažādos veidos, un ne visas ir jāizmanto. Logrīku zonas, kuras atstājat tukšas, pirmajā lapā netiks rādītas.
Lai sāktu veidot sākumlapu, vispirms ir jāizveido jauna lapa un jāpiešķir tai priekšējā lapa.
Dodieties uz Lapas un izveidojiet jaunu lapu un nosauciet to (demonstrācijā mēs to nosaucām par “Welcome to Veggie”). No Lapas atribūti izvēlēties “Priekšējā veidne” un noklikšķiniet uz “Publicēt”.
Pēc noklusējuma WordPress pirmajā lapā parāda pēdējās ziņas.
Ja vēlaties iestatīt izveidoto lapu kā galveno lapu, dodieties uz Iestatījumi »Lasīšana un noklusējuma vietā “Sākumlapas attēlojumi: – Jūsu pēdējie ziņojumi” izvēlēties “Statiskā lapa” un izvēlieties iepriekš izveidoto lapu. No Ziņas, lapa nolaižamajā izvēlnē tiek atlasīta lapa, kuru vēlaties izmantot kā savu emuāra lapu.
2.1. Sākumlapas pirmais bloks
A. SATURA SVARĪKĀKAIS POSTS
Dodieties uz Izskats »Logrīki un velciet un nometiet “Veggie piedāvātais saturs” logrīks Sākumlapas pirmais bloks logrīku apgabals.
Izvēlieties rādāmo ziņu, kolonnu skaitu un kategorijas logu.
Lai varētu parādīt jebko, jums būs jāizveido pāris amatu un jāpiešķir kategorijai, kuru vēlaties parādīt sākumlapā.
Attēla lielums, ko mēs izmantojām parādītajām emuāra ziņām, ir 740x820px.
B. AUGSTĀKAIS SATURS – SLIDERIS
Piedāvātā ziņu logrīka vietā lapas augšdaļā varat pievienot slīdni.
* Papildinformāciju par vienlocekļa slīdņa uzstādīšanu un lietošanu atradiet šeit: Slīdņa iestatīšana
Dodieties uz Izskats »Logrīki un velciet un nometiet “Vienvalodība” logrīks Sākumlapas pirmais bloks logrīku apgabals.
Izveidojiet vismaz vienu slīdni vienlokā un pēc tam izvēlieties slīdni, kuru vēlaties parādīt.
Bīdāmo attēlu izmērs ir 2600x800px.
* Ja nevēlaties, lai lapas augšdaļā būtu slīdnis vai ziņas, atstājiet tukšo priekšējās lapas pirmo bloku!
2.2 Lapas saturs
Dodieties uz Lapas un atveriet iepriekš izveidoto lapu “Welcome to Veggie”. Pievienojiet redaktoram savu saturu, un tas tiks parādīts sākumlapā.
Saturs, kuru mēs pievienojām redaktorā, ir:
Veggie ir skaista Anariel Design veidota WordPress tēma, kas ir lieliski piemērota, lai izveidotu ar pārtiku saistītas vietnes. Tas ir lieliski piemērots vietnēm ar receptēm, emuāriem, žurnāliem un citur. Veggie vispirms tiek veidota mobilajām ierīcēm, un to ir patīkami aplūkot jebkura izmēra ierīcēs. Tam ir moderna, viegli lasāma tipogrāfija un minimālistisks dizains. Kā prēmija un īsts kārums šajā tēmā ir mūsu pašu veselīgās receptes, kuras mēs ikdienā izmantojam un baudām. Jūs esat vairāk nekā laipni aicināti izmēģināt un dalīties. Receptes papildina ar reāliem un bez atlīdzības attēliem, kurus mēs sagatavojām, gatavojot šīs maltītes. labu apetīti!Izpētīt
Ja vēlaties pievienot zilo pogu jebkurai vietnei savā vietnē, vienkārši nokopējiet un ielīmējiet šo kodu un zīmes “#” vietā pievienojiet savu saiti:
Izpētīt
2.3. Sākumlapas otrais bloks
Dodieties uz Izskats »Logrīki un velciet un nometiet logrīkus Sākumlapas otrais bloks logrīku apgabals.
Šajā logrīku apgabalā mēs pievienojām Veģeja jaunākās ziņas logrīks divreiz: katram gadījumam ir atšķirīgs ziņu skaits, atšķirīgs kategorijas loks un atšķirīgs kolonnu skaits (viena kolonna un četras kolonnas). Šajā jomā ir iekļauta arīVeggie Promo bloksLogrīks.
2.4. Sākumlapas trešais bloks
Dodieties uz Izskats »Logrīki un velciet un nometiet logrīkus Sākumlapas trešais bloks logrīku apgabals.
Šajā logrīku apgabalā mēs pievienojām divus Veģeja jaunākās ziņas logrīki, katrs ar atšķirīgu amatu skaitu, atšķirīgu kategoriju logu un atšķirīgu kolonnu skaitu (viena kolonna un divas kolonnas).
2.5. Pirmās lapas ceturtais bloks
Dodieties uz Izskats »Logrīki un velciet un nometiet logrīkus Sākumlapas ceturtais bloks logrīku apgabals.
Šajā logrīku apgabalā mēs pievienojām divus Vienkāršs Instagram padeves logrīks. Lai varētu izmantot šo logrīku, jums jāinstalē un jāaktivizē vienkāršais Instagram: https://wordpress.org/plugins/simple-instagram/ iespraust.
* Pirmo lapu veido lapas saturs, kuru pievienojat lapas redaktorā, un 4 dažādi logrīku bloki. Tas dod jums brīvību izveidot dažādus izkārtojumus. Izmantojot Jetpack spraudņa funkciju -Widget Visibility, jūs varat izveidot daudzas dažādas lapas, izmantojot to pašu “Front Template”. Logrīku redzamības modulis ļauj konfigurēt logrīkus, lai tie tiktu rādīti tikai noteiktās lapās (vai būtu paslēpti noteiktās lapās), izmantojot redzamības paneli. Izmantojot šo funkciju, demonstrācijā mēs izveidojām dažādas sākumlapas versijas, lai parādītu opcijas: Sākumlapas opcijas
3. BLOGS
Lapā, kuru atlasījāt kā savu ziņu lapu, automātiski tiks uzskaitītas visas jūsu emuāra ziņas hronoloģiski, sākot ar visjaunāko. Emuāra lapai nav iespējams izvēlēties lapas veidni. Pielāgotājā ir pieejamas dažādas emuāru izkārtojuma iespējas.
3.1 Emuāra iespējas
Pielāgotāja paneļa Tēmas opcijas sadaļā Emuāra izkārtojums, izvēlēties labāko vietnes izkārtojumu. Jūs varat mainīt sānjoslas stāvokli, izvēlēties režģa izkārtojumu vai izvēlēties saraksta izkārtojumu bez sānjoslas. Šis izkārtojums attiecas arī uz arhīvu lapām.
Pielāgošanas paneļa Motīva opcijas panelī varat paslēpt tādus vienumus kā ziņas autors un datums.
3.2 Ziņas izveidošana
Ziņas ir ieraksti, kas jūsu ziņu lapā tiek parādīti apgrieztā secībā. Ziņojumiem parasti ir komentāru lauks zem tiem un tie ir iekļauti jūsu vietnes RSS plūsmā.
3.3 CSS stili
Lai veidotu savas lapas atsevišķi, lapas teksta / HTML redaktorā varat izmantot papildu CSS stilus. Lai veidotu savu recepti un receptes metodi ar melno apmales lodziņu, kā tas tika darīts demonstrācijas laikā, izmantojiet div ar CSS klases “recepti”:
Sastāvdaļas
- 2 tases pilngraudu speltas miltu
- 4 ēdamkarotes kokosriekstu eļļas
- 4-5 ēdamkarotes agaves sīrupa
- 1 liels jogurts
- 1 kg ābolu (5-6 lielāki āboli)
- 1 tējkarote organiskā cepamā pulvera
- 1-2 tējkarotes kanēļa
4. VADĪTĀJS
4.1 Izvēlne
Lai izveidotu izvēlni, ieteicams vispirms izveidot vismaz pāris lapu ar saturu!
Dodieties uz izvēlni Izskats »un izveidojiet izvēlni. Jūs to varat nosaukt par “galveno izvēlni”.
Iekšā tēmas atrašanās vietas pārbaudiet Primārā izvēlne un saglabājiet to.
Uzziniet vairāk par izvēlnes iestatīšanu šeit: WordPress izvēlnes lietotāja rokasgrāmata
4.2 Kā noņemt meklēšanas lodziņu?
Dodieties uz Izskats »Pielāgotājs» Motīva opcijas un atzīmējiet Slēpt meklēšanas lodziņu
Dodieties uz izvēlni Izskats »un izveidojiet izvēlni. Jūs to varat nosaukt par “Sociālo izvēlni”
Iekšā tēmas atrašanās vietas pārbaudiet izvēlni Sociālās saites
Viss, kas jums jādara, ir pievienot sociālajiem tīkliem Pielāgotas saites izvēlne. Laukā “URL” pievienojiet savas sociālās lapas URL, bet “Saites teksta” iekšpusē pievienojiet sociālās adreses vārdu, piemēram, “Facebook”. Pēc pievienošanas izvēlnei sociālā ikona automātiski parādīsies sociālā ikona. Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz Saglabāt izvēlni..
PIEEJAMIE IKONI
Saistot ar kādu no šīm vietnēm, automātiski tiks parādīta tās ikona jūsu izvēlnē.
- Kopenē
- Digg
- Drūms
- Flikrs
- GitHub
- Google+
- Linkedins
- RSS barotne (URL ar
/ barot /
) - Tumblr
- Vimeo
- WordPress
- YouTube
5. KĀJAS
Veggie atbalsta trīs kājenes logrīku apgabalus: Kājenes logrīki 1, Footer logrīki 2 un Footer logrīki 3. Ja pievienosit logrīkus kājenes logrīkiem, tie tiks parādīti visās jūsu vietnes lapās. Jums var būt viena, divu vai trīs kolonnu kājenes laukums. Ja logrīku pievienosit tikai viena kājena logrīka apgabalam, jums būs viena kolonnas kājene. Ja logrīku pievienosit diviem kājenes logrīku apgabaliem, tas būs divu kolonnu kājene utt. Piemēram:
5.1 Kājenes preces 1
Demonstrācijā pirmajā kolonnā mēs izmantojām Jetpack emuāra abonēšanas logrīku.
5.2 Kājenes preces 2
Otrajā slejā mēs izmantojām teksta logrīku ar šo saturu:
Pavārmākslas nodarbības veģetāriešiem. Mēs iemācījāmies gatavot skaistu ābolu kūku, un mums bija tik daudz prieka to darīt.
5.3 Kājenes preces 3
Trešajā kolonnā tika izmantots neseno ziņu logrīks.
6. PASAULES KLIENTS
6.1 Iepazīšanās ar WordPress Theme Customizer?
Motīvu pielāgošanas ekrāns (t.i., “Tēmas pielāgošanas rīks”) vietnes administratoriem ļauj pielāgot motīva iestatījumus un reāllaikā redzēt šo izmaiņu priekšskatījumu..
Motīvs Veggie ir ieviesis pielāgošanas rīku un pievienojis dažas noderīgas iespējas, lai palīdzētu stila motīva fonam, krāsu elementiem, augšupielādēt attēla logotipu, izvēlēties dažādus emuāru izkārtojumus un daudz ko citu..
Dodieties uz Izskats »Pielāgot
Kreisajā pusē jūs atradīsit Tēmas pielāgotājs ar visām iespējām.
6.2 Iespējas
1. Vietnes identitāte
Šeit jūs varat iestatīt savas vietnes nosaukumu, birku un logotipu.
2. Galvenes attēls
Šeit jūs varat augšupielādēt galvenes attēlu.
3. Fona attēls
Šeit jūs varat pievienot fona attēlu.
4. Krāsas
Šeit jūs varat mainīt fona krāsu.
5. Pielāgotas krāsas
Izmantojot krāsu paņēmēju, viegli mainiet lielāko daļu motīvu krāsu elementu.
6. Papildu CSS
Pievienojiet savai WordPress vietnei papildu CSS kodu bez grūtībām.
7. Tēmas opcijas
Izvēlieties savai vietnei labāko emuāru izkārtojumu. Jūs varat mainīt sānjoslas stāvokli un izvēlēties režģa vai saraksta izkārtojumu. Šis iestatījums attiecas arī uz arhīva lapām. Varat paslēpt meklēšanas lodziņu, paslēpt ziņas autoru un datumu no ziņām un paslēpt autora biogrāfiju.
8. Logrīki
Šeit jūs varat priekšskatīt visus pieejamos logrīkus lapā, kuru pašlaik skatāties, kā arī pievienot vai mainīt logrīkus pieejamajos logrīku apgabalos.
7. LAPU PARAUGI
Lapu veidnes piedāvā dažādas izkārtojuma opcijas, kuras var izmantot lapu izveidošanai. Šajos izkārtojumos redaktorā varat pievienot visa veida saturu vai pat izmantot lapu veidotāja spraudni, lai vēl vairāk uzlabotu izkārtojuma iespējas.
Šī tēma piedāvā 4 dažādas lapu veidnes: režģa veidne, pilna platuma bez sānjoslas veidnes, noklusējuma veidne un labais saturs bez sānjoslas veidnes.
7.1. Režģa veidne
Šajā lapā ir parādītas visas šīs lapas bērna lapas ar attēliem attēliem režģī. Tas ir lieliski piemērots projektu, komandu vai pakalpojumu tipa lapām.
- Izveidojiet vai rediģējiet lapu un piešķiriet tai Režģa veidne.
- Režģa lapas veidne parāda visas lapas pakārtotās lapas režģī. Uzziniet vairāk par apakšlapu (vai bērnu lapu) izveidi.
- Piedāvātais attēls, nosaukums un katras apakšlapas izraksts rada režģa vienumu.
7.2 Pilna platuma, bez sānjoslas
Šī lapas veidne noņem sānjoslu, dodot saturam daudz vietas, lai to izkliedētu!
Lai izmantotu šo veidni, izveidojiet vai rediģējiet lapu un piešķiriet tai veidni Pilna platuma, bez sānjoslas.
7.3 Noklusējuma veidne
Šis ir lapu noklusējuma izskats ar saturu kreisajā pusē un sānu joslu labajā pusē.
Lai izmantotu šo veidni, izveidojiet vai rediģējiet lapu un piešķiriet tai Noklusējuma veidne veidne.
Šī lapas veidne parāda jūsu saturu līdzīgā formātā kā emuārs ar ieraksta virsrakstu pa kreisi un saturu labajā pusē. Šajā lapas veidnē nav ietverta sānjosla.
Lai izmantotu šo veidni, izveidojiet vai rediģējiet lapu un piešķiriet tai Pareizs saturs, bez sānjoslas veidne.
Uzziniet vairāk par lapu izveidi un veidņu izmantošanu šeit: Lapas
8. SLIDERIS
Lai instalētu slīdni, dodieties uz spraudņiem »Pievienot jaunu» Augšupielādēt »Izvēlieties failu no spraudņu mapes, kas iekļauta tēmā, un noklikšķiniet uz pogas Instalēt tūlīt..
Lai izveidotu slīdni, noklikšķiniet uz “Pievieno jaunu” opcija un nosauc to. Tagad jūs varat spēlēt un izveidot slīdni, izmantojot daudzas iespējas un funkcijas, kuras piedāvā šis lieliskais slīdnis.
Vispirms augšupielādējiet savus attēlus. Attēla izmērs, ko mēs izmantojām demonstrācijas slīdnī, ir 2600x800px.
Kad attēli ir pievienoti, iespējams, vēlēsities konfigurēt slīdņa iestatījumus, pārejot uz Config.
Ekrānuzņēmumā ir parādīta demonstrācijā izmantotā konfigurācija.
Kad esat pabeidzis slīdņa izveidi, dodieties uz lapu, ziņu vai logrīku, kur vēlaties izmantot slīdni. Lapu un ziņu redaktora augšpusē jūs atradīsit Poga “Pievienot slīdni”.
Noklikšķiniet uz pogas, lai atvērtu jauno logu. Tur varēsit izvēlēties izveidotos slīdņus un ievietot tos lapas iekšpusē vai izlikt:
Ja vēlaties izmantot slīdni logrīku sānjoslas iekšpusē, dodieties uz Izskats »logrīki, tur jūs atradīsit “Vienvalodība” logrīks. Velciet un nometiet logrīku uz vienu no pieejamajām sānjoslām un nolaižamajā izvēlnē izvēlieties slīdni, kuru vēlaties parādīt..
9. VEIKALS
Pirms sākat sava veikala vietnes iestatīšanu, jāinstalē WooCommerce spraudnis: http://wordpress.org/plugins/woocommerce/.
Tā kā šī nav WooCommerce tēma, bet gan tēma, kas atbalsta un ir vizuāli veidota tā, lai ietilptu spraudnī, mēs neizskaidrosim, kā darbojas WooCommerce spraudnis. Vairāk par veikala iestatīšanu un WooCommerce spraudņa izmantošanu lasiet šeit: http://www.woothemes.com/woocommerce/
A. KĀ PIEVIENOT SATURU VEIKALA LAPĀ?
Pievienojiet slīdni un saturu redaktora iekšienē, ja vēlaties, lai tas būtu tāds kā demonstrācijā.
Veikalu lapā tiek automātiski uzskaitīti produkti, kurus pievienojat vietnei WooCommerce – Produkti
10. ĪPAŠĪBAS
10.1. Kontaktpersona
Dodieties uz lapām un izveidojiet jaunu lapu ar nosaukumu “Kontaktpersona” vai jebko citu, uz kuru vēlaties to izsaukt. Kontaktinformācijas lapas lietojumi Noklusējuma veidne no lapas atribūtiem.
Lai pievienotu kontakta formu, vispirms ir nepieciešams spraudnis, kas piedāvā šo funkcionalitāti. Iekš demonstrācija mēs izmantojām Jetpack spraudni ar iespējotu Saziņas veidlapa iezīme.
Jūs varat brīvi izmantot jebkuru citu kontaktformas spraudni, piemēram, Kontaktinformācijas veidlapu 7: https://wordpress.org/plugins/contact-form-7/ nevis Jetpack.
10.2 Izvēlnes
Pirms sākat ar izvēlņu iestatīšanu, jāinstalē spraudnis Food and Drink Menu: https://themeofthecrop.com/plugins/food-and-drink-menu/.
Veggie atbalsta un ir vizuāli veidots tā, lai ietilptu spraudnī. Plašāku informāciju par izvēlņu iestatīšanu un šī spraudņa izmantošanu lasiet šeit: http://doc.themeofthecrop.com/plugins/food-and-drink-menu/
10.3. Restorānu rezervēšana
Pirms sākat rezervācijas lapas iestatīšanu, jāinstalē spraudnis Restorānu rezervēšana: https://themeofthecrop.com/plugins/restaurant-reservations/.
Veggie atbalsta un ir vizuāli veidots tā, lai ietilptu spraudnī. Plašāku informāciju par rezervāciju iestatīšanu un šī spraudņa izmantošanu lasiet šeit: http://doc.themeofthecrop.com/plugins/restaurant-reservations/
11. KREDĪTI
1. Genericons: http://genericons.com/
2. Spilgts vienlodžu slīdnis
3. WooCommerce: http://wordpress.org/plugins/woocommerce/ – izveidojiet savu veikalu
4. Jetpack: https://wordpress.org/plugins/jetpack/ – Jetpack spraudņa tēmai var ātri pievienot daudzas funkcijas: galerijas ar flīzēm, saistītās ziņas, papildu sānjoslas logrīki, logrīku redzamība utt…
5. WPZOOM Instagram logrīks: https://wordpress.org/plugins/instagram-widget-by-wpzoom/ – Instagram barotne
6. Google fonti: https://www.google.com/fonts
7. Ēdienu un dzērienu izvēlne: https://themeofthecrop.com/plugins/food-and-drink-menu/ – Ēdienu un dzērienu ēdienkarte
8. Restorāna rezervācija: https://themeofthecrop.com/plugins/restaurant-reservations/ – Restorānu rezervēšana
9. Eletors: https://wordpress.org/plugins/elementor/ – Lapu veidotājs
10. Bebru būvētājs: https://wordpress.org/plugins/beaver-builder-lite-version/ – Lapu veidotājs
11. Jaunākie papildinājumi Beaver Builder: https://wordpress.org/plugins/ultimate-addons-for-beaver-builder-lite/ – lapas veidotāja papildinājumi
* Visas receptes un attēli ir bez atlīdzības, un tie ir iekļauti demonstrācijas failā kā prēmija!
12. DEMO SATURS
Ja vēlaties atkārtot demonstrācijas vietni, pirms sākat rediģēt un pievienot savu saturu, veiciet tālāk norādītās darbības.
- Instalējiet visus demonstrācijā izmantotos spraudņus. Spraudņi ir uzskaitīti zemāk.
- Importēt XML failu, logrīku iestatījumus (WIE fails) un pielāgošanas rīka iestatījumus (DAT fails), izmantojot spraudni ar viena klikšķa demonstrāciju.
- Iestatiet primārās un sociālās izvēlnes Izskats »izvēlnes.
- Iestatiet statisko sākumlapu sadaļā Iestatījumi »Lasīšana.
12.1. Plugins, kas izmantoti šajā tēmā:
1. WooCommerce: http://wordpress.org/plugins/woocommerce/ – izveidojiet savu veikalu
2. Jetpack: https://wordpress.org/plugins/jetpack/ – Jetpack spraudņa tēmai var ātri pievienot daudzas funkcijas: galerijas ar flīzēm, saistītās ziņas, papildu sānjoslas logrīki, logrīku redzamība utt…
3. Sololoquy Slider spraudnis ir atrodams spraudņi mape galvenajā lejupielādes mapē.
4. WPZOOM Instagram logrīks: https://wordpress.org/plugins/instagram-widget-by-wpzoom/ – Instagram barotne
5. Ēdienu un dzērienu izvēlne: https://themeofthecrop.com/plugins/food-and-drink-menu/ – Ēdienu un dzērienu ēdienkarte
6. Restorāna rezervācija: https://themeofthecrop.com/plugins/restaurant-reservations/ – Restorānu rezervēšana
7. Eletors: https://wordpress.org/plugins/elementor/ – Lapu veidotājs
8. Bebru būvētājs: https://wordpress.org/plugins/beaver-builder-lite-version/ – Lapu veidotājs
9. Jaunākie papildinājumi Beaver Builder: https://wordpress.org/plugins/ultimate-addons-for-beaver-builder-lite/ – lapas veidotāja papildinājumi
Iepriekš minētie spraudņi tēmai nav obligāti nepieciešami! Ja vēlaties importēt demonstrācijas saturu, pirms pārejiet pie nākamās darbības, lūdzu, instalējiet un aktivizējiet šos spraudņus!
13. WPML
Lai sāktu, jums būs nepieciešami WPML un pievienojumprogrammu spraudņi, t.i., vienmēr nepieciešamais WPML daudzvalodu CMS un pievienojumprogramma Stīgu tulkojumi. Informācija par WPML instalēšanu un aktivizēšanu ir pieejama WPML darba sākšanas rokasgrāmatā.
13.1 Kā iestatīt un tulkot galvenās tēmas iezīmes
Tulkošanas pārvaldības izmantošana http://wpml.org/documentation/translating-your-contents/using-the-translation-editor/
Tulkošanas pārvaldība un funkcijas – http://wpml.org/documentation/translating-your-contents/using-the-translation-editor/translation-management-features/
URL logu tulkošana – http://wpml.org/documentation/getting-started-guide/translating-page-slugs/
13.2. Piemērs, kā var tulkot virknes, kas nāk no tēmas
Kā skenēt virknes, kas nāk no tēmas – http://wpml.org/documentation/getting-started-guide/theme-localization/
Kā tulkot virknes, izmantojot virkņu tulkošanu – http://wpml.org/documentation/getting-started-guide/string-translation/
13.3. Ja nepieciešams pielāgot WPML valodas pārslēdzēju, lūdzu, pievienojiet arī šo
http://wpml.org/documentation/getting-started-guide/language-setup/custom-language-switcher/