Iesācēja ceļvedis: sāciet darbu ar filiāļu mārketingu, izmantojot WordPress

Ja jūs patīk vairākums cilvēku, jūs, iespējams, nedomājat nopelnīt nedaudz papildu naudas no savas vietnes. Bet dažreiz var būt grūti zināt, kur sākt, tāpēc mēs jums parādīsim, kā sākt strādāt ar filiāļu mārketingu – vienu no populārākajiem veidiem, kā nopelnīt naudu no vietnes.


Affiliate marketing ir tas, kad jūs reklamējat citu cilvēku produktus un pakalpojumus, nopelnot nelielu ienākumu samazinājumu par katru veikto pārdošanu. Tas ir neticami populārs – vienā pētījumā 81% aptaujāto zīmolu izmanto filiāļu mārketingu. Un ieguvumi no ienākšanas šajā tirgū ir daudz. Piemēram, tā ir galvenokārt pasīva ienākumu plūsma, un tai ir zems šķērslis ienākšanai.

(Visualizer Lite diagrammas.)

Šajā rakstā mēs vispirms izskaidrosim filiāļu mārketingu un ieguvumus no iesaistīšanās tajā. Pēc tam mēs jums parādīsim, kā sākt darbu ar saistīto mārketingu jūsu WordPress vietnē. Nopelnīsim naudu!

Ievads filiāļu mārketingā

Ja vēlaties gūt ieņēmumus no savas vietnes, varat izvietot reklāmas, izmantojot tādu programmu kā Google AdSense, vai sākt pārdot savu fizisko vai digitālo produktu. Pēdējais piedāvā lielāku potenciālo peļņu nekā pirmais, bet prasa vairāk darba.

Bet starp tiem ir arī vidusceļš – un tas ir tas, kur atrodas filiāļu mārketings.

Filiāļu mārketings ir process, kurā tiešsaistē tiek reklamēti citu cilvēku produkti un pakalpojumi. To var izdarīt, vienkārši ievietojot saites savā saturā vai izveidojot visas atsauksmes.

Katrā ziņā jūs nopelnāt nelielu komisiju katru reizi, kad kāds noklikšķina uz kādas no jūsu filiāles saitēm un galu galā kaut ko pērk. Šīs komisijas var būt gan pārdošanas procenti, gan fiksēta maksa par pasūtījumu.

Un šī ir labākā daļa:

Kamēr pārdevējs maksās jums komisiju, gala cena pircējam nemainās – tāpēc viņi neko nezaudē, pērkot caur jūsu saiti.

Piemēram, pieņemsim, ka jūs vadāt tehnoloģiju emuāru un izveidojat ziņu par labākajiem vietņu veidotājiem. Ja jūsu pieminētajiem rīkiem ir saistītās programmas (ko dara vairums tiešsaistes zīmolu), varat reģistrēties un iegūt īpašas “saistītās saites”. Pēc tam jūs vienkārši izmantojat šīs saites savā emuāra ziņojumā un sākat nopelnīt komisijas.

Filiāļu mārketinga priekšrocības

Galvenie iemesli, lai sāktu darbu ar filiāļu mārketingu, ir skaidri jāsaprot no iepriekšējā piemēra:

 • Jums nav jāizveido savi produkti, un daudzos gadījumos jums nav jāveido papildu saturs. Tā vietā jūs savā esošajā saturā vienkārši iekļaujat saistītos ieteikumus.
 • Jūs varat reģistrēties tik daudzām saistītajām programmām, cik vēlaties. Šīs ir labas ziņas, jo populāru produktu reklamēšana ir gudrs veids, kā piesaistīt vairāk trafika jūsu vietnei un uzlabot sava zīmola ekspozīciju.

Lai gan ieguvumi ir diezgan lieli, ir daži potenciālie negatīvie punkti, kuriem jāpievērš uzmanība:

 • Ja komisijas ir mazas, jums būs nepieciešams daudz satura skatījumu, lai filiāļu mārketings būtu dzīvotspējīgs.
 • Jums ir jāizvairās no vietnes surogātpasta izplatīšanas ar pārāk daudzām reklāmām vai zemas kvalitātes produktu virzīšanu, jo tas var kaitēt jūsu reputācijai.
 • Jūs vēlaties pārliecināties, ka jūsu saistītās saites nekaitē jūsu meklētājprogrammu optimizācijai (SEO)..

Kā sākt darbu ar saistīto mārketingu (četrās darbībās)

Lielākajai daļai vietņu filiāļu mārketinga priekšrocības pārsniedz trūkumus. Tas ir īpaši labi piemērots emuāriem un citām vietnēm, kurās bieži tiek publicēts jauns saturs. Ja vēlaties sākt strādāt ar saistīto mārketingu, vienkārši izpildiet šīs darbības.

1. Apsveriet savas vietnes uzmanību

Lai maksimāli izmantotu filiāļu mārketingu, jums būs jāreklamē produkti un pakalpojumi, kas interesēs jūsu vietnes apmeklētājus. Tas nozīmē, ka ir skaidri jāzina savas vietnes niša un mērķauditorijas vajadzības. Cilvēki būs pietiekami ieinteresēti, lai abi noklikšķinātu uz jūsu saistīto saiti un veikt pirkumus.

Tas nozīmē, ka jums būs jādomā par to, kādas problēmas ir jūsu mērķauditorijai un kādi produkti var sniegt risinājumus. Iespējams, vēlēsities arī tieši sazināties ar savu esošo auditoriju. Mēģiniet uzdot jautājumus, izmantojot komentāru uzvednes un forumus, vai pat izveidot speciālas aptaujas.

2. Rūpīgi izvēlieties savas saistītās programmas

Amazon Associates filiāļu programma ir vienkāršs veids, kā sākt darbu ar filiāļu mārketingu, izmantojot WordPress

Amazon saistītā programma ir lieliska jaunpienācējiem šajā tirgū.

Tiklīdz jūs zināt, ko meklēt, jums joprojām būs jāpārdomā, kurus produktus jūs reklamējat. Ja izvēlaties nepareizos, jūs redzēsiet nelielu peļņu vai pat padzīsit cilvēkus, virzot zemas kvalitātes preces.

Kad vien iespējams, jums jāievēro šie padomi, izvēloties saistītās programmas:

 • Sāciet reklamēt tikai tos produktus un pakalpojumus, kurus esat personīgi izmantojis, lai jūs varētu garantēt to kvalitāti.
 • Rūpīgi pārskatiet jebkuras apsvērtās filiāles programmas noteikumus – dažās tiek prasīts atklāt jūsu attiecību noteikumus.
 • Mēģiniet atrast atsauksmes no citiem saistītajiem uzņēmumiem, kuri ir strādājuši ar programmu vai uzņēmumu.

Ja jums rodas grūtības atrast saistītās programmas, padomājiet par produktiem un pakalpojumiem, kurus pašlaik izmantojat. Tiem, kurus jūs uzskatāt par vērtīgiem un kuri atbilst jūsu auditorijas vajadzībām, pārbaudiet, vai ir kāda filiāles opcija. Varat arī apskatīt Amazon saistīto programmu, kas nodrošina piekļuvi milzīgai produktu bibliotēkai.

3. Instalējiet savā vietnē filiāļu mārketinga rīkus

Filiāles mārketingu varat veikt jebkurā vietnē, taču WordPress lietotājiem ir izteiktas priekšrocības. Ir ļoti daudz izcilu rīku, kas palīdzēs jums gūt maksimālu labumu no saistītajām saitēm – daudzas no tām ir spraudņi. Īpaša filiāļu mārketinga rīka pievienošana savai vietnei ir viens no labākajiem veidiem, kā palīdzēt gūt panākumus.

Ņemiet, piemēram, ThirstyAffiliates. Šis spraudnis palīdz pievienot savai vietnei saistītās saites un pēc tam tās organizēt un pārvaldīt. Varat arī iekļaut atbilstošus attēlus un izsekot savu saišu statistikai. Pretty Links piedāvā daudzas no tām pašām funkcijām, bet koncentrējas uz saistīto saišu optimizēšanu. Abiem spraudņiem ir augstākās klases versijas, kas piedāvā vēl vairāk funkcionalitātes. Ir arī daudz alternatīvu iespēju, no kurām izvēlēties.

4. Izveidojiet kvalitatīvu saturu

Saistīto produktu salīdzinājums.

Varat izveidot pārskatus un salīdzināt saistītos produktus, lai lasītājiem nodrošinātu lielāku vērtību.

Atcerieties, ka cilvēki neklikšķinās uz jūsu saistītajām saitēm, ja nemudināsit viņus. Tas nozīmē, ka jums ir jāizveido augstas kvalitātes saturs, kas palielina jūsu reklāmguvumu līmeni. Tas, kā jūs to darāt, ir atkarīgs no jums, taču šeit ir daži ieteikumi:

 • Parādiet auditorijai, kā saistītais produkts vai pakalpojums tieši uzlabos viņu dzīvi.
 • Iekļaujiet pamanāmus, rūpīgi izstrādātus aicinājumus uz darbību (CTA), kas mudina uz klikšķiem.
 • Apsveriet iespēju izveidot pilnīgu pārskatu par katru filiāles vienumu ar daudz attēliem un detalizētu informāciju.

Varat arī apskatīt veiksmīgus esošā saistītā satura piemērus, kurus varat izmantot kā iedvesmu, strādājot savā vietnē. Jo vairāk pūļu veltīsit reklāmas saturam, jo ​​labākus rezultātus redzēsit!

Secinājums

Affiliate marketing sākumā var šķist iebiedējošs, it īpaši, ja jums nav pieredzes ar šāda veida monetizāciju. Tomēr tas faktiski ir iesācējiem draudzīgs veids, kā nopelnīt naudu no savas vietnes. Ienākšanas barjera ir zema, un stratēģija neizraisīs nomāktu dīkstāvi.

Lai sāktu darbu ar saistīto mārketingu, vienkārši rīkojieties šādi:

 1. Apsveriet savas vietnes uzmanību.
 2. Rūpīgi izvēlieties savas filiāles programmas.
 3. Instalējiet savā vietnē filiāļu mārketinga rīkus.
 4. Izveidojiet kvalitatīvu saturu.
Vai jums ir kādi jautājumi par filiāļu mārketinga izmantošanu? Pajautājiet mums zemāk komentāru sadaļā!
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map