Як відстежувати залучення користувачів до WordPress за допомогою Google Analytics
Один з найефективніших способів оцінити ефективність вашого веб-сайту – відстежувати взаємодію користувачів безпосередньо в WordPress. Однак це може бути завданням розшифрувати та зібрати дані, які найбільше означають для вашого веб-сайту.
Деякі найважливіші аналітики для відстеження залучень користувачів включають визначення найпопулярнішого вмісту, показника відмов та перегляду сторінок за сеанс. Використовуючи цю інформацію, ви можете дізнатися, що є, а що не працює для вашого веб-сайту.
Contents
- 1 Переваги відстеження участі користувачів у WordPress
- 2 Як відстежувати залучення користувачів до WordPress за допомогою Google Analytics (у 5 кроків)
- 2.1 1. Визначте свій найпопулярніший вміст
- 2.2 2. Відстежуйте показники відмов
- 2.3 3. Поміркуйте, який час користувачі проводять на вашому веб-сайті
- 2.4 4. Проаналізуйте перегляд сторінок за відвідування
- 2.5 5. Виберіть відповідний плагін для відображення показників взаємодії в WordPress (необов’язково)
- 3 Висновок
Переваги відстеження участі користувачів у WordPress
Залучення користувачів – це просто міра того, що роблять користувачі, коли вони відвідують ваш веб-сайт. Ця інформація може допомогти вам визначити шаблони та виявити, які елементи забезпечують найбільшу зацікавленість на вашому веб-сайті.
Озброївшись цією інформацією, ви можете побачити точний процес, який користувачі виконують для конверсії, а також визначити, які аспекти вашого веб-сайту найбільш ефективні. Звідти ви зможете налаштувати свій веб-сайт або підкреслити найкращий вміст, щоб оптимізувати його успіх.
Наприклад, скажіть, що ви знаходите певний вміст, який працює добре. Ви можете редагувати свій сайт, щоб скеровувати більше відвідувачів до цього (та подібного) вмісту. Крім того, це дасть вам уявлення про те, який тип вмісту найкраще працює з вашою аудиторією, і, сподіваємось, ви зможете створити його більше.
Як відстежувати залучення користувачів до WordPress за допомогою Google Analytics (у 5 кроків)
Перш ніж ми розпочнемо роботу, ви можете трохи ознайомитись з Google Analytics. Якщо вам потрібно оновити, ознайомтеся з нашим посібником з інтерфейсу Google Analytics. Якщо ви ще не встановили Google Analytics, ви також можете слідувати нашому посібнику, щоб встановити Google Analytics на WordPress.
Щойно ви готові, почнемо викопувати…
1. Визначте свій найпопулярніший вміст
Як ми говорили, ідентифікація вашого найпопулярнішого контенту може бути дуже важливою інформацією, оскільки ви можете краще планувати контент-стратегію щодо того, що вже працює.
Щоб визначити, які сторінки та публікації є найпопулярнішими, ключовими будуть ваші показники трафіку. На щастя, Google Analytics робить це простим через Поведінка> Вміст сайту:
Тут ви зможете побачити кількість переглядів кожної сторінки на своєму веб-сайті. Знайшовши головні сторінки, ви можете оптимізувати їх для максимальної кількості конверсій, використовуючи оновлення вмісту. За словами Саєда Балкі, ця методика підвищила його коефіцієнт конверсії понад 27 відсотків.
2. Відстежуйте показники відмов
Ще одним важливим показником для відстеження є показник відмов.
Ваш показник відмов – це відсоток відвідувань, коли користувач відвідує лише одну сторінку на вашому веб-сайті. “Відмовкою” може бути хтось, натиснувши кнопку “назад”, але це може бути також хтось, хто натисне зовнішнє посилання на вашому сайті (як посилання на партнерський продукт, який ви рекламуєте).
Коли показник відмов занадто високий, це вже зазвичай показник того, що сторінка може не працювати досить добре і потребує певної роботи.
Ми говоримо зазвичай оскільки деякі сторінки, природно, матимуть високий показник відмов. Наприклад, якщо ваша мета – змусити людей натискати на цю партнерську посилання, насправді непогано мати високий показник відмов, тому що це мета сторінки.
Однак якщо ви хочете, щоб люди спілкувалися з вашим сайтом і читали ваш інший вміст, то високий показник відмов показує, що ви не досягаєте своєї мети – тому контекст тут безумовно важливий.
Щоб проаналізувати показник відмов, перейдіть на сторінку Аудиторія> Огляд в межах Google Analytics прокрутіть униз та ознайомтесь із загальними результатами:
За словами RocketFuel, показник відмов понад 70 відсотків не є ідеальним для всього, що не належить до блогів, новин, подій тощо. Однак є ряд речей, які можна зробити, щоб знизити показник відмов, наприклад, покращити показник вашого веб-сайту час завантаження та сегментація цільової аудиторії.
3. Поміркуйте, який час користувачі проводять на вашому веб-сайті
Після того, як ваші показники відмов під контролем, ви можете зануритися трохи глибше і переглянути час, який користувачі проводять на вашому веб-сайті. У Google Analytics це називається “тривалість сеансу”. Якщо користувачі витрачають не дуже довго на вашому сайті, можливо, потрібні деякі коригування.
Ви можете побачити середній час, який користувачі проводять на вашому веб-сайті за сеанс на тій самій сторінці, що й ваші показники відмов Аудиторія> Огляд в Google Analytics. Крім того, для статистики на окремих сторінках перейдіть на сторінку Поведінка> Вміст сайту> Усі сторінки:
Середня тривалість сеансу для зйомки може становити більше трьох хвилин, повідомляє Databox. Щоб покращити своє, подумайте про те, щоб розбити текст із залученням зображень, включаючи відео, та використовувати ефективну стратегію зв’язування.
Бічна примітка – для сторінок з високим коефіцієнтом відмов, звичайно, буде мало часу на сторінці, оскільки Google вважає відмов як 0:00, навіть якщо вони витратили хвилину на читання вашого вмісту, перш ніж вони відскакували..
4. Проаналізуйте перегляд сторінок за відвідування
Ще один чудовий показник взаємодії – перегляд сторінок за відвідування. Відвідувач, який переходить на кілька сторінок на вашому сайті, швидше за все, проводить більше часу з вашим вмістом. Однак вам потрібно буде визначити цей показник з іншими, щоб переконатися, що ваші результати не перекошуються тим, хто швидко натискає ваш сайт.
Щоб переконатися, що ви ефективно використовуєте ці дані, відстежуйте їх разом із переглядами сторінок за сеанс. У Google Analytics перейдіть до Аудиторія> Огляд:
Це допомагає показати вам, які канали трафіку найкраще перетворювати. За допомогою цих даних ви можете зосередити свої зусилля на областях, які фактично визначають результати.
5. Виберіть відповідний плагін для відображення показників взаємодії в WordPress (необов’язково)
Однією останньою справою, яку ви можете скористатись своїм веб-сайтом WordPress, є плагін, який допоможе відображати оглядові показники на інформаційній панелі. Плагін може допомогти вашим організаційним зусиллям, а також полегшить включення даних відстеження Google Analytics на вашому сайті. Крім того, наявність усієї цієї інформації у вас під рукою може допомогти вам прийняти якісні рішення, керовані даними.
Два найпопулярніші варіанти включають ExactMetrics та MonsterInsights, обидва вони підтримуються одним розробником. Будь-який із цих плагінів можна використовувати для інтеграції Google Analytics з веб-сайтом WordPress.
Для початку ExactMetrics відображає найважливіші показники на інформаційній панелі WordPress. Він надає детальну інформацію про ефективність кожної сторінки та публікації, а також може бути налаштований за допомогою параметрів та гаків. Крім того, він надає вам контроль над налаштуваннями дозволів, тож ви вирішите, хто може переглядати конкретні звіти.
MonsterInsights – це ще один чудовий варіант, який включає ряд простих у використанні функцій. Він показує ваші корисні дані, які допоможуть вам покращити взаємодію з вашим веб-сайтом, а також ряд індивідуальних звітів.
Коротше кажучи, будь-який плагін полегшить процес аналізу ваших даних. Що б ви не вибрали, це може залежати від потреб вашого веб-сайту, ваших особистих уподобань тощо. Наша порада – спробувати обидва і побачити, який з них вписується у ваш робочий процес.
Висновок
Відстеження участі користувачів у WordPress може допомогти вам знайти шляхи вдосконалення та оптимізації свого веб-сайту. За допомогою цієї інформації ви можете визначити шаблони користувачів вашого сайту та встановити, як конвертують високоефективні відвідувачі. Звідти ви можете застосувати свої висновки та збільшити ступінь зацікавленості.
У цьому творі ми показали, як відстежувати взаємодію користувачів з WordPress за допомогою Google Analytics. Давайте швидко підготуємо п’ять кроків:
- Визначте свій найпопулярніший вміст.
- Відстежуйте показники відмов.
- Розглянемо час, який користувачі проводять на вашому сайті.
- Проаналізуйте перегляди сторінок за відвідування.
- Відображайте показники на інформаційній панелі WordPress для легкого доступу.
Чи є у вас питання щодо відстеження участі користувачів у WordPress? Запитайте в розділі коментарів нижче!