4 způsoby, jak integrovat WordPress s Instagramem (výukový program)

WordPress je robustní platforma – její rozsáhlá řada pluginů a témat umožňuje uživatelům vytvářet krásné a funkční webové stránky. Nejlepší funkcí aplikace WordPress je však pravděpodobně její integrace s prakticky jakoukoli jinou dostupnou online službou. Abychom tento bod zdůraznili, v tomto článku vás naučíme, jak integrovat WordPress do Instagramu.


Instagram je atraktivní platforma pro sdílení fotografií a vytváření angažovaných sledujících. Jeho obrovský potenciál můžete využít kombinací s WordPress a propagací svého vlastního účtu Instagram. V naší knize je to oboustranně výhodné!

Bez jakéhokoli dalšího nadšení se připravte na učení čtyř jednoduchých způsobů, jak integrovat WordPress s Instagramem pomocí kombinace pluginů a služeb třetích stran:

1. Zobrazte svůj Instagramový kanál v příspěvcích WordPress

Někdy budete chtít jít ještě o krok dále a ukázat něco víc než jen jednoduché tlačítko „Sledovat“ + počet vašich sledujících, a to je místo, kde přichází plugin Instagram Feed WD plugin.

Po aktivaci pluginu najdete novou kartu s názvem Instagram Feed WD na palubní desce. Klikněte na něj a vyberte Nastavení. Před použitím pluginu se budete muset přihlásit pomocí Instagramu, abyste jej mohli zjistit Přístupový token, klikněte na odpovídající tlačítko a poté na Uložit změny až budete připraveni.

Vybrat Kanály a klikněte na Přidat nový. Pro svůj zdroj si můžete vybrat ze dvou stylů: Miniatury a Prohlížeč obrázků. Vyberte, který z nich vyhovuje vašemu stylu, pojmenujte svůj zdroj a zadejte uživatelské jméno pro zdroje, které chcete zobrazit:

Výběr stylu, názvu a zdrojů, které se zobrazí na vaší stránce.

Nakonfigurujte zbývající nastavení podle svých preferencí, uložte změny a poté přejděte do editoru pro kteroukoli stránku nebo příspěvek, do kterého chcete zdroj zahrnout. Jakmile se editor načte, hned vedle se objeví nová možnost Přidat média:

Nová možnost Přidat Instagram Feed v editoru WordPress.

Klikněte na něj, vyberte zbrusu nový zdroj a klikněte na Vložit, a poté zkontrolujte svůj nový zdroj pomocí Náhled volba. Vybrali jsme si Prohlížeč obrázků styl pro tento příklad:

Příklad Instagram Feed WD v akci.

2. Zobrazte svůj zdroj Instagramu v rámci widgetů WordPress

Kvůli efektivitě znovu použijeme pro tuto metodu plugin Instagram Feed WD. Koneckonců, proč obtěžovat instalaci dalšího nástroje, když jeden dokáže tuto práci udělat stejně dobře?

Za předpokladu, že jste již nainstalovali a aktivovali plugin, přejděte na Vzhled / Widgety na hlavním panelu WordPress najděte Instagram WD Widget, a přetáhněte ji na požadované místo. Dále vyberte zdroj z příslušného rozevíracího seznamu – znovu použijeme stejný zdroj z našeho předchozího příkladu:

Nastavení nového widgetu Instagram.

Klikněte na Uložit a uvidíme, jak náš nový widget vypadá na postranním panelu.

Příklad Instagram Feed WD v akci na widgetu.

3. Pomocí hashtagů automaticky zobrazujte konkrétní fotografie Instagramu v rámci WordPress

K dosažení tohoto cíle potřebujeme tři věci: účet If This Then That (IFTTT), instalace WordPress a účet Instagram. Měli byste už mít ty poslední dva, tak jděte do toho a postarejte se o další krok před pokračováním.

Snímek obrazovky domovské stránky IFTTT.

IFTTT vám umožňuje propojit několik aplikací prostřednictvím tzv. Řetězců akcí recepty – pokud na Instagramu provedete konkrétní akci, která by například spustila odpovídající akci na WordPress.

Po registraci a přihlášení k vašemu novému účtu IFTTT přidejte Instagram i WordPress jako kanály, najděte recept na automatizaci procesu používání hashtagů k zobrazení konkrétních fotografií v tomto účtu a poté jej nastavte. Trochu časově náročné, ale jednoduché!

4. Implementujte integraci Instagramu Zapier

Snímek obrazovky domovské stránky Zapier.

Zapier nám umožňuje integrovat WordPress s Instagramem podobným způsobem jako IFFFT – ve skutečnosti ho můžeme nakonfigurovat tak, aby vykonával přesně stejnou funkci, jakou jsme pokryli v předchozím kroku. Prvním krokem by mělo být přihlášení k Zapieru a poté propojení účtů Instagram a WordPress. To lze provést kliknutím na rozbalovací nabídku v pravé horní části obrazovky při přihlášení a výběrem Připojené účty volba:

Snímek obrazovky stránky Zapier Connected Accounts.

Propojte oba účty a poté se vraťte na domovskou stránku Zapier, abyste prozkoumali existující „zap“ (tyto se objeví, pouze pokud jste přihlášeni). V hlavní nabídce zvolte „Instagram“:

Výběr Instagramu ze sady aplikací Zapier.

Dále přejděte dolů na ikonu “Populární Zaps pro Instagram” sekce. Hledáme „Přidat nová označená média na Instagram do WordPress“ integrace:

Přidat nová označená média na Instagramu do WordPress zap.

Klikněte na Použijte tento zap a poté procházejte průvodcem konfigurací a nastavte, který hashtag by měl být použit, a na kterých obrázcích stránek by se měly objevit.

Jak integrovat WordPress s Instagramem: Závěr

Jak vidíte, naučíte se, jak integrovat WordPress s Instagramem, můžete efektivněji zvládat svou přítomnost na sociálních médiích. Pryč jsou dny, kdy jste potřebovali nahrát každý obrázek z vašeho zdroje Instagramu do instalace WordPress a vložit je na své stránky. Pokud si ceníte účinnosti, implementace kterékoli z těchto metod by neměla být důležitá.

Pojďme rychle shrnout čtyři způsoby, jak můžete nyní integrovat WordPress s Instagramem:

 1. Vložte svůj příspěvek Instagram na příspěvek.
 2. Vystavte svůj Instagramový kanál jako widget.
 3. Zobrazit obrázky v rámci WordPress pomocí jediného hashtag na Instagramu.
 4. Implementace integrace Zapier Instagram pro WordPress.

Jaká je vaše oblíbená metoda integrace WordPress s Instagramem? Sdílejte své zkušenosti s touto kombinací v sekci komentářů níže!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map