Pievienot shēmu WordPress: Kā iegūt bagātīgus fragmentus savai vietnei

Vai esat kādreiz pieteicies Google rezultātam, kas ietver zvaigžņu novērtējumu? Šo papildinformācijas bitu sauc par a bagātīgs fragments, un kods, kas tiek izmantots meklētājprogrammai, lai atrastu šo informāciju, tiek saukts par shēmas marķējumu. Kad WordPress pievienojat shēmu, varat palielināt iespēju, ka jūsu vietne saņem šos acīm pievilcīgos bagātīgos rezultātus!

Lai gan no shēmas iezīmēšanas nav tieša rangu palielināšanas, bagātīgie fragmenti palīdz padarīt jūsu vietni pamanāmāku dabiskās meklēšanas rezultātos, kas vienmēr ir laba lieta.

Šajā rakstā mēs izskaidrosim vairāk par to, kā darbojas shēmas iezīmēšana. Pēc tam mēs parādīsim, kā pievienot shēmu WordPress, izmantojot vienkāršu spraudni.

Kā izskatās shēmas marķējums un bagātīgie fragmenti?

Shēmas marķējums ir aizkulišu kods, ko pievienojat savai WordPress vietnei. Cilvēki to nekad neredzēs, bet meklētājprogrammas, piemēram, Google, to izmanto, lai labāk izprastu jūsu saturu un pievienotu tā saucamo bagātīgi fragmenti, kas izskatās šādi:

kā izskatās pārskatīšanas shēma

Arī zvaigznes nav vienīgie bagātīgie fragmenti, ko redzēsit. Piemēram, jūs varētu redzēt receptes meklēšanas rezultātu ar recenziju skaitu, kaloriju daudzumu receptē un laiku, kas nepieciešams ēdiena pagatavošanai.

kāda izskatās recepšu shēma

Šis bagātīgā fragmenta veids ir lieliski piemērots pārtikas emuāriem.

Atkarībā no tā, kāda veida saturs jums ir, jūs pievienosit atšķirīgus shēmas marķējumus. Shēmas iezīmēšana visbiežāk tiek parādīta šādā veidā:

  • Cilvēki
  • Izstrādājumi
  • Atsauksmes
  • Receptes
  • Programmatūras lietojumprogrammas
  • Notikumi
  • Video
  • Raksti
  • Vietējie uzņēmumi – mums ir ceļvedis uzņēmumu adresēm un citai shēmas informācijai.
  • Grāmatas

Tātad, kā jūs varat savam saturam pievienot shēmu WordPress? Vienkārši izpildiet šo rokasgrāmatu:

1. darbība: instalējiet shēmas iezīmēšanas spraudni

Vairākiem izstrādātājiem ir spraudņi, kas palīdz pievienot shēmu WordPress. Man patīk spraudnis “Viss vienā shēmā”, pateicoties tā reputācijai un visbagātāko fragmentu atbalstam:

Lai sāktu, instalētu un aktivizētu spraudni savā WordPress vietnē, pēc tam WordPress informācijas paneļa kreisajā pusē atrodiet cilni Rich Snippets..

bagātīgu fragmentu spraudņa cilne

2. darbība: konfigurējiet un pievienojiet shēmu WordPress

Tehniski shēmas iezīmēšanas funkcija jau ir pievienota jūsu WordPress vietnei. Tomēr jūs varat konfigurēt to, kas parādās. Pēc tam katrā izveidotajā rakstā vai lapā jums ir jānorāda, vai vēlaties parādīt shēmas marķējumu meklēšanas rezultātos..

Lapā Rich Snippets redzēsit konfigurācijas cilni. Zem tā ir parādīti visi shēmas iezīmēšanas veidi.

spraudņa informācijas panelis

Noklikšķinot uz viena, piemēram, vienuma apskats, tiek parādīti vairāki lauki, norādot, kuri bagātīgie fragmenti tiek parādīti priekšpusē un meklēšanas rezultātos.

Šajā lapā jums nekas nav jāmaina, taču ir ieteicams zināt, kuri fragmenti tiek rādīti. Turklāt dažus no tiem varat noņemt, ja nepieciešams. Piemēram, jūs, iespējams, nevēlaties saņemt vērtējumu vai pārskata datumu:

konfigurējiet fragmentu iestatījumus

Pielāgošanas cilne nodrošina krāsas, kuras varat pielāgot. Vēlreiz jums ir iespēja atstāt sākotnējos iestatījumus, taču, iespējams, vēlēsities saskaņot fragmenta lodziņu ar savas vietnes zīmolu. Šis fragmenta lodziņš parādīsies jūsu WordPress ziņas beigās, tāpēc jūs to pielāgojat. Tam faktiski nav nekā kopīga ar to, kā jūsu shēmas marķējums izskatās meklētājprogrammās.

Kad viss ir pielāgots, noklikšķiniet uz pogas Atjaunināt krāsas.

pielāgojiet bagātīgo fragmentu krāsu

Shēmas iezīmēšana rada brīnumus e-komercijas vietnēs. Varat izcelt produktus, izmantojot emuāra ziņojumu pārskatus, un parādīt klientu vērtējumus tieši meklētājā. Tomēr, ja darbojas WooCommerce, es ieteiktu noņemt šo izvēles rūtiņu. WooCommerce spraudnis jau tiek piegādāts ar shēmas atbalstu, tāpēc tas nonāk pretrunā, pievienojot shēmas dublikātu.

veikala komercijas konfigurācija

3. solis: izveidojiet vai rediģējiet ziņu

Kā mēs jau runājām iepriekš, shēmas marķējums ziņai / lapai neparādās, ja vien jūs to atsevišķi neaktivizējat. Tāpēc dodieties uz Ziņas > Pievieno jaunu, vai atrodiet jau izveidotu ziņu, lai pievienotu shēmu WordPress.

pievienot jaunu ziņu

Sava satura sastādīšana ir tāda pati kā vienmēr. Ierakstiet savu virsrakstu un aizpildiet teksta redaktoru ar visu, ko vēlaties. Pēc tam jūs vēlaties ritināt zem teksta redaktora, lai atrastu shēmas marķēšanas rīkus.

izveidot emuāra ziņu

4. darbība. Konfigurējiet bagātinātus fragmenta fragmentus

Kad esat atradis moduli Configure Rich Snippets, atlasiet nolaižamo izvēlni, lai redzētu savas iespējas. Par šo mācību es veicu preces pārskatu.

konfigurēt bagātinātu fragmentu

Katra shēmas iezīmēšanas opcija ir atšķirīga, taču vienumu pārskatīšanas shēmā tiek lūgts pārskata sniedzēja vārds, uzvārds, pārskatāms vienums un vērtējums.

preces apskats

Pēc ziņas publicēšanas vai priekšskatīšanas varat redzēt bagātīgo fragmentu ziņas apakšdaļā:

frontend bagāti fragmenti

Ja vēlaties pārbaudīt, vai shēmas iezīmēšana darbojas, varat iespraust savas ziņas URL Google strukturēto datu pārbaudes rīkā..

Kā otro piemēru zemāk varat redzēt, cik atšķirīgs shēmu marķējums ir receptēm. Piemēram, jums jāaizpilda lauki par nepieciešamo laiku, uzturu un sastāvdaļām. Tam pat ir vieta attēlam.

pievienot receptēm shēmu WordPress

Tas ir, kā pievienot shēmu WordPress

Lai gan shēmas iezīmēšanai, iespējams, nav tiešas ietekmes uz jūsu WordPress vietnes SEO, tas joprojām ir lielisks veids, kā padarīt jūsu saturu pamanāmāku dabiskās meklēšanas rezultātos, tāpēc ir vērts veltīt laiku, lai to pievienotu savai vietnei..

Vai jums ir vēl kādi jautājumi par to, kā pievienot shēmu WordPress? Atstājiet komentāru, un mēs centīsimies jums palīdzēt!
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me