Adrenaliini dokumentatsioon

Contents

Adrenaliini dokumentatsioon

Dokumentatsioonimenüü

 1. Üldine ja paigaldus
 2. Demosisu
 3. Päis
 4. Lehed
 5. Liug
 6. MedicPressi valikud
 7. Lühikoodid
 8. Pluginad
 9. Jalus
 10. Tõlked
 11. Lisad

1. Üldine ja paigaldus

1.1 Paar sõna stardis

Adrenaliin on WordPressi teema ettevõtetele, kes panevad südame lööma. Olgu selleks benjihüpe, paintballi mäng, mägironimine või kajakiga sõitmine – me kõik armastame oma hirmudega silmitsi seismist. See teema on ideaalne viis näidata maailmale seiklusi, mida nad ihkavad.

1.2 Paigaldamine

Eeldan, et teil on juba serverisse installitud värske WordPressi koopia.

Laadige alla teema ZIP-fail
Esimene asi, mida peate tegema, on teema installimise ZIP-faili allalaadimine.

Kui ostsite teema meie Themeisle’i poest, oleksite pidanud saama e-kirja oma konto andmetega ja saate selle ostude ajaloost alla laadida

Installige teema
Adrenaliini teemat saate installida kahel erineval viisil:

 1. Laadige üles ZIP-fail – eelistatud meetod
  Kui olete oma WordPressi juhtpaneeli sisse loginud, minge aadressile Välimus »Kujundused» Lisa uus »Laadi teema üles ja valige tõmblukk

  faili
  adrenaliini-pt.zip

  sina
  meie poest alla laaditud ja klõpsake nuppu Installi kohe.
 2. FTP üleslaadimine
  Pakkige lehe sisu lahti

  adrenaliini-pt.zip

  faili
  ja laadige kaust üles

  nimega
  adrenaliin-pt

  kuni
  teie serverisse

  kuni
  wp-üleslaadimised / teemad /

  kausta
  kasutades FTP klienti.

Kui teie teema on serveris, aktiveerige see, klõpsates eelvaatepildi all nuppu Aktiveeri Välimus »Teemad

Aktiveerige Adrenaline WP

Palju õnne! Nüüd on Adrenaline WP teema installitud.

Peate ikkagi installima / aktiveerima nõutavad ja soovitatud pistikprogrammid – saate seda teha, kui külastada välimust »Installi pluginad wp-admin’i sisse.

1.3 Uuendused

Kui ostsite teema meie Themeisle’i poest, saate selle registreerida ja saada automaatseid värskendusi.

Kuidas saate litsentsi võtme?? – Logige sisse oma kontole ja klõpsake valikul Ostuajalugu -> Vaata litsentsi, seal on jaotis nimega “Litsentsi võtmed:” ja saate kopeerida oma teema jaoks vastava litsentsivõtme.

1.4 Kohandage välimust

Saate Adrenaline WP teema välimust täielikult kohandada. Minge välimuse teemade juurde ja klõpsake nuppu Kohanda:

Adrenaline WP kohandamine

Ilmub uus aken ja saate nüüd oma teema välimust kohandada – laadige üles oma kohandatud logo, muutke põhivärve, lubage / keelake teemafunktsioonid, lisage kohandatud CSS või Javascript jne.

2. Demosisu

2.1 Ühe klõpsuga demoinstalli

Saate meie demonstratsioonisaidilt (häguste litsentsitud piltidega) demosisu importida ühe nupuvajutusega. Minema Välimus »Impordi demoandmed ja klõpsake impordi nuppu.

Ärge unustage enne demoandmete importimist aktiveerida kõik vajalikud pistikprogrammid.

Ühe klõpsuga demoimport

Uue teemaga sisu seadistamisel pöörake erilist tähelepanu lehe kiiruse optimeerimisele, eriti pildi optimeerimise protsessile. Nii saate säästa ribalaiust, vähendada oma veebisaidi põrkemäära ja muuta kasutajad rõõmsaks. Adrenaliini teema on loodud kiirust silmas pidades, kuid suured, optimeerimata pildid võivad ja saavad selle kogemuse rikkuda.

Loe edasi →

2.2 Impordi XML-fail

Demosisu vanamoodsal viisil importimiseks võite meie serveris saada uue XML-faili koopia sellel aadressil: http://artifacts.proteusthemes.com/xml-exports/adrenaline-latest.xml . Ärge unustage enne demoandmete importimist aktiveerida kõik vajalikud pistikprogrammid. Demoandmete importimiseks minge aadressile Tööriistad »Import, kliki WordPress (installige WordPressi importijaplugin, kui seda pole veel installitud) ja laadige üles / importige varem salvestatud xml-fail (ärge unustage lubada Laadige alla ja importige manused piltide importimiseks ka ruut).

Demovidinad
Pärast demosisu importimist saate ka vanamoodsalt vidinaid importida. Vidina importfail asub ka meie serveris: http://artifacts.proteusthemes.com/json-widgets/adrenaline.json. Nimetage see fail ümber adrenaliin.wie (pidage meeles faililaiendit) ja kasutage seda pistikprogrammi vidina importija ja eksportija jaoks. Minema Tööriistad »Vidina import / eksport ja importige fail.

Pärast impordi seadistamist
Pärast demoandmete ja vidinate importimist peaksite seadistama ka järgmised asjad:

 • minema Seadistused »Lugemine, määrake esilehe kuvamiseks staatiline leht ja valige esileht ja ajaveebi leht sobivates rippmenüüdes,
 • minema Välimus »Menüüd, valige ülaosas olevast rippmenüüst peamenüü ja klõpsake valikul Vali. Kerige alla ja määrake teema asukohaks põhimenüü (kui kohti on rohkem, võite neile asukohtadele määrata ka muud menüüd),
 • minema Välimus »Vidinad, ja määrake kohandatud menüü vidinad, valides õige menüü (in jalus ja meie teenuste külgriba),
 • soovi korral muid asju (nt logo, värvid, …). Need seaded leiate saidist Välimus »Kohanda.

Kui need URL-id pole mingil põhjusel saadaval ja ostsite teema meie Themeisle poest, saate oma kontole sisse logida, klõpsata ostuajalool ja alla laadida peamise teemafaili.

Ärge unustage enne demoandmete importimist aktiveerida kõik vajalikud pistikprogrammid.

3. Päis

Vaikimisi logo saab muuta meie teemavalikutes – Välimus »Kohandamine» Teemavalikud »Logo.

Adrenaline-teemas saate avalehe mallidele valida alternatiivse logo. Kui kasutate ühte esileht koos liuguri või avalehega kihi / pöörde liuguri mallidega, leiate avalehe jaoks konkreetsed sätted, kus saate määratleda esilehel kasutatava alternatiivse logo.

Alternatiivse logo seadistamine

Kui te ei määra esilehe jaoks alternatiivset logo, kasutatakse kohandajas vaikeseadet.

3.2 Favicon

Alates WordPressi versioonist 4.3 on faviconi seade saadaval välimuses »Kohanda» Saidi identiteet, kus peate määrama saidi ikooni valiku.

3.3 Päisevidinad

Selles teemas on kaks päisevidina ala: päis vasakul ja parempoolne, mis on nähtavad kõigil lehtedel, välja arvatud liuguri avaleht.

Vidinate päisesse saab panna palju vidinaid, kuid teie päis näeb järgmiste vidinatega suurepäraselt välja:

3.3.1 Ikoonikast

Vidina ikoonikast

Vidina ikoonikasti abil saate päisesse panna mis tahes pealkirja, millel on väike tekst ja pilt. Demos kasutame seda vidinat kontaktteabe jaoks, mis on meie arvates klientide jaoks väga oluline.

Selles vidinas saate valida pealkirja, teksti ja ikooni menüüst Font Awesome. Võite valida ka lingi terve kasti jaoks. Kui jätate selle välja tühjaks, pole ikoonikast klõpsatav.

Pakume teile mõned ikoonid, mille hulgast valida, kuid saate tegelikult kasutada mis tahes ikooni 519 Font Awesome ikoonidest. Kleepige lihtsalt ikooni pealkiri väljale Ikoon ja ongi kõik. Kui lahe see on?

Päises saab kasutada rohkem kui ühte ikoonikasti vidinat.

Telefoni või postiga otseühenduse loomiseks võite kasutada ka linki Ala: tel: ja mailto:. Näiteks: tel: 0038631567536 või
mailto: [email protected]

3.3.2 Suhtlusikoonid

Need sobivad ideaalselt vidina Header Right jaoks. Sisestage oma sotsiaalse võrgustiku lehe URL ja valige sotsiaalse võrgustiku ikoon.

3.4 Põhimenüü

Põhimenüüd saab seadistada menüüs wp-admin »Välimus» Menüüd. Põhimenüü teemakohad nimetatakse põhimenüüks.

Lehe mall

4. Lehed

wp-admin »Lehed on ala, kus veedate suurema osa ajast saidi ülesehitamisel. Lisasime sellesse protsessi mõned tööriistad, et saaksite oma lehti hõlpsamalt ja kiiremini luua.

4.1 Lehe mallid

Lehe mall

Saate valida 3 erineva malli vahel – vaikemalli, liuguri abil avalehe ja kihi / pöörde liuguri abil avalehe.

Vaikemall: lihtsalt vaikemall lihtsate paigutuste ja lehe koostaja jaoks. Esmalt peate pealkirja alt valima lehelooja ja olete valmis minema. Saate siia lisada meie vidinad, valida erinevaid visuaalseid stiile ja palju muud. Sellest lähemalt järgmises peatükis.

Esileht liugklapiga: see on ainulaadne mall, mis lisab lehevalikute jaoks liuguri valiku. Seda saab kasutada Page Builderi abil. Sellest lähemalt peatükis Liugurid.

Esileht kihiga / revolutsiooniliuguriga: me ei lisa neid kahte liugkoodiga pistikprogrammi teemaga, kuid hoolitseme selle eest, et need töötaksid kenasti, kuna teame, et kliendid soovivad neid kasutada. Selle malli aktiveerimisel on uus lehtliuguri metaboks, kuhu saab sisestada ID / pseudonüümid kihist / revolutsiooni liugurist.

4.2 Lehe koostaja

Page Builder on väga võimas tööriist lehtede tegemiseks. Siin on üks näide selle väljanägemise kohta:

Leheehitaja näide

Uute ridade lisamisega saate teha mis tahes ruudustikku ja nende sisse panete vidinad. Kui olete vidinate lisamise lõpetanud, saate ka terveid ridu üles ja alla liigutada.

Lisateavet Page Builderi kasutamise kohta leiate lehelt Builder by SiteOrigin dokumentatsiooni leht.

4.3 Lehekülje koostaja rea ​​stiil

Vaatame, kuidas saaksime Page Builderi ridu stiilida.

Alustamiseks peame klõpsama rea ​​redigeerimise nuppu “Redigeeri” vastavalt ülaltoodud pildil näidatule. Avaneb aken “Redigeeri rida” ja paremal on kolm sättekaarti: Atribuudid, Paigutus ja Kujundus. Siin saate selle konkreetse rea jaoks kohandada erinevaid asju.

Vahekaardil Paigutus saate seada alumise veerise, polsterduse ja muuta rea ​​paigutust täislaiusesse. Vahekaardil Kujundus saate määrata taustavärvi, taustpildi ja muud.

Iseloomustusvidina jaoks sama kujunduse saavutamiseks nagu meie tutvustuslehel, peate klõpsama vahekaarti Paigutus ja seadma alumise veerise väärtuseks 90 pikslit, polsterduse väärtuseks 10, 0, 0, 0 px ja rea ​​paigutuseks täislaiuseks venitatud. Seejärel klõpsake vahekaarti Kujundus ja määrake taustavärviks # 2e3b4e.

4.4 Leheküljeehitaja vidina stiil

Nüüd saate vidina ümber kasti seada ja valitud vidinad silma paista. Seda suvandit saab valida kõigi vidinate jaoks vahekaardi Kujundus lehe ehitaja vidinate redigeerimisrežiimis.

4.5 Page Builder vidinad

Lehe ehitajas saate kasutada peaaegu kõiki vidinaid. Vaatame mõnda neist mitte nii sirgjoonelist.

4.6 SiteOrigini redigeerija vidin

SiteOrigin Editor loob teile sama redigeerijakeskkonna nagu tavaline WordPressi redigeerija. Saate seda vidinat kasutada, kui soovite tavalisi teksti redigeerimise valikuid. SaidiOrigini redigeerija vidin on osa saidi päritolu vidinate paketist.

Kinkekaardi näide

Kinkekaardi “vidina” loomiseks kasutasime saidiOrigini redigeerija vidinat. Samuti lubasime kast vidina ümber kujundus, mida on kirjeldatud ülalpool jaotises Leheküljeehitaja vidina stiil. Siin on see, mida me redaktorisse panime:

Kingitus parimatele

Sünnipäev tulemas? Hankige Rush kinkekaart. partner2 Hankige kinkekaart [/ button]

Ja see näeb välja selline:

Kinkekaardi vidina kood

4.7 Vidin tegevusele

Kuidas nuppu lisada? Meie kohandatud lühikoodidega. Juhised leiate jaotisest Nupud.

4.8 Esiletõstetud lehe vidin

Esiletõstetud leht on tõesti lihtne vidin, mida kasutame rakenduses Page Builder. Kõik, mida peate tegema, on valida leht ja üks kahest paigutusest, mille me teile tegime.

Kuid kuidas muuta esilehel pilti ja teksti?

Esileht pilt on lihtsalt valitud lehe tavaline esiletõstetud pilt. Saate seda muuta iga lehe külgribal. Teksti saab muuta väljal Väljavõte, mille leiate lehe sätete lõpust. Kui väljavõttevälja seal pole, peate klõpsama ekraani valikul (lehe ülaosas) ja kontrollima jaotist Väljavõte. Lisateabe saamiseks vaadake allolevat ekraanipilti.

Esiletõstetud leht
Suurema kuva vaatamiseks klõpsake.

4.9 Portfelli ruudustik

Portfellivõrgu vidin kuvab teie portfellilehed (portfellilehed = tegevused sellel teemal) kenas filtreeritavas ruudustikus. Saate valida kahe paigutuse hulgast: ruudustik mitmes reas või liugur ühes reas. Samuti saate valida, milliseid kategooriaid kuvada, lubada CTA, … Kui lahkute Kõigi üksuste silt tühi, siis pole filtri vahekaarti Kõik.

4.10 Instagrami vidin

Saate oma Instagrami pilte kuvada väga kenas reageerivas reas ja teil on valikuline tegevusele kutsumise kast: Instagrami vidin

Järgige lihtsalt neid juhiseid ja hankige oma juurdepääsuluba Instagramist ning teil on hea minna:

 1. Logige sisse ja hankige oma Instagrami juurdepääsu luba,
 2. Kui olete autentimistoimingud lõpetanud, kopeerige pääsutunnus vidina sätete vastavale väljale.

Märkus. Instagrami andmed on vahemällu salvestatud 30 minutit, nii et kui lisate / eemaldate oma Instagrami kontole pilte ja te ei näe oma saidil muudatusi, on see tingitud vahemällu salvestatud andmetest. Võite oodata 30 minutit ja kuvatakse pilte või saate vahemälu lähtestada, redigeerides / värskendades vidinat (muutke vidinat. Näiteks: muutke vidina pildi numbrit ja värskendage lehte, seejärel muutke see tagasi soovitud numbrile ja värskendage lehte uuesti, see lähtestab vahemälu).

4.11 Ilmavidin

Kuvage ilmateate saidil ilmateate vidina abil.

Peate vaid järgima vidina sätetes kuvatavaid juhiseid ja vidin töötab suurepäraselt. Esimene asi, mida peate tegema, on registreeruda saidil darksky.net/dev ja hankida oma API-võti. Kui olete seda teinud, kleepige lihtsalt vidina seadetesse API-võti, konfigureerige vidina asukoha koordinaadid ja muud sätted.

Märkus. Ilma vidina andmed on vahemällu salvestatud 30 minutit, seega muutuvad ilmaandmed iga 30 minuti järel. Vahemälu saate vidina redigeerimise / värskendamise abil lähtestada (vidinas muudatusi teha. Näiteks: muutke lehe ennustamiseks ja värskendamiseks päevade arvu, seejärel muutke see tagasi soovitud numbriks ja värskendage lehte uuesti, et lähtestab vahemälu).

Ilm vidin näeb selles teemas välja selline: Ilmavidin

4.12 Twitteri vidin

Selle vidina saab lisada kõikjale – lehe koostajasse ja tavalisse külgriba. Selle vidina jaoks kasutame tavalist WordPressi tekstividinat.

Esiteks minge aadressile https://twitter.com/settings/widgets ja klõpsake nuppu Loo uus.

Twitteri seaded

Valige nüüd oma kasutajanimi, vidina kõrgus, teema ja lingi värv. Kui olete oma vidinaga rahul, klõpsake nuppu Loo vidin. Koodi, mille kopeerite ja kleebite, saate oma WordPressi saidi teksti vidinasse.

Twitteri kood

5. Liug

Teema liuguri ehitamine pole kunagi olnud lihtsam.

Teema liuguri saate luua mis tahes soovitud lehel. Ainuke asi, mida peate tegema, on valida lehe mall esilehe liuguri abil (saate seda malli kasutada ka siis, kui see pole avalehe jaoks). Pärast selle lehe malli valimist kuvatakse lehe allosas uus metaboks, mille nimi on Front page liugur ja päis. Nüüd saate oma liugurile pilte või videoid lisada.

Video lisamisel peate üles laadima ka video “pisipildi”, mis toimib klõpsatava alana (sellele pildile lisatakse ka esitusnupu ülekate). Kui kasutaja sellel pildil klõpsab, avaneb video hüpikrežiimi aknas.

Nagu näete järgneval pildil, on teil ka kaks muud vahelehte: liuguri sätted ja päise sätted. Vahekaardil Liuguri sätted saate muuta liuguri käitumist ja liuguri suvandeid. Vahekaardil Päise sätted saate muuta slaidipiltide kõrval asuvaid asju (vasakul): logo, päise teabe tekst, päise teabe link ja päise teabe sotsiaalsed ikoonid.

Liuguri taustprogramm näeb välja selline:

Esilehe liuguri administraator

Selle teema slaidipiltide soovitatava suuruse jaoks vaadake seda liuguste mõõtmete artiklit.

Võite kasutada ka kihti / pöörde liugurit. Me ei kaasa neid teemaga, kuid hoolitseme selle eest, et need töötaksid. Kui aktiveerite lehe malli – esileht kihi / pöörde liuguri abil, on uus väli, kuhu saab sisestada id / pseudonüümid kihist / pöörde liugurist.

6. Adrenaliini teemavalikud

Kõik teemavalikud leiate kohandajast: Välimus »Kohanda. See on teie lehe reaalajas eelvaate redigeerija.

Siin saate muuta:

 • Logo
 • Päis
 • Navigeerimine
 • Lehe päise piirkond
 • Teema paigutus ja värvid
 • Pood
 • Jalus
 • Kohandatud kood
 • Ja palju muud …

7. Lühikoodid

7.1 nupud

Nuppude lisamiseks peate kasutama nupu lühikoodi, mis näeb välja järgmine: [nupp] Teie tekst [/ nupp]
Erinevate atribuutidega on 7 võimalust – stiil, href, sihtmärk, fa, nurgad, täislaius ja klass.

Tekst: Saate nupu teksti muuta.
Näide: [nupp] Uus tekst [/ nupp]

Stiil: Saate valida mõne stiili vahel – esmane, teisene, oht, edu, teave või vaikeseade.
Näide: [nuppu stiil = "primaarne"] Teie tekst [/ nupp]

Href: Nupule saate lisada URL-i.
Näide: [nupp href = "http://www.proteusthemes.com"] Teie tekst [/ nupp]

Sihtmärk: Saate valida, kas soovite lingi avada samas aknas – “_self” või uus – “_blank”.
Näide: [nupu sihtmärk = "_ tühi"] Teie tekst [/ nupp]

Fondi efektne ikoon: Nupule saate lisada vinge fondi ikooni.
Näide: [nupp fa = "fa-telefon"] Teie tekst [/ nupp]

Cornes: Saate oma nupu nurki ümardada.
Näide: [nupu nurgad = "ümardatud"] Teie tekst [/ nupp]

Täis laius: Saate oma nupu kogu laiusele sirutada.
Näide: [nupp fullwidth = "true"] Teie tekst [/ nupp]

Klass: Nupule saate lisada täiendavaid kohandatud klasse.
Näide: [nupp] Teie tekst [/ nupp]

7.2 Ikoonid – font fantastiline

Font Awesome’i lühinumber on väga sarnane nuppude lühikoodiga. See näeb välja selline: [fa]
Erinevate atribuutidega on 3 võimalust – ikoon, href, sihtmärk ja värv.

Ikoon: võite kasutada mis tahes 519 FontAwesome ikooni. Valitud ikooni määramiseks hankige lihtsalt ikooni pealkiri, näiteks “fa-phone”.
Näide: [fa ikoon = "fa-telefon"]

Href: ikoonile saate lisada URL-i.
Näide: [fa href = "http://www.proteusthemes.com"]

Sihtmärk: saate valida, kas soovite lingi avada samas aknas – “_self” või uues – “_blank”.
Näide: [fa target = "_ tühi"]

Värv: saate ikooni jaoks kohandatud värvi seada.
Näide: [fa color = "# ff00ff"]

Nii näeks fondi vinge ikooni lühikood koos koduikooniga, lehega linkimise ja uues aknas / vahekaardil avamise välja järgmiselt: [fa icon = "fa-home" href = "http://www.proteusthemes.com" target = "_ blank"]

7.3 Tabelid

Tabelid ei ole tegelikult tehtud tõeliste lühikoodidega, vaid väga lihtsate HTML-tabelitega.

Need tuleb sisestada lehetekstiredaktorisse või teksti vidinasse. Vaata pilte allpool:

Tabeli tekstTabeli vidin

Pärast seda peate vaid lisama meie adrenaliinilaud klassis

ja see ongi kõik.

Näide meie demo hinnatabelitest:

MEIE TEGEVUS Vallalistele inimestele Pere jaoks
Ujumine 19 dollarit 29 dollarit
Rafting 22,95 dollarit 20,95 dollarit
Kanuusõit 22,95 dollarit 20,95 dollarit
Paadisõit 23,95 dollarit 20,95 dollarit
Sukelduma 9,95 dollarit ÜHENDUST VÕTMA

8. Pluginad

Kasutame ja toetame ka mõnda WordPressi parimat pistikprogrammi.

8.1 Nõutavad ja soovitatavad pistikprogrammid

Neid pistikprogramme saate installida ja aktiveerida, minnes saidile wp-admin »Välimus» Installi pluginad.

Selles teemas kasutatavate nõutavate ja soovitatavate pistikprogrammide loend:

 • Täpsemad kohandatud väljad
 • ACF kordusväli (komplekteeritud)
 • ProteusThemes lühikoodid
 • Lehe koostaja SiteOrigin
 • SaidiOrigini vidinate kimp
 • Ühe klõpsuga demoimport
 • Portfelli postituse tüüp
 • Kontaktvorm 7
 • WP Featherlight
 • Leivapäts NavXT
 • ProteusThemes’i kohandatud külgribad
 • WooCommerce

8.2 Kontaktvorm 7

Meie kontaktilehe jaoks kasutame kontaktvormi 7. See on kood meie demos:

[tekst * teie nime klass: vormikontrolli kohahoidja "Eesnimi *"]
[e-post * teie e-posti klass: vormikontrolli kohahoidja "E-post *"]
[kirjuta oma õppeaine klass: vormikontrolli kohatäide "Õppeaine"]
[textarea teie sõnumi klass: vormikontrolli kohahoidja "Sõnum"]
Väljad tärniga * on kohustuslikud.
[esita klass: btn klass: btn-primaarne "SAADA SÕNUM"]

Pärast seda lihtsalt pange pistikprogrammi lühikood oma lehele Kontakt.

8.3 WooCommerce

See teema toetab WooCommerce’i põhilist integratsiooni.

Kui WooCommerce on aktiveeritud, näete seda teadet:

WooCommerce Alusta seadistamist

WooCommerce’i installimise alustamiseks klõpsake nuppu Käivita häälestusviisard. See käivitab häälestusviisardi, kus saate seadistada näiteks kaupluse lehti, poe asukohta, saatmiskulusid ja makse ning makseid.

WooCommerce'i häälestusviisard

Kui soovite mõnda seadet muuta, saate neid muuta saidil WooCommerce »Seaded. Ülaservas on palju sakke, mida saate oma vajadustele vastavaks konfigureerida.

Enamik meie teemasid on kaasas meie WooCommerce poe demotoodetega ja imporditakse automaatselt, kui impordite demosisu, kasutades meie valdkonnas juhtivat ühe klõpsu demoimpordi pistikprogrammi. Demoandmete impordi ajal peate olema kindel, et WooCommerce oleks aktiveeritud.

Siiski saate (valikuliselt) installida WooCommerce’i täiendavad demotooted. Valige Tööriistad »Impordi» WordPress ja importige demo XML-fail, mille leiate kaustast, kuhu WooCommerce teie serverisse installiti. Tavaliselt on see sees wp-sisu / pistikprogrammid / veebikaubandus / näivandmed / näivandmed.xml. Samuti märkige ruut Failide manuste allalaadimine ja importimine, nii et ka kõik tootepildid laaditakse alla.

Kui olete lõpetanud, peaksite nägema järgmisi tooteid:

WooCommerce tooted

Kui soovite teatud tooteid esile tuua, saate seda teha, klõpsates ülaltoodud tabelis tärnide sümbolil.

Kui olete seadetega lõpule jõudnud, minge välimusele »vidinad.

Pukseerige WooCommerce vidinad, mis algavad tähega “WooCommerce”, külgribale, mille nimi on Shop Sidebar.

WooCommerceri poe külgriba

See on kõik, teie WooCommerce pood on nüüd valmis!

Kogu täiendava teabe ja WooCommerce’i dokumentatsiooni leiate ametnikult
WooCommerce’i veebisait.

8.3.1 Adrenaliini kinkekaart

Oleme koostanud üksikasjaliku õpetuse kinkekaartide seadistamiseks ja müümiseks, mis on WooCommerce’is muutuv toode. Selle leiate meie teadmistebaasist.

8.3.2 Adrenaliini broneerimine

Oleme integreerinud kõige paindlikuma ja hõlpsasti kasutatava pistikprogrammi, et müüa otse teie veebisaidilt Adrenaline-teemalisi broneeringuid. Seda nimetatakse WooCommerce Appointments. Peagi ilmub selle seadistamise õpetus.

8.5 Leivapuru NavXT

Selle teema leivapätside toiteallikaks on Breadcrumbs NavXT plugin.

Kõik riivsaia seaded leiate menüüst Seaded »Leivapätsid NavXT. Sellele seadete lehele esmakordsel avamisel võib olla teade, millel on link Migreerige kohe lõpus klõpsake lihtsalt seda ja see viib teid õigete seadete lehele. Siin saate määratleda eraldaja (mis peaks meie teemade jaoks vaikimisi olema tühi), eri lehekülgede (lehed, kohandatud postitustüübid, taksonoomia jne) leivahierarhiad ja määrake muud riivsaiaga seotud asjad.

8.6 Vaiketoote riivsai

Vaatame, kuidas häälestada sellel teemal kasutatavaid vaikemaid riivsaite tooteid kohandatud postitüübi jaoks. Minema Seadistused »Leivapuru NavXT ja klõpsake vahekaarti Postitustüübid. Kerige jaotiseni Toote ja määrake toote juurleheks pood Leht ja kuna me seadsime juurlehe, võime ka keelata (tühistada) märkeruudu Tootearhiivi kuvamine. Ärge unustage sätteid salvestada.

8.7 SaidiOrigini vidinate kimp

SiteOriginil on palju häid vidinaid, mida saate kasutada redaktoris Page Builder või külgribadel. Vaatame vidinaid, mis vajavad spetsiaalset seadistamist.

8.8 SiteOrigin Google Maps

See on suurepärane Google Mapsi vidin, millel on palju sätteid (saate seada kohandatud markeri, lisada markerile teavet, kasutada erinevaid stiile kaarte ja palju muud). Enamik kasutajaid häirib esimene seade, mille nad peavad seadma, enne kui vidin korralikult tööle hakkab – see on Google Mapsi API-võti.

API sisestusvälja alt leiate selle lingi Google Mapsi API võtme lehele. Minge sellele lehele, logige sisse oma google’i kontole ja genereerige Google Maps API-võti. Kopeerige loodud API võti vidinasse. Nüüd saate hakata kasutama Google Mapsi vidinat ja määrama vidina muud sätted.

Märkus. Kui kasutate staatilist piltide kaarditüüpi, peate sisestama staatilise Google Mapsi API-võtme. Minge sellel staatilisel Google Mapsi lehel ja klõpsake nuppu “Hangi võti” nuppu, et genereerida staatiline Google Mapsi API-võti ja kasutada seda võtit hoopis vidinas.

9. Jalus

Ja viimane, kuid mitte vähem oluline, on meie jaluseala. Jaluse ala jaguneb järgmisteks osadeks:

9.1 ülemine jalus

Ülemine jalus jaguneb kolmeks osaks, mida selgitatakse järgmistes alajaotistes.

Jaluse Footer logo saate keelata jaotises Ilme »Kohandamine» Teema valikud »Footer, eemaldades märkeruudu Luba jaluse logo. Siin saate määrata ka logo ja võrkkesta versiooni, mis peaksid olema kõrge DPI-ga ekraanide korral tavalisest logost kaks korda suuremad (näide: teie tavaline logo on 300×150 pikslit, seega peaks teie võrkkesta logo olema 600×300 pikslit).

9.1.3 Jaluse kohandatud tekst

Selle kohandatud tekstiala saate keelata, kustutades kohandatud teksti sisu jaotises Ilme »Vidinad» Jalus. Sellesse tekstivälja saate lisada kõike, mida soovite (tekst, pildid, HTML-kood, lühikoodid, …).

9.1.4 Jaluse vidinad

Siin saate vidinaid lisada välimuses »Vidinad» Jalus. Selles piirkonnas on ka vähe valikuid Ilme »Kohanda» Teema valikud »Jalus. Saate muuta vidinate paigutust, kuvatavate vidinate arvu ja jaluse värve.

9.2 Alumine jalus

Alumisel jaluse alal on 4 kohandatud tekstivälja. Alumises jaluses vasakule, keskele (vasakule), keskele (paremale) ja paremale küljele saab lisada kohandatud teksti reaalajas kohandajas. Välimus »Kohanda» Teema valikud »Jalus.

10. Tõlked

10.1 Manuaalne tõlge

Kui soovite lisateavet adrenaliini teema tõlkimise kohta, siis vaadake seda linki.

10. 12WPML mitmekeelsete saitide jaoks

See teema toetab ametlikult WPML-i. Minge üle WPML-i veebisaidile, ostke tellimus ja laadige alla ja installige järgmised pistikprogrammid:

 • WPML mitmekeelne CMS
 • WPML-keelte tõlge
 • WPML-i tõlkehaldus

Pärast seda juhendab WPML-viisard mitmekeelse saidi õigesti seadistamist.

Viide: vidinaid ja teemavalikuid saab tõlkida ainult stringi tõlke abil.

11. Lisad

11. 1 demopildid

Kõik Adrenaline WP-s kasutatud pildid leiate saidilt Shutterstock.

Kõik Adrenaline WP demonstratsioonilehel kuvatavad pildid on autoriõigusega kaitstud ja tulevad teemaga udused (demosisu).

11.2 Tugi

Kui vajate lõppude lõpuks rohkem abi, võite meile kirjutada.

11.3 Muutustepäevik

Vaadake Adrenaline WP muutuste logi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me