Kaip priglobti svetainę pradedantiesiems (vietoje ir (arba) viešai)
Norint sukurti naują svetainę, reikia daug sprendimų, ypač susijusių su priegloba. Jei dar nesate tikri dėl nuosavybės teisių į svetainę, išsiaiškinti, kaip priglobti svetainę, gali greitai tapti painiava ir pribloškiančia.
Laimei, kai sužinosite apie jums prieinamas galimybes, nustatyti, ko jūsų svetainei reikia prieglobos srityje, yra gana paprasta. Išsiaiškinę pagrindus, turėtumėte priversti priimti protingus sprendimus ir pasirinkti sau ir jūsų auditorijai tinkamiausią prieglobos tipą..
Šis įrašas pateiks kai kurių žiniatinklio prieglobos pagrindų apžvalgą, įskaitant paaiškinimą, kas tai yra ir kodėl jis yra svarbus.
Tada aptarsime skirtumus tarp vietinio ir išorinio prieglobos ir apžvelgsime keletą svarbių jų naudojimo aspektų.
Turime daug ką aprėpti – taigi, pereikime prie to!
Kas yra interneto priegloba ir kodėl jums to reikia?
Priegloba, skirta priglobti svetainę internete
Kaip priglobti svetainę vietoje
Contents
- 1 Įvadas į interneto svetainių talpinimą: kas tai yra ir kodėl jums to reikia
- 2 Kaip priglobti svetainę internete (5 pagrindiniai aspektai)
- 2.1 1. Nustatykite geriausią svetainės prieglobos tipą
- 2.2 2. Išnagrinėkite papildomas galimybes, kurias teikia įvairūs teikėjai
- 2.3 3. Pažvelkite į skirtingų teikėjų klientų aptarnavimo parinktis
- 2.4 4. Nustatykite prieglobos biudžetą ir raskite sau tinkamiausią kainą
- 2.5 5. Sugalvokite, kaip įdiegsite „WordPress“ savo teikėjo serveryje
- 3 Kaip priglobti svetainę vietoje (2 būdai)
- 4 Išvada
Įvadas į interneto svetainių talpinimą: kas tai yra ir kodėl jums to reikia
Trumpai tariant, interneto priegloba yra paslauga, leidžianti tiesiogiai paskelbti savo svetainę internete. Žiniatinklio priegloba, dar vadinama prieglobos teikėju, yra įmonė, teikianti įrankius, kurių jums reikia šiam tikslui pasiekti.
Visų pirma tai apima serverį. Serveriai saugo svetainės failus, o interneto naršyklės gali su jais susisiekti, kad lankytojai pateiktų jūsų svetainės puslapius. Būtent tai priverčia surengti tokį pagrindinį svetainės nustatymo elementą – be jo jūs neturite galimybės viešinti savo svetainės.
Svarbu pažymėti, kad yra du būdai, kaip priglobti svetainę: (1) išorėje / viešai ir (2) vietoje.
Vietos priglobta svetainė saugoma jūsų kompiuteryje, o išorės priglobta svetainė saugoma teikėjo serveryje..
Jei jau žinote, kaip reikia priglobti savo svetainę, dabar galite pereiti prie išsamesnės informacijos:
- Priegloba, skirta priglobti svetainę internete
- Kaip priglobti svetainę vietoje
Nors galbūt norėsite atsisakyti išorinio prieglobos, kad sutaupytumėte pinigų, vietinis priegloba nėra pakankamai galinga net ir mažoje svetainėje. Jūsų vartotojai patirs labai lėtą krovimo laiką, o jūsų ištekliai greičiausiai bus ištempti.
Vietoj to, vietinės svetainės paprastai naudojamos bandymams ir plėtrai ar statymui, jas mato tik svetainės savininkas ir (arba) kūrėjas. Tada išoriškai priglobta svetainės kopija bus paviešinta vartotojams, palaikoma daug galingesnio prieglobos teikėjo serverio..
Vietinis ir išorinis priegloba dažnai naudojama kartu. Tačiau jei jums tiesiog reikia privačios svetainės plėtrai, jums gali prireikti tik vietinio prieglobos. Taip pat, jei jūsų svetainė yra labai maža ir paprasta, dažnai galite apsilankyti be sustojimo svetainės ir naudoti tik išorinį prieglobą.
Kaip priglobti svetainę internete (5 pagrindiniai aspektai)
Priimant internetinę svetainę, viskas nulemta vieno svarbaus sprendimo: kurį teikėją pasirinkti. Žemiau mes apibūdinome penkis pagrindinius aspektus, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis šį pasirinkimą.
1. Nustatykite geriausią svetainės prieglobos tipą
„WordPress“ vartotojams yra penki pagrindiniai prieglobos tipai, į kuriuos reikia atsižvelgti:
- Bendrai
- Virtualus privatus serveris (VPS)
- Skirta
- Debesis
- Tvarko „WordPress“ priegloba
Kiekvienas turi savo privalumų ir trūkumų. Labai mažos svetainės dažnai gali padaryti tik gerai naudodamos bendro naudojimo prieglobos planą. Tačiau kiti tipai suteiks jūsų svetainei daug erdvės augti ir greičiausiai užtikrins geresnį našumą ir daugiau veikimo laiko.
Konkretus „WordPress“ prieglobos planas gali būti labai naudingas, nes tam reikalingas tam tikras jūsų svetainės tvarkymo darbas. Jis taip pat paprastai teikia įrankius ar paslaugas, kurių jums vis tiek prireiks jūsų „WordPress“ svetainei, ir taip išvengsite papildomų pirkinių.
2. Išnagrinėkite papildomas galimybes, kurias teikia įvairūs teikėjai
Be to, kad priegloba jūsų svetainei yra viena iš jos serverių, daugelis prieglobos paslaugų teikėjų, ypač turintys valdomus „WordPress“ planus, siūlo patogias funkcijas, kurių galite norėti savo svetainei. Keletas bendrų yra šie:
- Domeno vardo registracija
- Turinio pateikimo tinklas (CDN)
- SSL sertifikatai
- Apsaugos priemonės, tokios kaip ugniasienės ar įprastas nuskaitymas
- Automatizuotos atsarginės kopijos
- Išoriškai įrengtos sustojimo zonos
- El. Pašto paslaugos
„WordPress“ prieglobos planuose kartais taip pat siūloma prieiga prie „premium“ temų, automatinių „WordPress“ atnaujinimų ir su „WordPress“ susijusių klientų palaikymo. Neabejotinai verta apsvarstyti, kokių papildomų funkcijų jums gali prireikti ar norėti jūsų svetainėje.
Klientų palaikymas yra pagrindinis bet kurios prieglobos paslaugos elementas. Jūsų santykiai su prieglobos paslaugų teikėju greičiausiai bus ilgalaikiai, todėl svarbu, kad jis galėtų suteikti bet kokią jums reikalingą pagalbą, susijusią su jūsų paskyra, serveriu ar net pačia „WordPress“..
Savitarnos palaikymo parinktys, tokios kaip vartotojų forumai, dokumentacija ar net tinklaraščių įrašai, gali padėti greitai įveikti praeities iškilimus. Galimybė naudotis visą parą visą parą taip pat yra naudinga, jei norite greitai susisiekti su palaikymo tarnyba ir padėti pasiekti asmenį iš savo kompiuterio įmonės, jei įvyks su serveriu susijusi klaida.
Jei ieškote daugiau patarimų, susijusių su klientų aptarnavimu, mūsų 2018 m. „WordPress“ prieglobos apklausoje yra vertingų duomenų, į kuriuos galbūt norėsite atsižvelgti. Daugiau nei 800 „WordPress“ vartotojų įvertino keletą populiarių prieglobų tiek savo bendrame, tiek „WordPress“ klientų aptarnavimo skyriuje, todėl žinosite, ko tikėtis.
4. Nustatykite prieglobos biudžetą ir raskite sau tinkamiausią kainą
Hostingas yra einamosios išlaidos. Daugelis paslaugų teikėjų reikalauja mokėti mėnesinius mokesčius, nors kai kurie siūlo metinius planus. Bet kuriuo atveju svarbu apgalvoti, ką galėsite sau leisti reguliariai.
Yra daugybė prieinamų prieglobos galimybių. Tačiau, kaip mes kalbėjome anksčiau, pigesni variantai kartais kyla su kitomis problemomis. Žiniatinklio priegloba dažnai būna situacija, kai jūs gaunate tai, ką mokate.
Kiekvienos svetainės biudžetas yra skirtingas, todėl mes negalime tiksliai nuspręsti, koks plano tipas jums tinkamiausias. Mūsų geriausia rekomendacija – ieškoti pigių planų, kartu užtikrinančių platų funkcijų spektrą ir aukštą našumą.
5. Sugalvokite, kaip įdiegsite „WordPress“ savo teikėjo serveryje
Galiausiai, visada verta apsvarstyti, kaip įdiegsite „WordPress“ savo naujojoje prieglobos paskyroje. Nors iš pradžių tai gali atrodyti nesvarbu, jūsų „WordPress“ diegimo parinktys gali labai pakeisti jūsų svetainės nustatymo paprastumą..
Nesvarbu, kurį hostingo teikėją pasirinksite, visada galėsite įdiegti „WordPress“ rankiniu būdu. Tai apima prieigą prie serverio per failų perdavimo protokolą (FTP), naudojant tokį klientą kaip FileZilla.
Kai kurie valdomi „WordPress“ pagrindiniai kompiuteriai taip pat siūlo diegimo vienu spustelėjimu parinktį, leidžiančią greitai įdiegti programinę įrangą savo paskyroje. Yra net planų, kurie ateina su iš anksto įdiegta „WordPress“, kuri yra lengviausias sprendimas.
Jei neturite laiko atlikti savo tyrimų šiuo klausimu, pateikiame geriausias šiuo metu rinkoje esančių prieglobos galimybių rekomendacijas (atsižvelgiant į jų kainą ir savybes):
- „SiteGround“ – optimizuotas „WordPress“ priegloba, nuo 3,95 USD / mėn., Leidžiama 1 svetainė, 10 GB vietos diske, iki 10 000 apsilankymų per mėnesį
- „Bluehost“ – pigi svetainės priegloba, nuo 2,95 USD / mėn., Leidžiama 1 svetainė, įtrauktas 1 nemokamas domeno vardas, 50 GB vietos diske, neišmatuotas pralaidumas
- „WP Engine“ – aukštos kokybės valdomas „WordPress“ pagrindinis kompiuteris, nuo 25 USD / mėn., Leidžiama 1 svetainė, 10 GB vietos diske, iki 25 000 apsilankymų per mėnesį, įtrauktos 35 ir daugiau „StudioPress“ temų
Kaip priglobti svetainę vietoje (2 būdai)
Yra keli būdai, kaip priglobti svetainę. Kuris jums tinkamiausias, priklausys nuo konkrečios svetainės poreikių, todėl pažvelkime į dvi populiarias galimybes.
1. Sukurkite svetainę naudodamiesi vietine internetine krūva
Vietinis žiniatinklio rinkinys, toks kaip XAMPP, yra programinė įranga, teikianti kelis komponentus, reikalingus vietos plėtrai, įskaitant žiniatinklio serverį. Pagrindinis šio metodo pranašumas yra tas, kad jis suteikia jums didžiausią valdymą jūsų svetainėje:
Be to, „XAMPP“ saugo jūsų vietinę svetainę visiškai privačią ir neprieinamą kitiems vartotojams. Neigiama yra tai, kad jį nustatyti šiek tiek sunku. Turėsite įdiegti „XAMPP“ ir rankiniu būdu įdiegti „WordPress“, kad jis būtų parengtas ir paleistas.
Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad nors ir naudodami „WordPress“ svetainę, esančią per XAMPP, galite išbandyti disko papildinius ar praktikuoti kodavimą, negalite jo naudoti norėdami sukurti tikrą inscenizacijos svetainę. Dėl skirtingos aparatinės įrangos konfigūracijos funkcijos, veikiančios „XAMPP WordPress“ diegime, nebūtinai veiks tiesioginėje „WordPress“ svetainėje..
2. Prisiregistruokite prie virtualios smėlio dėžės aplinkos
Daug lengvesnis būdas sukurti vietinę „WordPress“ svetainę ir nustatyti tiesioginę savo svetainę yra naudoti virtualią smėlio dėžės aplinką. Šios platformos, įskaitant „Local by Flywheel“, leidžia lengvai sukurti vietines „WordPress“ instaliacijas:
Vietinis „Flywheel“ yra visiškai laisvas naudoti. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai prisiregistruoti, atsisiųsti programą ir pradėti kurti svetaines. Tačiau norėsite įsitikinti, kad sukonfigūravote nustatymus taip, kad jūsų svetainės nematytų paieškos varikliai.
Be to, atminkite, kad nors jūsų svetainės bus priglobtos vietoje, jūs vis tiek techniškai pasitikite trečiosios šalies ištekliais. Jei „smagratis“ nustotų palaikyti platformą, turėtumėte rasti kitą sprendimą (nors nėra požymių, kad tai galėtų įvykti bet kada).
Išvada
Kalbant apie interneto prieglobą, turite daug galvoti. Išmokdami prieglobos pagrindus ir kaip ji veikia, galite padėti priimti pagrįstus sprendimus, kaip priglobti „WordPress“ svetainę.
Tai reiškia, kad reikia nepamiršti skirtumų tarp vietinio ir išorinio prieglobos ir jūsų galimybės juos naudoti:
- Vietinis priegloba apima kompiuterio naudojimą kaip jūsų svetainės serverį ir jį galima nustatyti naudojant vietinį interneto krūvą, pvz., XAMPP, arba virtualią smėlio dėžės aplinką, tokią kaip „Local by Flywheel“..
- Išoriniam prieglobai (internete) reikia pasirinkti prieglobos teikėją. Priimdami sprendimą norėsite atsižvelgti į prieglobos tipus, funkcijas, klientų palaikymą, kainą ir diegimo paprastumą. Mes rekomenduojame pagrindinius kompiuterius: „SiteGround“ (3,95 USD / mėn.), „Bluehost“ (2,95 USD / mėn.) Ir „WP Engine“ (25 USD / mėn. – aukščiausios klasės pagrindinis kompiuteris)..
Ar turite klausimų, kaip priglobti svetainę? Paklauskite jų žemiau esančiame komentarų skyriuje!
* Šiame įraše yra filialų nuorodos, tai reiškia, kad jei spustelėsite vieną iš produktų nuorodų ir nusipirksite produktą, gausime komisinį atlyginimą. Vis dėlto nesijaudinkite, vis tiek sumokėsite standartinę sumą, todėl iš jūsų nereikės mokėti.