Ako nastaviť všetko v jednom balíčku SEO: Vaša alternatíva SEO

Keď ľudia premýšľajú o optimalizácii vyhľadávacích nástrojov (SEO) a WordPress, ich myseľ často preskočí priamo na vaše SEO. Koniec koncov, je to najpopulárnejší SEO plugin pre WordPress, ale je to jediná dobrá voľba? Vôbec nie, a určite by ste sa mali zoznámiť s konkurenciou. V tomto prípade ide o balík SEO All In One.


Balík SEO All In One je jedným z najpopulárnejších dostupných doplnkov WordPress, ale nepribližuje sa mu toľko pozornosti ako vaše SEO. Z tohto dôvodu sme sa rozhodli, že sa na to dlho pozrieme, aby sme zistili, čo ponúka.

V tomto článku sa budeme venovať jeho funkciám, informáciám o cenách a prevedieme vás základnými nastaveniami. Potom si ukážeme, ako sa porovnáva s vašim SEO. Začnime! Tu je návod, ako nastaviť všetko v jednom balíčku SEO:

Úvod do doplnku All In One SEO Pack

Balík SEO All In One bol od roku 2007 stiahnutý viac ako 30 miliónov krát a aktívne sa inštaluje na viac ako milión webových stránok WordPress. Ako už názov napovedá, jedná sa o SEO riešenie typu všetko v jednom pre používateľov všetkých úrovní zručností.

Doplnok je dielom niekoľkých vývojárov, ale hlavne Michaela Torberta – organizátora WordPress a organizátora Meetup. V súčasnosti bol doplnok preložený do 57 jazykov.

Kľúčové vlastnosti:

 • Podporuje súbory XML.
 • Zahŕňa podporu pre Google Analytics a Google Accelerated Mobile Pages (AMP).
 • Dodáva sa s vlastným zabudovaným rozhraním API.
 • Integruje sa s WooCommerce.
 • Generuje metaznačky automaticky.
 • Zahŕňa niektoré vylepšenia výkonu WordPress (viac o tomto neskôr).

Cena:

Balík SEO All In One je bezplatný doplnok s prémiovým ekvivalentom, ktorý stojí neobmedzenú licenciu na web za 79 dolárov ročne.

Prémiová verzia obsahuje niekoľko pridaných výhod, napríklad prioritnú podporu, prístup k videonávodom, rozšírené možnosti služby Google Analytics a ďalšiu integráciu sociálnych médií. Bezplatná verzia je však celkom dobrá a je to produkt, na ktorom je táto recenzia založená.

Ako nastaviť všetko v jednom balíčku SEO

Znalosť základných funkcií doplnku nestačí na porovnanie s vašim SEO, takže prejdeme jeho základným nastavením. Po nainštalovaní doplnku nájdete nový Všetko v jednom SEO kartu v bočnej ponuke oblasti správcu WordPress.

Nastaviť všetko v jednom balíčku SEO: hlavná obrazovka.

Drvivá väčšina nastavení, s ktorými budete počas používania doplnku pracovať, je priamo na tejto obrazovke. Už od začiatku si všimnete, že rozloženie nie je také štýlové ako vaše SEO, ale nejde o sprievod krásy, zamerajme sa teda na podstatu.

Všeobecné nastavenia

Základná sada:

All In One SEO všeobecné nastavenia.

Každé nastavenie obsahuje odkaz na otáznik vľavo, ktorý vedie k dokumentácii doplnku. Ak si nie ste istí určitým nastavením, znamená to, že pomoc je len kliknutie.

Všeobecné nastavenia zahŕňajú konfiguráciu kanonických adries URL, vynútenie HTTPS a ďalšie. Vo všeobecnosti dodržiavajte predvolené hodnoty pre tieto možnosti, pokiaľ neviete, čo robíte. Pokiaľ ide o nútenie vášho servera načítať cez HTTPS, ak máte certifikát, choďte naň!

Nastavenia domovskej stránky, názvu a vlastných typov príspevkov

Nastavenia domovskej stránky sa zobrazujú pod všeobecnými nastaveniami a dajú sa použiť na nastavenie názvu, popisu a kľúčových slov vašej domovskej stránky.

Nastavenia domovskej stránky All In One SEO.

Akonáhle sa presunieme na internet, veci sa stanú zaujímavejšími Názov titulu oddiel. Tu môžete určiť konkrétne nastavenia pre celý váš obsah WordPress. Ak dávate prednosť inému štýlu nadpisov, odporúčame vám držať sa predvolených nastavení. Ak áno, nezabudnite aktualizovať každé pole podľa toho, aby zostalo konzistentné.

All In One SEO nastavenie názvu.

Vlastné typy príspevkov V tejto sekcii môžete zapnúť alebo vypnúť možnosti SEO pre akýkoľvek druh príspevku. Ak nevidíte sami seba, ako by ste sami robili SEO prácu, môžete ich vypnúť.

All In One SEO vlastné nastavenie typu príspevku.

Po nastavení vlastného typu príspevku nájdete množstvo samo-vysvetľujúcich nastavení, ktoré môžete použiť na overenie svojho webu pomocou vyhľadávacích nástrojov, vylúčenie konkrétnych príspevkov a stránok z indexovania vyhľadávacieho nástroja a ďalšie rozšírené možnosti doladenia..

Nastavenia kľúčových slov

Posledná časť všeobecných nastavení je Nastavenia kľúčových slov oddiel. V tejto časti môžete povoliť alebo zakázať používanie meta kľúčových slov (ktoré majú pochybnú hodnotu). Ak ty robiť povoliť kľúčové slová, máte tiež možnosť použiť svoje kategórie a značky ako meta kľúčové slová a automaticky generovať kľúčové slová.

Nastavenie kľúčových slov All In One SEO.

Rôzne nastavenia

Na vrchole možností optimalizácie ponúka balík SEO All In One tiež niekoľko všeobecných vylepšení výkonu pre vaše webové stránky WordPress. Nájdete ich na adrese Všetko v jednom SEO> Výkon.

Dostupné možnosti zahŕňajú možnosť úpravy limitu pamäte (ktorá sa môže prepísať, preto odporúčame vykonať ju manuálne), predĺženie času vykonávania, aby sa zabránilo vypršaniu časového limitu, a vynútenie prepisovania, aby doplnky a motívy neprepísali nastavenia titulov:

Všetko nastavenie výkonu SEO v jednom.

Úpravy názvov a popisov

Ak ste už využívali službu SEO, už ste oboznámení s procesom úpravy názvov a popisov stránok. Po nainštalovaní balíka All In One SEO Pack sa do editora príspevkov pridá nové meta box admin a môžete ho použiť na vytvorenie vlastného názvu a popisu pre každý príspevok a stránku..

Pre každý príspevok alebo stránku môžete vytvoriť vlastný názov a popis.

Povolenie ďalších funkcií

V tomto okamihu sa možno budete zaujímať o prvky, ako je integrácia Open Graph a súbory XML. Balík SEO All-One v predvolenom nastavení tieto funkcie nenastavuje. Môžu však byť povolené tým, že pôjdete na Všetko v jednom SEO> Správca funkcií.

Pomocou správcu funkcií môžete povoliť metaúdaje Open Graph a súbory XML Sitemap.

Medzi ďalšie funkcie, ktoré sú k dispozícii v Správcovi funkcií, patrí podpora pre vlastné nastavenie robots.txt súbory, nástroj na import a export nastavení a blokovač zlých bot.

Porovnanie všetkých balíkov SEO One a SEO SEO

Balík SEO All In One robí fantastickú prácu ako komplexný nástroj SEO, ktorý je vynikajúci pre začiatočníkov aj pokročilých používateľov.

Najväčší úspech, ktorý máme s balíkom All In One SEO, je to, že jednoducho nie je tak intuitívne alebo vyleštené ako vaše SEO. Okrem toho neponúka vstavané nástroje na čítanie a optimalizáciu kľúčových slov, ktoré ponúka váš SEO. Pravda je však taká, že ide o skutočne chvály nad SEO, a nie o zásadné gripy s balíkom SEO All-One..

Ak ste v oblasti optimalizácie kľúčových slov dobre oboznámení a nechcete alebo nepotrebujete pomoc s čitateľnosťou obsahu, môže byť pre vás nástrojom All In One SEO Pack. Stručne povedané, odporúčame, aby začiatočníci držali Yoast SEO. Ak však máte s optimalizáciou kľúčových slov trochu skúseností, balík SEO All In One vám vyhovie vašim potrebám.

záver

Zatiaľ čo váš výber zostane našim preferovaným výberom pre SEO WordPress, boli sme príjemne prekvapení balíkom SEO All In One. Je to robustný nástroj, vďaka ktorému je SEO na stránke prechádzkou v parku vďaka funkciám ako:

 1. Jednoduchá optimalizácia názvu a popisu pre každý typ príspevku.
 2. Ľahké generovanie XML súborov Sitemap a metaznačiek Open Graph.
 3. Vynikajúca dokumentácia, ktorá je pohodlne prepojená s každým nastavením doplnku, čo uľahčuje získanie pomoci v prípade potreby.

Máte nejaké otázky týkajúce sa nastavenia balíka SEO All In One? Neváhajte ich odoslať v sekcii komentárov nižšie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map