10 bezplatných widgetů WordPress k vytvoření lepšího postranního panelu

Widgety jsou jednou z nejvíce přizpůsobitelných funkcí WordPress. Umožňují přidat do vašeho postranního panelu WordPress spoustu různých funkcí, jakož i další oblasti, které přijímají widgety. Nejlepší ze všeho je, že najdete spoustu bezplatných widgetů WordPress – takže ani nemusíte otevírat peněženku, abyste získali jejich výhody.


Jediným problémem však je, že WordPress ve výchozím stavu nepřichází s mnoha widgety. Ale…

Jak je tomu často, můžeme tento problém vyřešit pomocí pluginů. Existuje celá řada zásuvných modulů online, z nichž některé vám umožňují implementovat působivé funkce.

V tomto článku se chystáme mluvit o tom, jaké jsou widgety, a vysvětlíme, proč byste je mohli potřebovat více. Poté vám představíme deset bezplatných widgetů WordPress, které zvýší váš web. Pojďme si točit!

Co jsou widgety WordPress (a proč byste je mohli potřebovat více)

Widgety WordPress jsou malé pohyblivé prvky, které lze umístit na libovolnou stránku vašeho webu. Dělají řadu věcí, například zobrazují vaše nedávné příspěvky, přidávají vyhledávací lištu a spoustu dalších.

Karta widgety, kde můžete používat své bezplatné widgety WordPress

WordPress umožňuje snadno přidat widgety do sekcí postranního panelu a zápatí.

Co je na widgetech příjemné, je to, že vám umožňují přidávat na vaše stránky pokročilé funkce, aniž byste je museli individuálně přizpůsobovat. Navíc můžete mikromanažovat umístění svých widgetů a přidávat je na svůj postranní panel nebo zápatí v libovolném pořadí, v jakém chcete..

Jak jsme však již zmínili, WordPress nedodává mnoho možností. Dobrou zprávou je, že pomocí pluginů můžete získat přístup k tunám bezplatných widgetů WordPress.

10 bezplatných widgetů WordPress, které vám pomohou vylepšit váš web

V tomto seznamu jsme se rozhodli zaměřit na widgety, které na váš web přidávají nové užitečné funkce. U každého z nich vám poskytneme stručný přehled a pomůžeme vám určit, které stránky by se mohly hodit pro váš web.

Pro všechny tyto widgety je můžete nainstalovat stejně jako jakýkoli jiný plugin WordPress.

1. Kontaktujte widgety

Existuje spousta řešení pluginů pro nastavení vlastních kontaktních formulářů, ale často obsahují více funkcí, než potřebujete. Pokud chcete pouze vytvořit sekci jednoduchých kontaktů, je skvělou volbou zásuvný modul Contact Widgets. Tento nástroj umožňuje vytvářet stylové widgety, které obsahují kontaktní informace, mapy a další.

2. Ohlasy Widget

Ohlasy jsou účinným způsobem, jak zvýšit důvěru mezi vašimi zákazníky, a zásuvný modul Ohlasy vám poskytuje snadný způsob, jak zobrazit své recenze pomocí posuvníků, seznamů a dokonce i videí. Navíc můžete do něj vložit widgety, které vytvoříte, kamkoli budete chtít, pomocí krátkých kódů.

3. Widget Nedávné příspěvky s náhledy

WordPress již obsahuje a Poslední příspěvky vlastní widget, ale vše, co dělá, je zobrazit seznam titulů příspěvků. To je slušný začátek, ale zobrazování doporučených obrázků je také lepší způsob, jak upoutat pozornost vašich návštěvníků. Naštěstí vám plugin Widget s náhledy umožňuje udělat to snadno.

4. Widget Map Google

Máte-li pro svou firmu nastaven web, včetně mapy je jednoduchý způsob, jak uživatelům usnadnit jejich lokalizaci. Použití vyhrazeného widgetu je často nejúčinnějším způsobem, jak přidat Google Map na jeden z vašich příspěvků nebo stránek WordPress. Pomyslně pojmenovaný Widget Map Google vám poskytuje snadný způsob, jak toho dosáhnout. Můžete přidat miniaturu své mapy a dokonce k ní přidat špendlíky a titulky.

5. Rating-Widget

Podrobné posudky mohou být velmi užitečné, ale někdy si lidé chtějí jen rychle posoudit kvalitu svých služeb nebo obsahu. Systém hodnocení hvězdičkami je elegantní způsob, jak uživatelům poskytnout zpětnou vazbu během několika sekund. Pomocí pluginu Rating-Widget můžete do svých příspěvků, stránek, produktů WooCommerce a dokonce i jednotlivých autorů přidat systémy hodnocení hvězdičkami..

6. Kalendář událostí

WordPress se dodává s Kalendář widget, ale sleduje pouze vaše nejnovější příspěvky. Pokud chcete uživatele upozornit na nadcházející události a důležitá data, budete muset použít plugin, jako je Kalendář událostí. Každá událost, kterou vytvoříte pomocí tohoto pluginu, může obsahovat informace o místech, organizátorech, mapách umístění a další. Navíc můžete importovat události z platforem, jako jsou Google Calendar a Facebook, aby vám usnadnil život.

7. Widget sociálních médií

Widget Social Media Widget umožňuje snadno přidávat poutavé ikony a předvést všechny vaše sociální profily. Podporuje všechny hlavní sociální sítě, jako je Facebook, Twitter, atd. Ale zahrnuje také spoustu menších sítí, jako je Vimeo, DeviantArt, Bandcamp a další.

Pokud chcete pouze ukázat své profily sociálních médií, je tento widget dobrou volbou.

8. Feature Widget stránky

Někdy možná nebudete chtít zahrnout plnohodnotného Poslední příspěvky v postranním panelu a místo toho mají jednu stránku. Plugin Feature a Page Widget vám umožňuje právě to. Pomocí tohoto nástroje si budete moci vybrat konkrétní stránku nebo příspěvek, který chcete zobrazit, vybrat vlastní rozvržení a dokonce upravit jeho vzhled.

9. Snadný profil Widget

Poskytnout svým čtenářům rychlý způsob, jak se o vás dozvědět více, je skvělý způsob, jak zvýšit důvěru. Navíc můžete také použít biografii jako příležitost k propagaci vašich profilů sociálních médií. Pokud vám to zní jako oboustranně výhodné, pak může být plugin Easy Profile Widget přímo v uličce. Je to jednoduchý nástroj, který vám umožní zobrazit odkazy na bio a sociální média na vašem webu.

10. Populární příspěvky WordPress

V neposlední řadě jsou populární seznamy příspěvků jedním z nejúčinnějších způsobů, jak zaměřit návštěvníky na obsah, o který by se mohli zajímat. Použití widgetu k přidání této funkce dává velký smysl, protože tento seznam můžete pohodlně najít na postranním panelu. V takovém případě vám plugin WordPress Popular Posts umožňuje přidat tento typ widgetu a upřesnit kritéria, pro které by se příspěvky měly zobrazovat.

Populární seznamy příspěvků.

Seznamy oblíbených příspěvků umožňují návštěvníkům dohnat vaše největší hity.

Závěr

Bezplatné widgety WordPress jsou jedním z nejjednodušších způsobů, jak na své stránky přidat nové funkce, jako jsou vlastní kontaktní formuláře, nadcházející události a mapy do vaší polohy (mezi mnoha dalšími možnostmi). Nalezení správných widgetů může vašemu webu pomoci a lépe pracovat přidáním dalších funkcí. Nebojte se experimentovat s bezplatnými widgety WordPress, které jsme vám v tomto seznamu představili, dokud nenajdete kombinaci, která vám nejlépe vyhovuje.

Máte nějaké dotazy ohledně bezplatných widgetů WordPress, o kterých jsme hovořili v tomto článku? Zeptejte se v sekci komentářů níže!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map