Použití produktu Print-on-Demand k prodeji vlastního zboží na WordPress: Příručka pro začátečníky

Téma monetizace webových stránek je jedním z nejběžnějších a také jedním z nejzáhadnějších tam. Mluvili jsme hodně o zpeněžení na jiných místech a existuje spousta metod, jak si udělat čas s webem. Ale co takhle podívat se na něco, co by na první pohled nebylo tak zřejmé? Zde přichází do hry vlastní zboží a myšlenka tisku na vyžádání na WordPress.

Jinými slovy, co nabídnout publiku nějaké hrnky, trička a nejrůznější věci? Vítáme Fionn Concannon, který nám všem řekne, jak se to stalo.

Toto je příspěvek Fionn Concannon:

Elektronický obchod je prosperujícím odvětvím. Podle společnosti Shopify dosáhly transakce elektronického obchodu v roce 2017 2,3 miliardy dolarů, což představuje pouze 10% maloobchodního prodeje pouze v USA. Navíc 11% zákazníků používá chytré telefony k pravidelnému nakupování a pro radu a informace se obrací na sociální média.

Trendy do budoucna naznačují, že elektronický obchod bude mobilní, sociální a globální. Časopis Forbes radí věnovat pozornost těmto trendům v elektronickém obchodování: e-mailový e-obchod, meziresortní spolupráci, zapojení zákazníků a hlasové vyhledávání.

Při explozi elektronického obchodu došlo k vytvoření nových podniků, ale také to znamenalo, že tradiční podniky se přizpůsobily technologiím. To platí zejména pro vydavatelský sektor. Tisk a hromadné ukládání knih přestaly být volbou a preferovaný model přešel na tisk na vyžádání (PoD). To znamená, že vydavatelé mohou nyní vydávat knihy poté, co zákazník zaplatí, čímž se sníží riziko.

Tento systém však není výhradně vydavatelským společnostem. Služby tisku na vyžádání nabízejí online maloobchodníkům ve všech průmyslových odvětvích vynikající příležitosti a pomáhají kreativám zpeněžit vlastní práci. Tento článek prozkoumá, jak se vlastní zboží a elektronický obchod integrují a jak to navždy změnilo krajinu.

Tisk na vyžádání na WordPress: Kdo těží? Přehled

Malé podniky mohou podle potřeby vyrábět a prodávat vlastní značkové zboží prostřednictvím elektronického obchodu poháněného WordPress. Tímto způsobem malé a střední podniky snižují rizika, jako je například přebytek neprodaných zásob, investování času a peněz do výroby, skladování zásob a dodání. Chyby lze napravit v reálném čase a nemusíte si dělat starosti.

Z tohoto vývoje těží také umělci a kreativní řemeslníci. Model tisku na vyžádání otevírá mnoho možností pro zahájení nového podnikání a prodej jejich výtvorů. Pokud působíte v tvůrčí oblasti a zahájíte nový podnik, vše, co potřebujete, je vytvořit jednoduchý web WordPress, dát na něj WooCommerce a propagovat svůj online obchod prostřednictvím digitálních kanálů. Můžete prodávat své vlastní zboží bez souvisejících rizik

Platformy, které můžete použít pro model tisku na vyžádání

Vytvoření e-commerce shopu s PoD se může zdát skličujícím úkolem, zejména pokud nejste technicky zdatní. Existuje však mnoho zdrojů, které vás provedou procesem spuštění internetového obchodu s WordPress. K jeho zahájení navíc nepotřebujete mnoho investic – ani inventář ani fyzický prostor.

První věcí, kterou potřebujete, je vybrat platformu, která bude integrována do WordPress a bude hostit váš obchod. V závislosti na vašich schopnostech budou některé fungovat lépe než ostatní. Pokud jste například začátečník, je lepší zvolit platformu se snadno použitelným rozhraním, ale pokud jste zkušenější, pravděpodobně budete potřebovat platformu, která umožní více přizpůsobení, aby ji přizpůsobila vašim konkrétním potřebám.

Nejprve se postaráme o slona v místnosti. Nikdo vás nutí používat WooCommerce. Je to jedna z možností, ano, ale není to nutné. Můžete bezpečně používat jiné platformy a integrovat je pouze s nastavením WordPress na povrchu.

Zde je přehled tří nejpopulárnějších platforem elektronického obchodování, které můžete použít:

Nakupujte

Tato platforma je velmi přímá a snadno použitelná. Stačí si vybrat jeden z plánů, propojit svou doménu s účtem Shopify, nastavit svůj design / šablonu, přidat své produkty a možnosti platby. A je to! Váš obchod je připraven k objevení.

Adelina Tuca nedávno uvedla 20+ nejlepších témat Shopify, což rozhodně stojí za přečtení.

Shopify: použijte pro tisk na vyžádání na WordPress

Chcete-li integrovat svůj katalog pro PoD, stačí vybrat nejvhodnější aplikaci Shopify a nainstalovat ji.

Shopify je všestranná služba, která rovněž poskytuje zabezpečení finančních transakcí, spolehlivý zákaznický servis, pomoc s marketingem a designem a výběr doplňků pro přizpůsobení obchodů s elektronickým obchodem. Tato platforma byla v popředí elektronického obchodu se zbožím na míru a nadále přitahuje podnikatele z mnoha různých průmyslových odvětví..

Když máte všechno nastaveno ve službě Shopify, můžete vložit kódy pro tlačítka pro nákup a umístit je na svůj web WordPress pro hladkou integraci.

Magento

Magento je open-source e-commerce řešení. Díky své flexibilitě je jednou z nejpopulárnějších platforem na trhu. Magento nabízí bezplatnou komunitní verzi a také některé placené možnosti. Může být integrován do vašeho webu WordPress pomocí pluginu a pro vaši službu PoD budete muset nainstalovat jedno z jejich rozšíření.
magento

Hlavní výhodou použití Magento je, že má mnoho funkcí, intuitivní rozhraní a flexibilitu pro přizpůsobení každého aspektu. Má komunitu uživatelů, kteří průběžně vytvářejí nová rozšíření, a existuje spousta podpory. Cena se však zvyšuje, pokud potřebujete složitější službu, a často může být obtížné najít dobré vývojáře, pokud je to požadováno.

Celkově je to možnost pro pokročilejšího uživatele, který potřebuje velmi specifické funkce a pravděpodobně pracuje ve větším množství.

WooCommerce

WooCommerce je jednou z nejvýkonnějších platforem pro elektronický obchod.

WooCommerce je open-source e-commerce plugin pro WordPress a nyní jedno z nejpopulárnějších e-commerce řešení na webu.

Nabízí dobrý uživatelský dojem a základní funkce jsou zdarma.

WooCommerce

WooCommerce je skvělá platforma pro spouštění elektronického obchodování, zejména pokud již používáte WordPress. Má také integraci pro tisk na vyžádání a drop-shipping služby.

Existuje mnoho možností, jak svůj obchod přizpůsobit pomocí rozšíření WooCommerce. Tato platforma se také snadno naučí, zejména pokud již znáte WordPress. Je velmi populární, což znamená, že v případě potřeby existuje řada komunitní podpory.

Máte těžké rozhodnout? Zde je několik dalších čtení:

  • WooCommerce vs Magento – což je lepší?
  • Shopify vs WooCommerce – což je lepší?

Kdo používá tisk na vyžádání jako obchodní model?

Kreativy a návrháři

Vlastní zboží je pro kreativy skvělou příležitostí zpeněžit svou práci. PoD je na vzestupu a poskytuje vynikající příležitost umělci, fotografové, návrháři a všichni kreativní lidé, kteří se stanou podnikateli a prodávají svá řemesla online, bez fyzických potíží.

Umělci mohou vytvářet své návrhy obvyklým způsobem pomocí nástrojů jako Adobe Illustrator, InDesign nebo Photoshop. Poté mohou nahrát kvalitní obraz na svou vybranou platformu a PoD služba udělá zbytek. Produkt bude vytištěn a odeslán přímo k zákazníkovi.

Umění lze prodávat jako obvyklé tisky, ale můžete si ho nechat také na plátně, pouzdrech na telefon, trička, peřinách, polštářích atd. Navíc není nutné mít velké zásoby, protože tyto produkty se vytvářejí až po zákazník za ně zaplatil.

Podniky a malé a střední podniky

Pryč jsou dny, kdy podniky a malé a střední podniky musely objednávat velké množství zboží a vypořádat se s jakýmikoli nežádoucími nebo nepoužitými předměty. Ještě horší bylo odhalení chyby poté, co dorazila obrovská objednávka a byla za ni zaplacena. To by mohlo podniky nečekaně ochromit.

Tisk na vyžádání je nízko rizikovou možností pro jakoukoli firmu. Například náklady na doručení jsou minimalizovány a obvykle platí zákazník. Náklady na sklad se také sníží, protože nemusíte uchovávat žádný inventář. V tomto smyslu je likvidace nežádoucích nákladů také odstraněna, protože můžete kontrolovat částku, kterou objednáváte. Aktualizace a změny jsou obvykle zdarma a obvykle dochází k rychlému obratu ve výrobě.

Další výhodou je široká nabídka produktů, která obsahuje jedinečné značkové zboží. Ve světě, který se stal více homogenizovaný, se malé a střední podniky a malé obchody s elektronickým obchodem mohou odlišit od vlastních návrhů, které nejsou k dispozici nikde jinde na světě..

Bez inovativní technologie by to nebylo možné.

Propagace vašeho obchodu a vlastního zboží

Nyní máte svůj obchod v provozu a vytvořili jste nějaké skvělé zboží k prodeji. Nyní však musíte propagovat své podnikání v oblasti elektronického obchodování a jeho produkty a oslovit široké publikum.

Platformy, o nichž jsme hovořili dříve, budou nabízet marketingové poradenství a nástroje, ale musíte mít zavedenou dobrou strategii, abyste vynikli z davu a uspěli na konkurenčním trhu. Zde jsou 4 nejlepší kanály pro efektivní propagaci vašeho vlastního zboží.

SEO a PPC

Budete muset optimalizovat svůj web tak, aby jej našli vyhledávače. Toto je jedna z nejlepších dlouhodobých metod, jak zvýšit návštěvnost vašeho webu a zvýšit prodej. Váš web WordPress musí především dodržovat vlastní pokyny společnosti Google. Bezplatné nástroje, jako je Yoast, jsou ideální pro správu SEO v e-commerce obchodu WordPress.

SEO je rozsáhlá a komplexní praxe, zahrnující optimalizaci na místě a další taktiky, jako je vytváření odkazů a rozšiřování obsahu. Tento komplexní průvodce od společnosti Kissmetrics můžete vylepšit a zlepšit tak své SEO v oblasti elektronického obchodování. SEO vyžaduje hodně tvrdé práce a trpělivosti a tento praktický průvodce Alexem je ideální pro ty, kteří se na proces nezajímají..

PPC je bezprostřednější cestou na trh. Nejoblíbenější platformou pro PPC je Google AdWords. Jedná se o textové reklamy umístěné ve výsledcích vyhledávání nebo grafické reklamy umístěné v síti Google. Kampaně můžete přizpůsobit svému výklenku a díky cílení napříč několika reklamními sadami můžete být velmi podrobní. Stručný průvodce službou AdWords pro elektronický obchod stojí za přečtení, abychom porozuměli základům.

Obsahový marketing

Obsah je král. Měli byste vytvořit obsah pro své publikum, využít jeho potřeb, přání, zájmů a zájmů. Blog je dobrým prvním krokem, i když se zde nekončí marketing obsahu. Můžete si přečíst tento fantastický úvod k obsahové strategii a získat podrobné pokyny.

V podstatě musíte naplánovat, zda se váš obsah setkává s určitými fázemi kupní cesty, plus spojit se s vlivnými vlivy s cílem rozšířit dosah, a zahrnout sponzorovanou propagaci, abyste získali více obočí o nejlepším obsahu.

Obsah generovaný uživateli je skvělý a recenze nebo posudky mají stále zásadní místo v marketingovém mixu obsahu. Napsaný obsah je účinný, ale zvažte různá média, od videa po zvuk. Spojte se s partnery a spolupracujte na obsahových projektech.

Sociální média

Každý den používají sociální média miliardy lidí a pravděpodobně je budou používat i vaši zákazníci. Sociální média jsou skvělým kanálem k šíření obsahu, který jste vytvořili, k vybudování komunity sledujících a ke zvýšení přímého prodeje. Budete muset identifikovat, kde jsou vaši zákazníci, a pečlivě na ně zacílit vhodným obsahem.

Máte možnost se zaměřit na Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest, LinkedIn a mnoho dalších platforem na webu. Můžete se pustit do ekologických kampaní nebo investovat rozpočet do reklam a sponzorovaných příspěvků. Společenský svět je vaše ústřice!

souhrn

Spojením technologie a kreativity vznikají nové obchodní příležitosti. To je případ tisku na vyžádání, což povýší model elektronického obchodování na nové výšky. Kreativní odvětví mají nyní kontrolu a maximální flexibilitu a malé podniky již nemusejí investovat do akcií riskantní částky před prodejem. Model funguje pro všechny zúčastněné.

Schopnost vyrábět a prodávat Zvyk zboží znamená, že každý e-commerce obchod WordPress může kdykoli nabídnout jedinečnou řadu produktů. Zákazníci se již neomezují pouze na nákup produktů velké značky a podnikatelé mají solidní příležitost oslovit lidi z celého světa prostřednictvím digitálních kanálů.
O autorovi: Fionn Concannon je spoluzakladatelem a ředitelem společnosti KITE – místo, kde můžete hledat řešení pro tisk na vyžádání, si znovu představte.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me