4 greiti patarimai, kaip patobulinti „WordPress“ svetainės naršymo struktūrą

Jei norite sukurti kokybišką svetainę, turite daugiau dėmesio skirti ne tik tobulinti jos išvaizdą ir kurti aukščiausio lygio turinį. Taip pat turite padaryti savo svetainę lengvą naudoti. Vienas geriausių būdų tai pasiekti yra pagerinti „WordPress“ naršymą svetainėje.


Atsitiktiniai žiniatinklio valdytojai gali nesulaukti daug svetainių naršymo, tačiau labai svarbu užtikrinti puikią vartotojo patirtį. Padėję vartotojams lengvai naršyti jūsų svetainėje ir rasti konkretų ieškomą turinį, padidinsite tikimybę, kad jie prilips ir taps pakartotiniais lankytojais..

Šiame straipsnyje paaiškinsime, kaip patobulinti „WordPress“ naršymą svetainėje taip pat gali pagerinti jūsų vartotojo patirtį. Po to pateiksime keletą konkrečių patarimų, kaip patobulinti naršymą svetainėje. Įšokime!

Kaip dėmesys svetainės naršymui gali pagerinti jūsų „WordPress“ svetainę

Paprastos naršymo schemos, skirtos pagerinti „WordPress“ svetainės naršymą, pavyzdys.

Dažnai viskas, ko jums reikia, yra paprasta ir švari naršymo struktūra.

Jūsų svetainės naršymo struktūrą sudaro visi elementai, kuriuos vartotojai naudoja judėdami svetainėje. Pvz., Dauguma svetainių mėgsta laikytis paprasto naršymo meniu kiekvieno puslapio viršuje ir keleto pagrindinių nuorodų poraštėse, kad būtų saugios. Bet navigacija taip pat gali peržengti pagrindinius meniu ir apimti net paprastus dizaino pasirinkimus, tokius kaip spalvos.

Taigi, kaip sutelkimas į „WordPress“ svetainės naršymo struktūrą gali duoti apčiuopiamos naudos? Čia yra keli būdai …

 • Vartotojams bus lengviau apsilankyti jūsų svetainėje ir rasti ieškomą turinį, o tai yra labai svarbu, nes būtent tai ir rūpi didžioji dauguma jūsų lankytojų..
 • Galite pamatyti sumažintą atmetimo rodiklį, kuris visada yra pliusas.
 • Tai rodo, kad jums rūpi suteikti vartotojams gerą patirtį, kuri skatina pasitikėjimą.

Jei jau esate parduoti dėl idėjos atnaujinti savo svetainės navigaciją, tada skaitykite toliau. Mes pateiksime jums keletą patarimų, kaip patobulinti nereikia pradėti nuo nulio ar drastiškai pakeisti jūsų dizainą..

Keturi patarimai, kaip pagerinti „WordPress“ svetainės naršymą

Nesijaudinkite, jei jau turite svetainę ir ją veikia. Šiame skyriuje pateiktus patarimus lengva pritaikyti nenustatant naujų meniu nuo nulio. Vietoj drastiškų pokyčių daugiausia dėmesio skiriama naudojimo galimybėms.

1. Įdiekite vizualinę hierarchiją

„Google“ disko ekrano kopija.

„Google“ diskas naršo daugybę elementų, tačiau visi jie yra aiškiai atskirti.

Vaizdinės hierarchijos leidžia lankytojams iš pirmo žvilgsnio suvokti jūsų naršymo struktūrą. Tai galite padaryti atidžiai apsvarstydami kiekvieno elemento vietą, taip pat jo dydį, šriftą ir net spalvą.

Pvz., Paimkite straipsnį, kurį dabar skaitote. Jei norėtumėte nugrimzti, turėtumėte sugebėti greitai suvokti jo struktūrą ir turinį, stebėdami subpozicijas. Tai įmanoma, nes jie išsiskiria vizualiai. Ta pati sąvoka taikoma ir jūsų naršymo elementams.

Be to, kad lankytojams būtų lengva rasti norimą informaciją ir skyrius, aiški vizualinė hierarchija taip pat turėtų padėti jūsų svetainei atrodyti tvarkingesnei. Čia yra keletas patarimų, kurie padės atsikratyti šio kombo:

 • Pabandykite pabrėžti svarbiausius navigacijos elementus, pastatydami juos į strategines vietas.
 • Naudokite subpozicijas, kad atkreiptumėte savo vartotojų dėmesį į svarbius turinio skyrius.

Puiki vizualinė hierarchija yra susijusi su vieta ir diferenciacija. Tai reiškia, kad turite būti tikri, kad pagrindinius svetainės elementus lengva rasti ir jie išsiskirtų iš likusio turinio. Jei to atsiminsite, sukurti veiksmingą navigaciją turėtų būti lengva.

2. Optimizuokite naršymo juostos vietą

Pagrindinis „Netflix“ meniu.

Pagrindinį „Netflix“ meniu lengva rasti ir jis išsiskiria.

Kaip minėjome paskutiniame skyriuje, vieta, kuriai reikia navigacijos, yra svarbiausia. Tai reiškia, kad jis yra dvigubai svarbus kalbant apie jūsų pagrindinį naršymo meniu, nes tai yra pagrindinis būdas, kurį žmonės naudoja savo kelią į jūsų svetainę.

Daugeliu atvejų jūsų svetainėje turi būti lengvai naršoma paprastu viršuje esančiu meniu. Galų gale, tai yra tai, ko žmonės tikisi, ir dauguma lankytojų turėtų suprasti, kaip intuityviai bendrauti su tokio tipo meniu juosta. Vis dėlto, norėdami toliau optimizuoti savo pagrindinį meniu, galite apsvarstyti keletą dalykų:

 • Padarykite jį prilipusį prie ekrano viršaus, kad vartotojai galėtų bet kuriuo metu prie jo neprisijungdami kurti atsarginių kopijų.
 • Neslėpkite naršymo juostos už mygtuko, išskyrus mobiliuosiuose įrenginiuose, kuriuose yra mažiau vietos žaisti. Visais kitais atvejais naršymo juosta turėtų būti lengvai prieinama.

Trumpai tariant, jūs norite rasti pusiausvyrą tarp to, kad naršymo juosta būtų lengvai prieinama, o ne leisti, kad ji sumažintų jūsų likusią svetainės dalį. Šis balansas žymiai pagerins „WordPress“ svetainės naršymą.

Be to, svarbią vietą čia vaidina ir jūsų bendra turinio struktūra. Tiek kalbant apie vartotojo laimę, tiek apie SEO. Apie tai mes kalbėjome viename iš paskutinių pranešimų. Pažiūrėkite čia. Trumpai tariant, pagerinę savo turinio struktūrą, pagerinsite ir „WordPress“ svetainės naršymą.

3. Naudokite patrauklią spalvų schemą

Ryškių spalvų derinio pavyzdys.

Oranžinė ir sodriai raudona spalvos sukuria ryškų spalvų derinį.

Iki šiol mes kreipėme dėmesį į tai, kaip patobulinti „WordPress“ svetainės naršymą naudojantis pritaikomumu, tačiau dabar laikas kalbėti apie stilių ir, konkrečiau, spalvas.

Naudodamiesi tinkamomis spalvomis, jūsų naršymo meniu atrodys ne tik puikiai, bet ir pagerins jūsų meniu efektyvumą. Naudojant akį traukiančias spalvas, turinčias gerą kontrastą, lankytojai gali padėti greičiau atpažinti svarbias nuorodas ir elementus, taip pat atskirti naršymo parinktis nuo likusio turinio..

Natūralu, kad negalime tiksliai pasakyti, kokias spalvas naudoti, nes tai dažniausiai yra asmeninis sprendimas. Ką mes gali tai yra, pateikite ilgą svetainių sąrašą su akį traukiančiomis spalvų schemomis, kurios jus įkvėps, ir dešimtimis įspūdingų spalvų derinių, kuriuos galėsite išbandyti savo svetainėje. Kruopščiai parinktas spalvų derinys suteiks jums natūralų būdą patobulinti „WordPress“ svetainės naršymą išryškinant meniu ir juos išskiriant..

4. Apsvarstykite galimybę naudoti džiūvėsėlius

Duonos riekės iš esmės rodo jūsų naršymo hierarchiją tinklaraščio viršuje. Tikriausiai matėte juos įvairiose „WordPress“ svetainėse – dažniausiai jie atrodo taip:

Pradžia / Kategorija / Pavadinimas

Anot „Nielsen Norman Group“, jie turi „daug privalumų ir jokių praradimų“. Duonos riekės parodo skaitytojams jų dabartinę buvimo vietą, taip pat suteikia „prieigą vienu spustelėjimu aukštesniems svetainės lygiams“..

Kaip papildoma premija – duonos riekės gali padėti ne tik patobulinti „WordPress“ svetainės naršymą, bet ir pagerinti natūralios „Google“ paieškos rezultatų išvaizdą.

Ir tikrai nuostabu yra tai, kad jei naudojate „Yoast SEO“, savo svetainėje galite įgalinti duonos riekę tiesiai iš „Yoast“ prietaisų skydelio. Nereikia trečiosios šalies sprendimo!

Išvada

Tvirta tinklalapio naršymo struktūra yra labai svarbi teikiant malonią vartotojo patirtį. Kai kurie lankytojai gali nepastebėti jūsų įdėtų pastangų įsitikinti, kad naršymas yra paprastas ir intuityvus, tačiau jie vis tiek turės naudos. Jie galės greičiau rasti reikiamą turinį ir gali būti, kad proceso metu jie nebus nusivylę.

Čia yra keletas patarimų, kaip patobulinti „WordPress“ svetainės naršymą ir įsitikinti, ar ji pasiekia visus reikiamus ženklus:

 1. Įgyvendinkite vizualinę hierarchiją.
 2. Optimizuokite naršymo juostos vietą.
 3. Naudokite akį traukiančią spalvų schemą.
 4. Apsvarstykite galimybę į savo svetainę įtraukti džiūvėsėlių.

Ar turite klausimų, kaip patobulinti „WordPress“ svetainės naršymą? Klauskite toliau komentarų skiltyje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map