Kuidas seadistada WooCommerce’i variatsioone ja varieeruvaid tooteid

Võitlus selle üle, kuidas luua oma toodetele WooCommerce variatsioone?


Tootevariandid võimaldavad kuvada konkreetse üksuse jaoks mitu valikut, nii et kliendid saaksid valida, kumba nad soovivad. Ehkki selle funktsiooni kasutamiseks on mõned nipid, on pärast protsessiga harjumist lihtne loetleda tooteid, millel on nii palju variatsioone, kui soovite.

Selles postituses selgitame, millised on WooCommerce’i variatsioonid ja kuidas need toimivad. Siis tutvustame teile, kuidas neid oma toodete jaoks seadistada. Vaatame lähemalt!

Prindi WooCommerce’i variatsioonidele ja atribuutidele

Mõnikord on teie WooCommerce kaupluses loetletav toode ainult ühte tüüpi. Teisest küljest on paljudel kaupadel erinevaid võimalusi. Ainult mõned näited hõlmavad järgmist:

 • Erineva värvi ja / või suurusega rõivad.
 • Erinevate materjalivalikutega mööbel ja muud kodutarbed.
 • Mitme maitse, koostisaine, pealiskihi jne toidutooted (nt. restorani veebisaidi jaoks)

Enamik poode pakub vähemalt mõnda kaupa, millel on rohkem kui üks sort, ja paljud sõltuvad seda tüüpi toodetest suuresti. Õnneks pakub WooCommerce sisseehitatud viisi oma toodete lehtedele praktiliselt kõigi võimaluste lisamiseks.

See süsteem koosneb kahest põhifunktsioonist – atribuudid ja variatsioonid. Need kaks on sageli segaduses, seetõttu on oluline selgitada nende erinevust.

�� Atribuudid

Atribuudid on toote kirjeldused, võimaldades klientidel teada saada peamisi fakte toote suuruse, värvi, materjali ja nii edasi.

Nii võib teil olla näiteks kampsun atribuutidega “sinine” ja “vill” või kindla raskuse ja mõõtmetega reisikott:

WooCommerce'i atribuutide näide.

See teave on puhtalt kirjeldav. See on loetletud tootelehel, kuid kliendiga ei saa seda suhelda ega muuta.

�� Variatsioonid

Variatsioonid, teisest küljest on tegelikud valikud, mida klient saab teha. Näiteks kui klient saab valida „sinise” ja „punase” kampsuni vahel, on tegemist variatsiooniga.

Kui soovite lasta inimestel tegelikult erinevaid valikuid valida, peate lisama ka variatsioone. Näiteks võite anda klientidele valiku valida sama särgi kolme suuruse vahel:

WooCommerce'i variatsioonide näide.

Atribuute saab kasutada ilma variatsioonideta, lihtsalt selleks, et pakkuda klientidele lisateavet. Kui soovite aga kasutada WooCommerce’i variatsioone, peate esmalt atribuudid seadistama. Kui see tundub pisut segane, ärge muretsege – me tutvustame teile täpselt, kuidas protsess toimib.

Tootevariatsioonide loomine ja kuvamine WooCommerceis (3 sammu)

Nagu lubatud, näitame järgmise kolme sammu jooksul teile, kuidas seadistada oma kauplusesse WooCommerce variatsioone. Kui te pole seda veel teinud, siis kõigepealt peate installima ja seadistama WooCommerce. Siis saame tööle!

1. Seadistage oma WooCommerce toodete atribuudid

WooCommerce’i variatsioonide süsteem tugineb atribuutidele. Seetõttu peate iga seadistatava variatsiooni jaoks kõigepealt looma vastava atribuudi.

Selleks on mitu võimalust. Kuigi sina saaks luua atribuute üksikutele tootelehtedele, seda on kõige lihtsam seadistada spetsiaalses lehel Tooted> Atribuudid jaotis:

Vahekaart WooCommerce toote atribuudid.

Siin saate lisada uue atribuudi. Oletagem näiteks, et müüte erinevates värvides riideid. Võiksite oma atribuudile nimeks anda „Värv” ja anda sellele sama sõna nagu nälkjale. Nimi ja nälkja võivad olla kõik, mida soovite. Oluline on tagada, et need oleksid kirjeldavad ja hõlpsasti meeldejäävad.

Kui olete löönud Lisage atribuut nuppu, kuvatakse teie uus atribuut paremal menüüs:

Uue atribuudi WooCommerce lisamine.

Nüüd vali Seadistage tingimused. Sellel ekraanil saate lisada atribuudi iga versiooni jaoks uue kirje – siin tähendab see kõiki värve, milles riideid müüte. Lisage “roheline”:

WooCommerce'i värvi atribuut.

Võite jätkata nii palju värve, kui vaja, ükshaaval. Võite soovi korral lisada igaühe kirjelduse, kuid see pole vajalik (ja seda ei kuvata igal juhul paljudel WooCommerce’i teemadel).

Kui olete oma esimese atribuudi seadistamise lõpetanud, saate tagasi minna ja lisada nii palju teisi kui vaja. Võib-olla lisame oma rõivakaupluse jaoks individuaalsete atribuutidena suurusi ja materjale. Võite alati hiljem siia tagasi tulla, et teha ka täiendavaid muudatusi.

2. Määrake üksikule tootele atribuudid

Praegu on aeg panna oma uued atribuudid kasutamiseks. Avage WooCommerce’i toode – see võib olla kas uus või olemasolev toode – ja kerige alla jaotiseni Tooteandmed jaotis:

WooCommerce'i tooteandmete jaotis.

Otse kõrval Tooteandmed pealkiri, valige Muutuv toode rippmenüüst. See annab WooCommerce’ile teada, et soovite luua mitme valikuga toote ja muuta seadeid, millega peate mängima.

Seejärel avage Atribuudid vahekaardil valige üks loodud atribuutidest ja klõpsake nuppu Lisama:

WooCommerce'i atribuutide lisamine.

Nüüd saate valida atribuudid, mida kirjeldate praegu redigeeritavat toodet. Klõpsake nuppu Väärtused) menüü ja teie valikud ilmuvad:

WooCommerce'i atribuutide konfigureerimine.

Võite valida mitu võimalust – näiteks kui üksus on nii sinise kui ka punase värvi.

Samuti soovite veenduda, et mõlemad Nähtav tootelehel ja Kasutatakse variatsioonide jaoks on kontrollitud. Seejärel lööge nuppu Salvestage atribuudid nuppu.

Vajadusel saate üksusele täiendavaid atribuute lisada. Pöörame nüüd aga tähelepanu WooCommerce’i variatsioonidele.

3. Lisage oma tootele WooCommerce’i variatsioonid

Järgmisena valige Variatsioonid sakk. Kuni olete vähemalt ühe atribuudi seadistanud, saate selle võimaluse kasutada Lisage variatsioon:

Vahekaart WooCommerce Variatsioonid.

Tulemus Mine, ja näete uut rippmenüüd, kus saate valida atribuudi (näiteks kindla värvi):

WooCommerce'i variatsioonide lisamine.

Valige soovitud atribuut ja kohandage ülejäänud sätteid vastavalt vajadusele. Ainus nõutav väli on variatsiooni hind, kuid saate määrata ka toote laoseisu, kaalu, mõõtmed ja palju muud:

WooCommerce'i variatsiooni üksikasjad.

See võimaldab teil lisada iga variatsiooni kohta erinevat teavet.

Näiteks võiksite määrata erinevatest materjalidest valmistatud sama toote jaoks erinevad hinnad või sisestada erineva suurusega toote kordumatud mõõtmed.

Samuti saate muuta iga variatsiooni hinna ja sellega seotud üksikasjad identseks – see on täielikult teie enda otsustada.

Kui olete valmis, salvestage muudatused. Siis löö Mine järgmise variatsiooni loomiseks uuesti:

Toote mitu variatsiooni.

Siin saate valida uue atribuudi (näiteks erinevat värvi) ja kohandada selle teavet ülalkirjeldatud viisil. Seda protsessi saab korrata, et lisada nii palju WooCommerce’i variante, kui vaja. Lihtsalt ärge unustage, et kui olete valmis, salvestage muudatused kõigisse variantidesse ja kogu tootele tervikuna.

Järeldus

WooCommerce’i suurepärane asi on selle ülim paindlikkus. Saate luua nii lihtsaid või keerukaid tootelehti kui vajate. See tähendab, et saate seadistada väga põhitooteid või müüa paljude erinevate variatsioonidega esemeid.

WooCommerce’i variatsioonide lisamiseks oma poe toodetele soovite:

 1. Looge oma WooCommerce’i toodete atribuudid saidist Tooted> Atribuudid ala.
 2. Määrake toote atribuudid üksikutele toodetele Atribuudid sakk.
 3. Lisage oma tootele WooCommerce’i variatsioonid jaotises Variatsioonid sakk.

Kas teil on küsimusi WooCommerce’i variatsioonide toimimise kohta? Jagage oma küsimusi allpool olevas kommentaaride jaotises!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map