3 parimat tasuta CDN-teenust WordPress-saitidele: tõeliselt 100% tasuta

Sisu edastamise võrk aitab kiirendada teie saidi lehe laadimisaega külastajatele kogu maailmast. Ja ühe selles loendis sisalduva tasuta CDN-teenuse abil saate neid soodustusi sentigi kulutamata.


Selles postituses aitame teil leida WordPressi jaoks parima tasuta CDN-i, et saaksite oma pilte ja muid staatilisi faile kogu maailmas asuvas serverite võrgus teenindada.

Kokku on meil kolm 100% tasuta CDN-teenused, samuti boonusvalik CDN-teenuseid, mis pole tasuta igavesti, kuid mida saate umbes aasta tasuta kasutada.

Kui te pole kindel, mis CDN on, vaadake meie tutvustus sisu edastamise võrkudele (CDN).

Kolm parimat tasuta CDN-teenust WordPress-saitidele

1. Pilvetuled

Cloudflare teeb WordPressi jaoks suurepärase tasuta CDN-i

Cloudflare on populaarne tasuta CDN- ja turvateenus, millel on tohutu globaalne võrk. Alates 2020. aastast on Cloudflarel CDN servaservereid enam kui 200 linnas üle 90 riigi, mis teeb sellest ühe suurima ülemaailmse CDN-võrgu, mida leiate.

Cloudflare võib tasuta CDN-teenuse kaudu ka kogu teie saidi staatilist sisu teenindada, sealhulgas mittekujutisesisu, näiteks CSS / JavaScripti failid, manused ja palju muud.

Cloudflare on ka midagi enamat kui lihtsalt CDN – see on ka vastupidine puhverserver ja turvateenus. Tehnilistesse üksikasjadesse süvenemata tähendab see põhimõtteliselt, et peate suunama oma domeeni nimeserverid Cloudflare’i poole ja siis hakkab Cloudflare teie saidi liiklust suunama.

Liikluse suunamise osana on see teie saidi kaitsmiseks võimeline filtreerima halvad robotid ja pahatahtlikud osalejad. See võib pakkuda ka SSL-sertifikaati, et saada teile brauseri URL-i ribal ihaldatud roheline tabalukk.

Kui teil on eelarve ja soovite kiirendada ja oma WordPressi veebisaidi turvamiseks on Cloudflare suurepärane võimalus.

2. Optimole

Opimole on kõik-ühes lahendus teie WordPress-saidi piltide optimeerimiseks ja nende kiireks teenindamiseks globaalse Amazon CloudFront CDN kaudu …!

Alustame CDN-i osaga, sest see on postitus tasuta CDN-teenuste kohta WordPressile.

Isegi oma tasuta astmes teenindab Optimole automaatselt kõik teie WordPressi saidi pildid Amazoni veebiteenuste (AWS) CDN-teenuse Amazon CloudFront kaudu..

Tasuta astmel saate juurdepääsu 40 globaalse servaserveri asukohale, samas kui tasulised plaanid toetavad 180+ CDN servaservereid.

Optimole on siiski midagi enamat kui lihtsalt CDN. See võib teid ka automaatselt aidata …

 • Muutke oma piltide suurust, sealhulgas adaptiivne piltide funktsioon, mis teenib parimat pildi eraldusvõimet vastavalt iga külastaja seadme suurusele.
 • Tihendage oma pilte kadudeta või kadudeta tihendusega.
 • Piltide varguse vältimiseks lisage oma piltidele vesimärke.
 • Teisendage oma pildid WebP-vormingusse.
 • Laisk laadige oma pildid.

Ainus asi, mida meeles pidada, on see, et Optimole on lihtsalt piltide CDN – see ei toimi CDN-na teiste saidil asuvate staatiliste failide, näiteks teie CSS- ja JavaScripti-failide jaoks.

3. Jetpacki saidikiirendi

Jetpack on sama ettevõtte WordPress.com ja WooCommerce taga asuva ettevõtte Automattic populaarne WordPressi pistikprogramm.

Jetpack on pakitud hulgaliselt erinevaid funktsioone, kuid asjakohane on siin oma saidi kiirendi funktsioon.

Kui saidi kiirendi on aktiivne, saate WordPress.com’i globaalsete serverite võrgu kaudu kogu oma saidi staatilist sisu teenindada. See hõlmab teie pilte, CSS-faile, staatilisi JavaScripti faile ja muid staatilisi faile, mida kasutate.

Kuigi on fantastiline, et kõigi teie failide jaoks on WordPressi jaoks tasuta CDN, on meeles mõned negatiivsed küljed:

 • Kui te ei soovi Jetpacki muid funktsioone kasutada, võite tunda, et see on pisut ülespuhutud.
 • Te ei saa CDN-i vahemälu „tühjendada”, mis tähendab põhimõtteliselt seda, et te ei saa pilti redigeerida pärast seda, kui see on CDN-i vahemälus. Selle asemel peate üles laadima uue failinimega uue faili.
 • Selle serverite võrk ei ole nii suur kui Cloudflare või CloudFront CDN, mida Optimole kasutab, kuigi see pakub siiski täiust CDN-i mittekasutamise osas.

Boonus: pilveteenuse pakkujad pakuvad CDN-ide helde kasutamist

Lõpuks tasub mainida, et paljud pilveteenuse pakkujad pakuvad oma teenuste, sealhulgas CDN-ide proovimiseks heldekäelisi tasuta prooviversioone / krediite.

Siin on kaks populaarset võimalust:

 • Amazoni veebiteenused (AWS) – saate Amazon CloudFront CDN jaoks 12 kuud / 50 GB tasuta kasutamist. See on sama CDN, mida kasutas ülaltoodud pistikprogramm Optimole.
 • Google’i pilveplatvorm – saate 300 dollari krediiti, et kulutada toodetele esimese 12 kuu jooksul. Seda krediiti saate kasutada Google’i Cloud CDN-is. Kui teie saidi liiklus pole eriti suur, võite selle krediidi kogu 12 kuu jooksul pikendada.

Need teenused on siiski pisut tehnilisemad, nii et need on hea lahendus ainult arendajatele või teistele tehnilistele kasutajatele.

Milline on parim tasuta CDN WordPressi kasutajatele?

Parim tasuta CDN WordPressi kasutajatele sõltub sellest, mida täpselt soovite oma CDN-i kaudu teenindada.

Kui teil on palju pilte pakkuvat saiti ja soovite peamiselt pildifaile CDN-i kaudu teenindada, võiksite vaadata Optimole’i. Lisaks võimsa (ja esmaklassilise) CDN-i pakkumisele Amazon CloudFrontist tasuta, Optimole saab ka teie pilte optimeerida mitmel muul viisil, näiteks pakkimisel ja kohandatavatel kujutise suurustel.

Teisest küljest, kui otsite tasuta CDN-teenust, millega saaks hakkama saada kõik staatilistest failidest, sealhulgas CSS- ja JavaScripti-failidest, on Cloudflare teie parim panus. Sellel pole mitte ainult tohutut ülemaailmset võrku, vaid see sisaldab ka tonne muid mugavaid jõudlust ja turvalisust suurendavaid funktsioone.

Kui teie nimeserverite muutmine Cloudflare’i osutamiseks on liiga keeruline, pakub Jetpack Site Accelerator lihtsamat viisi kõikehõlmava CDN-i kasutamiseks. Kuid ma arvan, et Cloudflare’i seadistamiseks aega võtmine on endiselt teie parim viis, kuna Cloudflare’il on suurem globaalne võrk ja see on paindlikum.

Lõpuks on WordPressi jõudluses palju muud kui lihtsalt CDN-teenuse kasutamine. Nii et kui olete CDN-i seadistanud, vaadake meie teisi postitusi WordPressi kiirendamise kohta:

 • Viis kiiret võitu WordPressi kiirendamiseks
 • Viis rohkem kiire võit WordPressi kiirendamiseks
 • Kuus veebisaidi kiiruse optimeerimise tehnikat

Kas teil on küsimusi WordPressi tasuta CDN-i seadistamise kohta? Küsi kommentaarides ära!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map