4 способи посилити безпеку WordPress – забезпечити безпеку вашої інформаційної панелі та сторінки входу

Хоча основне програмне забезпечення WordPress за своєю суттю захищено, не завжди можуть бути такі імена та паролі, які ви та користувачі вашого сайту вибираєте. Тож якщо ви хочете захистити свій сайт від несанкціонованого доступу, вам потрібно посилити безпеку WordPress, особливо якщо мова йде про вашу панель інструментів wp-admin.


У цій статті ми поговоримо про те, чому важливо захистити екран входу та інформаційну панель. Потім ми навчимо вас посилювати безпеку WordPress за допомогою чотирьох різних методів. Приступимо до роботи!

Чому важливо захистити екран входу в WordPress та приладну панель

Екран для входу в WordPress.

Безпека входу є критичною для кожного веб-сайту WordPress.

Коли люди замислюються про злом, вони часто уявляють, як хакери пробиваються на їхні сервери, використовуючи складні інструменти та комп’ютерну магію (як у фільмах). Однак частіше за все зловмисники заходять на веб-сайти та облікові записи так само, як це роблять інші – шляхом отримання доступу до облікових даних для входу в обліковий запис на вашому сайті.

Після вразливості плагінів, жорстоких атак та крадіжок пароля – це два найпоширеніших способи хакерів отримати доступ до вашого сайту, що складає ~ 20% усіх зламаних сайтів WordPress.

Хоча система входу в WordPress за своєю суттю захищена, хакери все ще можуть отримати доступ через:

 • Неодноразово відгадуючи комбінації імені користувача та пароля, поки не знайдуть той, який працює (це називається а напад грубої сили)
 • Викрадення вже дійсних даних для входу за допомогою інших методів

Але якщо посилити безпеку WordPress на своїй сторінці входу та інформаційній панелі WordPress, ви можете зупинити такі атаки на їхніх треках.

Чотири способи посилити безпеку WordPress

Наступні методи допоможуть вам захистити область інформаційної панелі WordPress. Ви навіть можете змішувати та поєднувати їх для кращих результатів.

Майте на увазі, що деякі з цих методів вимагають внести невеликі зміни в основні файли WordPress. Ризики того, що під час цього процесу щось піде не так, невеликі, але все-таки розумно заздалегідь створити резервну копію веб-сайту на всякий випадок..

1. Білий список IP-адрес

Використання файлу htaccess WordPress для посилення безпеки WordPress.

WordPress дозволяє вам додати білий список IP-адрес за допомогою вашого .htaccess файл.

У деяких випадках ви можете переконатися, що до вашої інформаційної панелі можуть отримати доступ лише конкретні IP-адреси. Цей процес відомий як білий список, і він може бути досить ефективним. Поговоримо про те, чому:

 • Ви можете вибрати та вибрати, хто використовує вашу інформаційну панель. IP-адреси унікальні, тому цей метод ідеальний, якщо ви працюєте з невеликою командою користувачів (які мають статичні адреси).
 • IP-адреси майже неможливо копіювати. Якщо хтось не отримає доступ до комп’ютерів членів вашої команди, він не може легко потрапити на ваш сайт.
 • Це легко здійснити. Цей процес включає додавання кількох рядків коду до вашого .htaccess файл, що досить просто.

Раніше ми присвятили цілу статтю, щоб провести вас через цей процес – перевірити, чи хочете ви реалізувати цей метод.

2. Захистіть своє wp-admin каталог із додатковим іменем користувача та паролем

Вікно для входу.

Ви можете додати запити для входу, не пов’язані з WordPress, для додаткового рівня захисту.

Окрім рукоділля, хто може отримати доступ до вашої панелі інструментів, ви можете подати запит на додатковий набір облікових даних, перш ніж ваша інформаційна панель навіть завантажується. Іншими словами, ви можете створювати нові входи користувачів, які не прив’язані до WordPress, а до вашого хостинг-панелі.

Ця методика може здатися зайвою, але ось чому вона працює:

 • Він захищає вашу приладну панель, навіть якщо є компрометовані облікові записи. Якщо зловмисник отримає доступ до акаунтів одного з членів вашої команди, їм все одно потрібно буде розробити другий набір облікових даних.
 • Ви можете періодично змінювати паролі. Якщо ви хочете пройти додаткову милю, ви можете періодично змінювати паролі, прив’язані до облікових даних на панелі вашої команди, і нагадувати їм не ділитися цими паролями.

Щоб додати такий пароль, ви можете використовувати cPanel Захист паролем каталогу функція на вашому wp-admin папку.

Майте на увазі, що паролі, які ви використовуєте тут, повинні відрізнятися від тих, які використовуються для входу в сам WordPress. Таким чином, ви додаєте додатковий рівень безпеки.

3. Додайте двофакторну автентифікацію на екран входу

Двофакторний екран аутентифікації.

Двофакторна автентифікація додає додатковий рівень безпеки вашому процесу входу.

Двофакторна автентифікація – це проста техніка, яка додає додатковий коефіцієнт підтвердження до вашого процесу входу, а також ваш пароль. Він часто має форму коду, надісланого через текстове повідомлення, електронну пошту чи навіть додаток, який користувач повинен ввести разом із своїм паролем для доступу до вашого сайту.

Ось чому ви повинні розглянути можливість використання цієї методики для посилення безпеки WordPress:

 • Це безпечніше, ніж використовувати лише пароль. У більшості випадків зловмисникам знадобиться фізичний доступ до ваших пристроїв, щоб отримати ваш двофакторний код автентифікації.
 • Існує кілька способів її реалізації. Двофакторна автентифікація є досить популярною в наші дні, тому її можна реалізувати, використовуючи різноманітні інструменти та методи.

Що стосується WordPress, ми написали повне керівництво про те, як налаштувати двофакторну аутентифікацію для WordPress.

4. Обмежте кількість спроб входу, які користувачі можуть зробити

Екран помилки входу.

Обмеження кількості спроб входу, які хтось може зробити, різко підвищує безпеку входу.

Якщо ви дозволяєте людям знову і знову намагатися отримувати доступ до своїх облікових записів через екран входу, ви залишаєте слабку сторону безпеки. На практиці набагато безпечніше обмежувати кількість спроб, які кожен може зробити протягом певного періоду часу.

Давайте розберемо, чому цей метод працює:

 • Це запобігає жорстоким атакам. Якщо користувачі можуть спробувати увійти знову і знову, це дозволяє хакерам і ботам спробувати нові паролі, поки вони не знайдуть потрібний.
 • Це дає вам час реагувати на підозрілу діяльність. Деякі інструменти інформують вас про невдалі спроби входу, що дає вам можливість заблокувати ці IP-адреси або вжити інших заходів.

Цей протокол настільки популярний, що багато плагінів безпеки дозволяють реалізувати його за лічені хвилини. Використання чогось подібного до Wordfence допомагає швидко додати додатковий рівень безпеки на екран входу (а також ряд інших корисних налаштувань безпеки).

Висновок

Зрозуміти, як посилити безпеку WordPress, не так складно, як ви могли б подумати. Насправді це може бути просто легко завдяки всім інструментам, доступним для роботи. Питання лише в тому, якими методами безпеки ви повинні користуватися на своєму сайті. Наскільки ми стурбовані, найефективніший підхід полягає в тому, щоб зосередитись на екрані входу та інформаційній панелі, оскільки вони є основною ціллю для атак.

Ось чотири способи захистити свою адміністраторську область WordPress:

 1. Додайте до списку IP-адреси, до яких потрібно мати доступ до панелі приладів.
 2. Захистіть панель приладів за допомогою головного пароля.
 3. Додайте двофакторну автентифікацію на екран входу.
 4. Використовуйте Wordfence або щось подібне, щоб обмежити спроби входу, які можуть зробити користувачі.
У вас є запитання щодо посилення безпеки WordPress? Поговоримо про них у розділі коментарів нижче!
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map