Přizpůsobení

Zelle Pro používá rozhraní WordPress ‘Customizer API, takže je velmi snadné přizpůsobení. Stačí přejít na Vzhled> Přizpůsobit, ve tvém Panel WordPress, a zde najdete všechny možnosti přizpůsobení.

Nastavení pozadí

Téma Zelle podporuje více možností pozadí, z nichž lze konfigurovat Vzhled> Přizpůsobit> Pozadí. Nejprve musíte vybrat, jaký typ pozadí chcete použít (obrázek / jezdec / video) a poté je musíte vybrat z příslušné sekce.

Na své webové stránky můžete přidat logo Vzhled> Přizpůsobit> Identita stránek, na hlavním panelu WordPress. A přizpůsobit Velký název přejděte do části Přizpůsobit> velká část. Tam najdete všechny možnosti, například přidání textu do oblastí, přidání obrázků na pozadí / paralaxy, nastavení řezů atd.

Do této sekce byla přidána nová funkce, ve které můžete zvolit rozvržení, která vám umožní přidat widgety. Můžete přidat video, galerii, kontaktní formulář atd.

Very Top Bar

Toto je jedna z nových funkcí Zelle Pro. Zde můžete přidat další nabídku nebo jednoduchý text, jako je vaše telefonní číslo nebo pracovní doba. Pokud si pro tuto sekci ještě nemůžete vzpomenout, můžete ji zrušit zaškrtnutím políčka Zobrazit možnost Velmi horní lišta. Další informace o konfiguraci horní lišty naleznete v našem průvodci zde.

Přizpůsobení barev

Chcete-li přizpůsobit barvy, ke kterým můžete přejít Vzhled> Přizpůsobit, na hlavním panelu WordPress. Pro obecné barvy můžete kliknout na ikonu Barvy panel a pro sekce domovské stránky můžete přejít na [Název sekce]> Barvy, v Přizpůsobiteli.

Naše sekce zaměření

Chcete-li přizpůsobit sekci Naše zaměření, přejděte na Vzhled> Přizpůsobit> Naše sekce zaměření. V této sekci customizer jsou čtyři panely, které Nastavení, záhlaví, barvy & Naše widgety sekcí zaměření. V Nastavení panel, můžete si vybrat, zda chcete zobrazit sekci nebo ne, a Záhlaví panel umožňuje upravit název / titulky sekce. Barvy panel slouží k přizpůsobení barev v sekci. A pokud chcete přidat obsah do sekce, musíte přidat Naše zaměření widget z Naše widgety sekcí zaměření.

Sekce portfolia

Nejprve se musíte ujistit, že je povoleno Vzhled> Přizpůsobit> Sekce portfolia. Pokud ano, musíte se vrátit zpět na hlavní panel a přidat některé položky do svého portfolia. Možnost přidat položky do vašeho portfolia je k dispozici v nabídce Dashboard. Aby se sekce Portfolio mohla zobrazit, měla by existovat alespoň jedna položka portfolia.

Sekce Portfólio má také nové možnosti, které zobrazují položky portfolia v překryvném zobrazení po kliknutí, místo toho, abyste se dostali na novou stránku. Nezapomeňte aktualizovat na nejnovější verzi.

A ujistěte se, že jste do své položky portfolia přidali Featured Image. Pokud neexistuje doporučený obrázek, nezobrazí se na přední stránce.

O nás Sekce

Chcete-li přizpůsobit sekci O nás, přejděte na Vzhled> Přizpůsobit> O nás Sekce. V této sekci uživatelských úprav je několik panelů, například Nastavení, hlavní obsah, barvy & Funkce. v Nastavení panel, můžete si vybrat, zda chcete sekci zobrazit, nebo ne, a Hlavní Obsah panel umožňuje upravovat obsah sekce. Barvy panel slouží k přizpůsobení barev v sekci. A pro úpravu funkčních knoflíků na pravé straně existuje několik Vlastnosti možnosti.

Sekce šťastných klientů

Sekce Happy Clients lze také přizpůsobit z Vzhled> Přizpůsobit> O nás. Chcete-li do této sekce přidat logo klienta, musíte kliknout na ikonu O nás widgety sekce panel a přidat Widget pro klienty na váš web.

Naše týmová sekce

Chcete-li přizpůsobit sekci Náš tým, přejděte na Vzhled> Přizpůsobit> Náš tým. V této sekci customizer jsou čtyři panely, které Nastavení, záhlaví, barvy & Widgety naší sekce týmu. V Nastavení panel, můžete si vybrat, zda chcete zobrazit sekci nebo ne, a Záhlaví panel umožňuje upravit název / titulky sekce. Barvy panel slouží k přizpůsobení barev v sekci. A pokud chcete přidat obsah do sekce, musíte přidat Náš tým widget z Widgety naší sekce týmu.

Sekce osvědčení

Chcete-li na svůj web přidat reference svých klientů, můžete přejít na Vzhled> Přizpůsobit> Sekce Reference. Zde najdete všechny možnosti přizpůsobení sekce, stejně jako text hlavičky, barvy a přidání hlavních widgetů. A ano, mělo by to být „klienti říkají“. V této sekci přizpůsobitelů jsou čtyři panely, které Nastavení, záhlaví, barvy & Widgety sekce Posudky. V Nastavení panel, můžete si vybrat, zda chcete zobrazit sekci nebo ne, a Záhlaví panel umožňuje upravit název / titulky sekce. Barvy panel slouží k přizpůsobení barev v sekci. A pokud chcete přidat obsah do sekce, musíte přidat Posudky widget z Widgety sekce Posudky.

Sekce Reference má také možnost změnit svůj výchozí design na Pinterest.

Sekce pásek

Téma Zelle Pro přichází se dvěma sekcemi pásky – Spodní páska & Stuha RightButton. Chcete-li je upravit, můžete přejít na Vzhled> Přizpůsobit> Sekce pásu karet, a tam najdete dvě stuhy. Stuha se na vašem webu objeví pouze tehdy, když na ni přidáte nějaký text.

Sekce krátkých kódů

Tato sekce Krátké kódy umožňuje uživateli vytvořit sekci přesně tak, jak ji chce a potřebuje. V tomto tutoriálu jsme přidali krátký kód od WooCommerce, aby zobrazoval nejnovější produkty z obchodu, ale možnosti krátkého kódu jsou více.

Pokud uvažujete o přidání více než jednoho krátkého kódu a chcete, aby vás kotva přivedla do určité části sekce, můžete použít kontrolovat živel funkce v části sekce a tam najdete dynamické ID, které se generuje jiným způsobem v závislosti na přidaném zkráceném kódu.

Kontaktní sekce

Téma Zelle Pro přichází s integrovaným kontaktním formulářem, který vám usnadňuje získávání e-mailů od vašich diváků bez instalace dalších doplňků. Tento formulář lze konfigurovat z Vzhled> Přizpůsobit> Sekce Kontaktujte nás. Zde můžete nakonfigurovat e-mail, který chcete použít k přijímání těchto e-mailů nastavení tab. Kromě nastavení displeje a e-mailu můžete přidat své klíče reCaptcha Nastavení kartu povolit reCaptcha, aby se zabránilo spamu.

Chcete-li získat přístup k výkonnější formě, je Zelle Pro integrován do Pirate Forms, který nahrazuje výchozí formulář po instalaci pluginu.

Kromě toho má Zelle Pro také vyhrazené pole, které lze použít pro přidání libovolného krátkého kódu. Tímto způsobem můžete použít plugin pro kontaktní formulář, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Naše téma je kompatibilní také s pluginem WPForms.

Dalším způsobem, jak nakonfigurovat výchozí text formuláře kontaktu, je Hlavní obsah kartu a barvy v Barvy tab. Pokud po konfiguraci nastavení sekce kontaktů nemůžete přijímat, přečtěte si tohoto průvodce řešením problémů.

Sekce balíčků

Pokud chcete své balíčky nebo balíčky zobrazit v elegantní cenové tabulce, můžete to provést přejetím na Vzhled> Přizpůsobit> Sekce balíčků. Stejně jako ostatní oddíly v Nastavení panel, můžete si vybrat, zda chcete sekci zobrazit, nebo ne, a Záhlaví panel umožňuje upravit název / titulky sekce. Barvy panel slouží k přizpůsobení barev v sekci. A pokud chcete přidat obsah do sekce, musíte přidat Balíčky widget z Moduly widgetů pro balíčky.

Sekce Google Map

Pokud chcete zobrazit mapu, aby lidé mohli snadno najít vaši firmu / místo, může to být také provedeno v rámci jednostránkového designu. Stačí přejít na Vzhled> Přizpůsobit> Sekce Google Map, a tam stačí povolit sekci Map a umístit svou polohu. A je to!

Nejnovější sekce zpráv

Sekce Nejnovější zprávy zobrazuje nejnovější příspěvky v blogu na přední stránce vašeho webu. Nastavení zobrazení můžete nakonfigurovat z Vzhled> Přizpůsobit> Sekce nejnovějších zpráv. V Nastavení panel, můžete si vybrat, zda chcete zobrazit sekci nebo ne, a Záhlaví panel umožňuje upravit název / titulky sekce. Barvy panel slouží k přizpůsobení barev v sekci.

A pro přidání obsahu můžete přejít na Příspěvky> Přidat nové, ve tvém Řídicí panel WordPress. Nezapomeňte do svých blogových příspěvků přidat doporučený obrázek. Počet zobrazených blogových příspěvků lze nakonfigurovat Nastavení> Nastavení čtení. Ve výchozím nastavení je to 8.

Odebírejte sekci

Na svůj web můžete také přidat formulář pro registraci seznamu e-mailů pomocí našeho Odebírejte sekci s Sendinblue.com. Nejprve si musíte vytvořit účet na serveru sendinblue.com a odtud si z této stránky získat své API. Po nastavení účtu zdarma přejděte na Pluginy> Přidat nový.
Vyhledávání a Nainstalujte Sendinblue plugin, jak je vidět ve výše uvedeném GIF. Nainstalujte plugin a vložte API do jeho panelu voleb, abyste dokončili nastavení Sendinblue.

Nyní ji přidáte na svou přední stránku a přejděte na Vzhled> Přizpůsobit> Odběr sekce, a přidat Sendinblue widget z Přihlaste se k odběru widgetů sekce. A v této oblasti můžete nakonfigurovat všechna nastavení pro sekci.

Objednejte si sekce Frontpage

V Zelle Pro máte přístup k přeskupení sekcí domovské stránky, jak chcete. Frontpage je rozdělen do 13 sekcí a podle toho, čeho chcete dosáhnout, můžete jednu z dostupných sekcí přiřadit.

Nyní opatrně šlapejte, protože můžete sekci přiřadit více než jednou v různých částech úvodní stránky, což ji vykreslí více než jednou a výsledkem bude duplicitní obsah. Pokud skončíte s takovým případem, stačí přiřadit sekci, která není viditelná místo duplikátu.

Stránka obchodu

Zelle Pro je multifunkční téma WordPress. Pomocí tohoto tématu můžete vytvořit online obchod, protože je kompatibilní s pluginem WooCommerce. Můžete se rozhodnout umístit na svou stránku Shop postranní panel, který bude k dispozici, jakmile máte nainstalován WooCommerce. Toto nastavení lze nalézt na stránce Přizpůsobitel > WooCommerce > Produktový katalog.

Doporučené velikosti obrázků

 • Obrázek na pozadí / Posuvník / Video: 2048 × 1365 pixelů, 20 MB videa MP4
 • Naše zaměření – 150x150px
 • Náš tým – 174x174px
 • Posudek – 73x73px
 • Logo klienta – 130 x 50 pixelů

Přeložit Zelle

Jeden jazyk:

Zelle pracuje s překladatelskými zásuvnými moduly, jako je Loco Translate. Jak přeložit Zelle pomocí Loco Translate.

Také zde máme k dispozici překlady pro mnoho populárních jazyků. Můžete jednoduše stáhnout a použít přeložené soubory .po a .mo.

Více jazyků:

Chcete-li přeložit Zelle do více jazyků, můžete použít pluginy jako Polylang nebo WPML. Následující odkazy podrobně vysvětlující, jak to funguje:

 • Jak přeložit Zelle s Polylang
 • Jak přeložit Zelle s WPML
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector